Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 4/20""Б""     

Дата ухвалення рішення:
09.06.2006
Зареєстровано:
30.06.2006
Cуддя:
Лозинська І.В.
Оприлюднено:
22.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Житомирської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

Господарський суд

Житомирської області

__

10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65


УХВАЛА


Від "09" червня 2006 р. Справа № 4/20"Б"

За заявою Управління Пенсійного фонду України в Овруцькому районі Житомирської області

Овруцької міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, м. Овруч

Овруцького районного центру зайнятості

Овруцької міжрайонної державної податкової інспекції (м.Овруч)

До боржника Овруцького міжгосподарського комбінату сільського комунального господарства "Райсількомунгосп" (м. Овруч)

про визнання банкрутом


Суддя Лозинська І.В.

представники:

від кредиторів: Дворак Л.С. - головний державний інспектор юр. від., дов. №5848 від 26.09.2005р.,

від боржника: Гриневич М.П. - ліквідатор.


Розглядається справа про визнання банкрутом Овруцького міжгосподарського комбінату сільського комунального господарства "Райсількомунгосп" (м. Овруч).

Справа розглядалась в засіданні суду 08.06.2006р. Відповідно до ст. 77 ГПК України в судовому засіданні оголошувалась перерва до 09.06.2006р.

Постановою від 10.02.2005р господарський суд визнав боржника банкрутом, відкрив ліквідаційну процедуру та призначив ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Гриневича М.П.

Ухвалою від 04.05.06 господарський суд продовжив строк ліквідаційної процедури боржника до 10.06.06.

Ухвалою господарського суду від 30.05.2006р. призначено засідання для розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу Овруцького міжгосподарського комбінату сільського комунального господарства "Райсількомунгосп" (м. Овруч).

Розглянувши представлені документи, заслухавши ліквідатора, господарський суд

ВСТАНОВИВ:

Овруцький міжгосподарський комбінат сільського комунального господарства "Райсількомунгосп" (м. Овруч), зареєстрований рішенням Овруцької районної державної адміністрації 30.07.97 за №130, ідентифікаційний код 05436831, юридична адреса: 11102, м. Овруч, вул. Газети "Правда", 2.

В ході здійснення ліквідаційної процедури ліквідатором вживались заходи з метою виявлення майнових активів банкрута.

Проведено роботу по технічній інвентаризації майна боржника.

Відповідно до статті 30 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в місцевих газетах опубліковувалась інформація стосовно продажу майна банкрута.

Ліквідатором банкрута Гриневичем М.П. проведена робота по реалізації майна підприємства-банкрута.

Під час здійснення ліквідаційної процедури на розрахунковий рахунок Овруцького міжгосподарського комбінату сільського комунального господарства "Райсількомунгосп" (м. Овруч) надійшло 92083,00 грн.

За рахунок реалізації майна банкрута ліквідатором проведено погашення заборгованості перед працівниками банкрута по заробітній платі в розмірі 69114,00 грн.

Витрати пов'язані з проведенням ліквідаційної процедури склали 11403,03 грн.

Ліквідатором направлено запити для з'ясування реального фінансового стану підприємства-банкрута до:

1) Коростенського міжміського бюро технічної інвентаризації - з метою отримання відомостей щодо наявного будь-якого нерухомого майна, яке знаходиться у власності даного підприємства.

2) ОРЕВ ВДАІ УМВС України в Житомирській області - з метою надання відомостей про транспортні засоби, зареєстровані за боржником.

Як вбачається з отриманих відповідей на направлені ліквідатором запити, а також зі звіту ліквідатора, Овруцький міжгосподарський комбінат сільського комунального господарства "Райсількомунгосп" (м. Овруч) припинив свою діяльність, будь-яке майно чи грошові кошти у підприємства відсутні.

В процесі здійснення ліквідаційної процедури ліквідатором не виявлено іншого належного банкруту майна, про що свідчать матеріали справи.

У зв'язку із недостатністю майна банкрута арбітражний керуючий-ліквідатор Гриневич М.П. позбавлений можливості задоволити вимоги кредиторів:

1) Овруцької міжрайонної державної податкової інспекції (м. Овруч) на суму 128805,88 грн. боргу.

2) Управління Пенсійного фонду України в Овруцькому районі (м. Овруч) на суму 42704,55 грн.

3) Овруцького районного центру зайнятості (м. Овруч) на суму 3750,29 грн.

4) Овруцької міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (м. Овруч) на суму 3742,14 грн.

5) Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Овруцькому районі (м. Овруч) на суму 40799,40 грн.

За таких обставин, зазначені вимоги кредиторів слід вважати погашеними згідно із ч.6 ст. 31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Враховуючи наведене, звіт арбітражного керуючого (ліквідатора) - Гриневича М.П. та ліквідаційний баланс Овруцького міжгосподарського комбінату сільського комунального господарства "Райсількомунгосп" (м. Овруч) підлягають затвердженню господарським судом, підприємство-банкрут маєбути ліквідовано, а провадження у справі припинено.

Керуючись, ст. ст. 25, 31, 32, п.6 ст. 40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 86 ГПК України, господарський суд

УХВАЛИВ:

1. Затвердити звіт арбітражного керуючого (ліквідатора) - Гриневича М.П. та ліквідаційний баланс Овруцького міжгосподарського комбінату сільського комунального господарства "Райсількомунгосп" (м. Овруч).

2. Ліквідувати юридичну особу - Овруцький районний міжгосподарський комбінат по наданню комунальних послуг сільському населенню , що зареєстрована рішенням Овруцької районної державної адміністрації 30.07.97 за №130,ідентифікаційний код 05436831, юридична адреса: 11102, м. Овруч, вул. Газети "Правда", 2.

3. Вважати погашеними вимоги наступних кредиторів:


- Овруцької міжрайонної державної податкової інспекції (м. Овруч) у сумі 128805,88 грн. боргу.

- Управління Пенсійного фонду України в Овруцькому районі (м. Овруч) у сумі 42704,55 грн.

- Овруцького районного центру зайнятості (м. Овруч) у сумі 3750,29 грн.

- Овруцької міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (м. Овруч) у сумі 3742,14 грн.

- Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Овруцькому районі (м. Овруч) у сумі 40799,40 грн.

4. Провадження у справі припинити.


5. Зобов'язати арбітражного керуючого (ліквідатора) Гриневича М.П. подати органу реєстрації документи у відповідності із ст. 39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" та повідомити територіальні органи з питань банкрутства про завершення ліквідаційної процедури.

Суддя Лозинська І.В.Віддрукувати:

1 - в справу

2 -Овруч МДПІ

3-Овруч,ФССз ТВП-обласне відділення

4-Овруч ВД ФССНВ-обласне відділення

5-Овруч ЦЗ

6-УПФ в Овруч р-ні

7-лікв. Гриневич М.П..

8 - упр. юстиції

9 - Овруцька райдержадмін.

10 - обл. сект. з пит. банкр.