Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 5/101-Б-06

Дата ухвалення рішення:
22.06.2006
Зареєстровано:
29.06.2006
Cуддя:
Ситюк В.Г.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Херсонської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м.Херсон, вул. Горького, 18

_______ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


"22" червня 2006 р. Справа № 5/101-Б-06

Господарський суд Херсонської області у складі судді Ситюка В.Г., при секретарі Мальцевій О.В., розглянувши справу

за заявою: ДПІ у м.Херсоні

до: ПП "Студіо-С" м.Херсона

про визнання банкрутом

за участю представників:

від кредитора: Горбунова К.О. - держ.податк.інспектор, дов. № 3/9/10-139 від 10.01.06р., Карпенко А.І. - гол.держ. податк.інспектор,

від боржника: не прибув

в с т а н о в и в:


Кредитор звернувся до суду з заявою про визнання боржника, який припинив підприємницьку діяльність і не знаходиться за юридичною адресою, банкрутом, у зв'язку з наявністю податкового боргу та неспроможністю його погасити.

В судовому засіданні представниками кредитора вимоги підтримано з підстав зазначених у заяві, просять визнати боржника банкрутом і відкрити ліквідаційну процедуру, відповідно до положень ст. 52 Закону України ,,Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Боржником витребувані матеріали до суду не подано, представник в засідання не з'явився.

Заслухавши представників кредитора, розглянувши матеріали справи, суд вважає вимоги кредитора такими, що підлягають задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у разі, якщо громадянин - підприємець - боржник або керівні органи боржника - юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі неподання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від розміру його вимог до боржника та строку виконання зобов"язань.

Як вбачається з матеріалів справи, боржник - ПП "Студіо-С" є юридичною особою і суб'єктом підприємницької діяльності, код ЄДРПОУ № 32479744.

Як платник податків боржник знаходиться на обліку в ДПІ у м.Херсоні.

Заборгованість боржника по платежам до бюджету становить 1639,80 грн., підтверджується довідкою про суми податкового боргу, податковими деклараціями, витягами з картки особового рахунку платника податків, податковими повідомленнями-рішеннями.

На сплату боргу кредитором направлялися боржнику податкові вимоги, які позитивних наслідків не дали.

Згідно актів перевірки місцезнаходження боржника від 02.09.04р., 19.11.04р. та 30.05.06р. боржник за юридичною адресою не знаходиться.

Відповідно акту ДПІ від 17.05.06р., боржник не подає податкову звітність до податкової інспекції з 09.08.04р. по теперішній час.

Згідно довідки БТІ від 18.05.06р., за підприємством будівель не зареєстровано.

Згідно довідки інспекції держтехнагляду від 22.05.06р., сільгосптехніка за боржником не зареєстрована.

Зазначені обставини свідчать про припинення боржником підприємницької діяльності, відсутність боржника за юридичною адресою, неподання ним на протязі більше року до податкової інспекції податкової звітності, що дає підстави для визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури відповідно до положень ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Вимоги кредитора визнаються судом у повному розмірі - 1639,80 грн.

Суд визнає боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором арбітражного керуючого Севрюкова І.О.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд,-


п о с т а н о в и в:


1.Визнати вимоги ДПІ у м.Херсоні до ПП "Студіо-С" м.Херсона у розмірі 1639,80 грн.

2. Визнати приватне підприємство "Студіо-С" м.Херсона код ЄДРПОУ № 32479744 банкрутом.

3.Відкрити ліквідаційну процедуру строком на 2 місяці і призначити ліквідатором арбітражного керуючого Севрюкова Івана Олексійовича, ліцензія АБ № 271555 від 18.11.05р.

4.Ліквідатору здійснити ліквідацію банкрута і забезпечити виконання дій, передбачених ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом". Звіт та ліквідаційний баланс подати суду.

5.Постанову надіслати кредитору, боржнику, Херсонському сектору з питань банкрутства, арбітражному керуючому Севрюкову І.О.Суддя В.Г. Ситюк