Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 12/56-Б-06

Дата ухвалення рішення:
20.06.2006
Зареєстровано:
03.07.2006
Cуддя:
Пінтеліна Т.Г.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Херсонської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м.Херсон, вул. Горького, 18

_______ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


"20" червня 2006 р. Справа № 12/56-Б-06

Господарський суд Херсонської області у складі судді Пінтеліна Т.Г., при секретарі Чернявській О.П., розглянувши справу

за заявою: Управління Пенсійного фонду України у Цюрупинському районі Херсонської області

до: Приватного підприємства "Виробниче об'єднання "Олешки" вул.Промислова, буд.1А, м.Цюрупинськ Херсонської області, код 32314360

про визнання банкрутом

за участю представників:

від кредитора - Ткаченко С.В.- УПФУ в Цюрупинському районі, Логвіненко А.М.- ДПІ в Цюрупинському районі

від боржника - не прибув


Суть справи : викладена в ухвалі про порушення провадження у справі, витребувано додаткові документі від кредитора і боржника, явку представників сторін визнано обов”язковою та ухвалі від 21.04.06р., якою розгляд справи було відкладено та повторно зобов'язано подати додатково витребувані документи.

В судове засідання 20.06.2006р. представники кредиторів надали витребувані документи :

- лист - відповідь від Цюрупинської райдержадміністрації;

- адресна довідка на Шевченка Тараса Кузьмича;

- реєстраційна картка форми №3 на боржника;

- довідка про рахунки боржника в ХОД АППБ "Аваль";

- копію податкової декларації з податку на додану вартість.

Кредитор подав заяву, в якій просить визнати боржника банкрутом за вимогами ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, оскільки боржник має заборгованість перед ПФУ в сумі 29 758,20 грн. До заяви додано копії статуту, свідоцтва про державну реєстрацію, довідку про включення підприємства до ЄДРПОУ, заяви про реєстрацію підприємства в ПФУ, довідки - розрахунки, та інших документів, що підтверджують наявність заборгованості боржника, акт про відсутність боржника за юридичною адресою.

Кредитор подав клопотання про нефіксацію судового процесу технічними засобами. Клопотання задовольняється.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши представника кредитора, суд


В С Т А Н О В И В :


Боржник зареєстрований в якості суб”єкта підприємницької діяльності згідно рішення Цюрупинської райдержадміністрації від 03.04.2003р. № 559 та є платником встановлених законом податків та зборів, взятий на податковий облік. Згідно довідки статуправління, боржника внесено до Єдиного державного реєстру підприємств, код ЄДРПОУ 32314360.

За відповідною заявою кредитора порушено справу про банкрутство боржника за правилами ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, боржник має заборгованість перед ПФУ і не сплачує її більше 3–х місяців. До заяви додано копії документів, що підтверджують наявність заборгованості боржника, відсутність господарської діяльності боржника та боржника за юридичною адресою.

Вищезазначене свідчить про те, що підприємницька діяльність боржника відсутня, боржник неспроможний провести розрахунок з кредитором без визнання його банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури .

Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 22 –34, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -


П О С Т А Н О В И В :


1.Визнати Приватне підприємство "Виробниче об'єднання "Олешки" вул.Промислова,буд.1А, м.Цюрупинськ Херсонської області, код 32314360 банкрутом.


2.Відкрити ліквідаційну процедуру строком на 3 місяці і призначити ліквідатором арбітражного керуючого Яковенка Сергія Валентиновича (ліц. АБ №271607 від 22.12.2005р., адреса: м.Херсон, вул.Пятихацька, буд. 15).


3.ПОВТОРНО - Зобов'язати МРЕВ ДАІ та Держтехнагляд довідку згідно ухвали від 20.03.2006р. про всі транспортні засоби та сільськогосподарську техніку, які будь-коли раніше були зареєстровані за боржником з дня його державної реєстрації, дата та підстави зняття з реєстру, хто новий власник.


4. Ліквідатору забезпечити виконання вимог, передбачених ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Звіт та ліквідаційний баланс подати суду до 20.09.2006р.


5. Постанову надіслати ліквідатору Яковенку С.В., Бриковій Т.С., Цюрупинському Держтехнагляду, Цюрупинському МРЕВ ДАІ, УПФУ в Цюрупинському районі, ДПІ у Цюрупинському районі, Цюрупинській райдержадміністрації (державному реєстратору), Херсонському обласному сектору з питань банкрутства.


Суддя Т.Г. Пінтеліна


10прим.