Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 4/202-Б

Дата ухвалення рішення:
27.06.2006
Зареєстровано:
03.07.2006
Cуддя:
Баула Л.П.
Оприлюднено:
22.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Хмельницької області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ


29000, м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1 тел. 79-57-10, факс 79-58-82

___

У Х В А Л А


"27" червня 2006 р.

Справа № 4/202-Б


За заявою Управління Пенсійного фонду України в Кам’янець-Подільському районі

До сільськогосподарського кооперативу “Хлібороб” с. Вихватнівці

Про визнання банкрутом

Суддя: Баула Л.П. Представники:Від кредиторів: не викликалисьВід ліквідатора: не викликався

Ухвалою господарського суду від 02.09.2003р. порушено провадження по справі №4/202-Б за заявою Управління Пенсійного фонду України в Кам’янець-Подільському районі до боржника сільськогосподарського кооперативу “Хлібороб” , с. Вихватнівці про визнання банкрутом.

Ухвалою від 16.10.2003р. введено процедуру розпорядження майном та призначено розпорядника майна - арбітражного керуючого Головату Марію Дмитрівну , \ ліцензія № 249502 від 27.11.2001р. , м. Кам’янець –Подільський , вул. Соборна 4 , офіс 417).

Постановою господарського суду від 25.09.2003р. сільськогосподарський кооператив “Хлібороб” ,с. Вихватнівці визнано банкрутом , відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором майна боржника призначено арбітражного керуючого Головату М.Д. та зобов’язано ліквідатора провести ліквідаційну процедуру відповідно до вимог Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” , скласти ліквідаційний баланс та подати його господарському суду разом із звітом про свою діяльність.

Ухвалою від 12.11.2003р. здійснено перехід до загальних процедур банкрутства по справі про визнання банкрутом сільськогосподарського кооперативу “Хлібороб” , с. Вихватнівці введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, витребувано необхідні докази, введено процедуру розпорядження майном та призначено розпорядника майна боржника - арбітражного керуючого Головату М.Д., зобов’язано заявника подати до офіційних друкованих органів оголошення про порушення справи про банкрутство боржника.

Ухвалою господарського суду від 12.02.2004р. затверджено реєстр вимог кредиторів.

Постановою господарського суду від 06.04.2004р. визнано банкрутом боржника та відкрито ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців, призначено ліквідатором майна боржника Головату М.Д., припинено процедуру розпорядження майном боржника, зобов’язано ліквідатора провести ліквідаційну процедуру відповідно до вимог Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” , скласти ліквідаційний баланс та подати його господарському суду разом із звітом про свою діяльність, щомісячно подавати інформацію господарському суду про проведену роботу.

Ухвалою господарського суду області від 26.01.2006 року продовжено ліквідаційну процедуру по справі строком на шість місяців.

21.06.2006 року на розгляд господарського суду ліквідатором подано звіт про проведену ліквідаційну процедуру та ліквідаційний баланс сільськогосподарського кооперативу “Хлібороб”

с. Вихватнівці, які необхідно призначити до розгляду в судовому засіданні.

Керуючись ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -


У Х В А Л И В :


Звіт ліквідатора сільськогосподарського кооперативу “Хлібороб” с. Вихватнівці та ліквідаційний баланс призначити до розгляду в судовому засіданні на 11 год. 00 хв. 30 серпня 2006 року.

Зобов’язати ліквідатора подати в судове засідання:

- розширений звіт за період проведення ліквідаційної процедури по справі № 4/202-Б з визначенням відомостей про реалізацію об’єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу та відомостей про погашення вимог кредиторів;

- копії договорів купівлі-продажу та акти приймання-передачі майна;

- акт інвентаризації майна боржника;

- список вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів;

- документи, які підтверджують погашення вимог кредиторів;

- подати звіт про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого за весь період ліквідаційної процедури в тому числі витрат пов’язаних із залученням на договірних засадах інших осіб та спеціалізованих організацій , затверджений комітетом кредиторів.

Копію ухвали надіслати ліквідатору, кредиторам (Кам’янець-Подільській ОДПІ (м. Кам’янець-Подільський, вул. Огієнка, 74), Кам’янець - Подільському районному центру зайнятості (м. Кам’янець-Подільський, вул. Гагаріна 89),Управлінню Пенсійного Фонду України в Кам’янець-Подільському районі (м. Кам’янець-Подільський, вул. Огієнка 22), ВАТ “Хмельницькобленерго” в особі Кам’янець-Подільського району електричних мереж( м. Кам’янець-Подільський, пров. Будівельників 3), прокуратурі м. Кам’янець-Подільського (м. Кам’янець-Подільський, вул. Драгоманова, 11),

ВАТ “Нафтохімік Прикарпаття” (м. Надвірна, вул. Майданська 5), Фінансовому управлінню Кам’янець-Подільської райдержадміністрації (м. Кам’янець-Подільський, вул. Огієнка, 74), Хмельницькому обласному сектору з питань банкрутства .

Явку повноважних представників кредиторів, ліквідатора в судове засідання визнати обов’язковою.

Представникам у судове засідання при собі необхідно мати належним чином оформлені відповідні доручення в оригіналах та копіях.

Суддя Баула Л.П.Віддруковано 10 примірників:

1–в справу

2–8-кредиторам,

9-ліквідатору.

10-Хмельницькому обласному сектору з питань банкрутства .
Судовий реєстр по справі 4/202-Б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
3585080 Ухвала 30.10.2006 Баула Л.П. Господарський суд Хмельницької області Господарське
165398 Ухвала 29.09.2006 Баула Л.П. Господарський суд Хмельницької області Господарське
18764 Ухвала 27.06.2006 Баула Л.П. Господарський суд Хмельницької області Господарське