Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-24/50-05

Дата ухвалення рішення:
21.06.2006
Зареєстровано:
30.06.2006
Cуддя:
Плахов О.В.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"21" червня 2006 р. Справа № Б-24/50-05

вх. № 5261/2-24


Суддя господарського суду Плахов О.В.

при секретарі судового засідання Колесан Д.О.

за участю:

представник ліквідатора: Зінченко Василь Іванович, дов.№ 1981/10/10 від 23.05.2006р., Красноградська МДПІ Харківської області

По справі за заявою Красноградської МДПІ Харківської обл., м. Красноград

до КП "Красноградгазбуд", м. Красноград

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Ліквідатор – Красноградська МДПІ Харківської області надав суду звіт про виконану роботу по ліквідації банкрута, ліквідаційний баланс і документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури підприємства визнаного, судом банкрутом.

У судовому засіданні 13 червня 2006р. судом було оголошено перерву до 21 червня 2006р. для надання ліквідатором установчих документів та свідоцтва про держреєстрацію. 21 червня 2006р. судове засідання було продовжено.

Представник ліквідатора до початку слухання справи надав заяву про розгляд справи з фіксацією судового процесу за допомогою ведення протоколу судового засідання в паперовій формі, з відображенням в ньому інформації відповідно до частини 2 статті 81-1 Господарського процесуального кодексу України. При цьому заявив, що фіксація судового процесу шляхом ведення протоколу в паперові формі не завадить йому в реалізації його процесуальних прав, передбачених господарським процесуальним кодексом України.

Розглянувши наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс, документи що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, вислухавши пояснення ліквідатора, суд встановив, що після визнання колективного підприємства „Красноградгазбуд” код 30773615 банкрутом, призначення ліквідатора і відкриття ліквідаційної процедури, ліквідатором будь-яке майно банкрута не виявлено. Ліквідатором суду надані документи, що свідчать про відсутність у банкрута будь-яких основних засобів. В судовому засіданні представник ліквідатора пояснив суду, що немає ніяких доказів, які б свідчили про наявність у банкрута будь-яких активів, розрахунки з кредиторами не зроблені в зв’язку з відсутністю у банкрута активів, які б можна було направити на задоволення вимог кредиторів. Поточні рахунки в установах банку закрито. Документи довгострокового зберігання здані до архіву, про що суду надано відповідні докази, установчі документи, свідоцтво про державну реєстрацію передані суду, печатки і штампи банкрута передано до Красноградського РВ УМВС України в Харківської області для знищення, про що суду надано відповідні докази, ліквідатор сповістив державні органи про завершення ліквідаційної процедури і зняття банкрута з обліку в зв’язку з закінченням ліквідаційної процедури.

Враховуючи, що ліквідатор виконав всі роботи по ліквідації банкрута, суду надані документи, що свідчать про ліквідацію банкрута, у тому числі, ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю в зв’язку з відсутністю активів, які можна було б направити на погашення кредиторської заборгованості, при таких обставинах суд вважає за необхідне затвердити ліквідаційний баланс, припинити провадження по справі.

Керуючись ст. 86 ГПК України, ст.ст. 40, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”; -


УХВАЛИВ:


Затвердити наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс.

Ліквідувати юридичну особу – колективне підприємство „Красноградгазбуд”, зареєстроване рішенням Красноградської районної державної адміністрації 17 травня 2000р., про що зроблено запис у журналі обліку реєстраційних справ за № 103, код 30773615, місцезнаходження: Харківська область, м.Красноград, вул. Карла Маркса, 5.

Визнати вимоги кредиторів, не задоволені у зв’язку з недостатністю майна, погашеними.

Зобов’язати державного реєстратора провести державну реєстрацію припинення юридичної особи - банкрута, внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та передати органам державної статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про проведення державної реєстрації припинення для знаття юридичної особи з обліку.

Зобов'язати державні органи, в яких знаходився на обліку банкрут, зняти з обліку колективне підприємство „Красноградгазбуд”, код 30773615.

Провадження у справі припинити.

Ухвалу направити ліквідатору, державному реєстратору для припинення державної реєстрації юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, Харківському обласному управлінню державної статистики, Харківському обласному управлінню юстиції, державному органу з питань банкрутства, УПФУ у Красноградському районі Харківської області, Красноградському районному центру зайнятості Харківської області, кредиторам.Суддя Плахов О.В.


З оригіналом згідноСекретар судового засідання Колесан Д.О.