Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 01-10/22-93

Дата ухвалення рішення:
21.06.2006
Зареєстровано:
30.06.2006
Cуддя:
Ковалінас М.Ю.
Оприлюднено:
23.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Луганської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


У Х В А Л А

21.06.06 Справа № 01-10/22-93.

Суддя Ковалінас М.Ю., розглянувши матеріали за заявою

кредитора - Управління Пенсійного фонду України в Артемівському районі

м. Луганська

до боржника - Приватного підприємства «Перфекта-Буд», м. Луганськ

Про порушення провадження у справі про банкрутство


Розглянувши заяву кредитора, та додані до неї матеріали, суд


в с т а н о в и в :


Кредитор звернувся до суду із заявою б/н від 19.06.06. про порушення провадження у справі про банкрутство боржника в порядку ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (далі - Закон).

До заяви про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника потрібно додавати документи, які підтверджують наявність обставин, які дозволяють віднести боржника до відсутнього, а саме: документ органу зв’язку про неможливість вручити боржнику кореспонденцію, довідку власника будівлі тощо, які підтверджують відсутність підприємства за юридичною адресою, а також і докази відсутності керівних органів боржника (акти перевірок, довідки адресного бюро, довідки органу зв’язку тощо); докази фактичного припинення боржником своєї діяльності, в тому числі: довідки банківських установ, які обслуговують боржника про тривалість (більше 12 місяців) відсутності руху грошових коштів по рахунках боржника станом на день подання заяви; докази тривалого (більше року) неподання боржником у встановленому законом порядку звітності до органу державної податкової служби (відповідний висновок податкового органу); докази відсутності у боржника майна - акти державного виконавця про неможливість виконання за виконавчими документами, довідку управління земельних ресурсів тощо, за місцем знаходження боржника.

Подана кредитором заява не містить викладу обставин, які свідчать про факти, що дозволяють віднести боржника до відсутнього та до неї не додано належних доказів в підтвердження ознак відсутнього боржника. Так, у матеріалах доданих до заяви містяться документи, які суперечать тому, що боржник є відсутнім, а саме: згідно довідки ДПІ в Артемівському районі м. Луганська податкові декларації з податку на додану вартість були подані боржником останній раз до органів ДПІ –26.04.06. –за перший квартал 2006 року.

На підставі викладеного, керуючись п. п. 1, 7, 8 ст. 7, ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п. 3 ст. 63, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

у х в а л и в:


1.Повернути заяву та додані до неї документи заявнику без розгляду.


2.Повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущенного порушення.


Додаток (тільки заявнику): на “ 34” аркушах.Суддя М.Ю. Ковалінас


Помічник судді Г.С. ШабрацькаНадр. 4 прим.:

1 –до наряду;

2 –кредитору з додатком рекомендованим листом;

3 –боржнику;

4 –Луганському обласному відділу з питань банкрутства


вих. №

3 прим.

26.06.06.