Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 5/96-Б-06

Дата ухвалення рішення:
22.06.2006
Зареєстровано:
29.06.2006
Cуддя:
Ситюк В.Г.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Херсонської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м.Херсон, вул. Горького, 18

_______ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


"22" червня 2006 р. Справа № 5/96-Б-06

Господарський суд Херсонської області у складі судді Ситюка В.Г., при секретарі Мальцевій О.В., розглянувши справу

за заявою: ДКП "Магазин "Зоря" м.Херсон

до: ДКП "Магазин "Зоря" м.Херсона

про визнання банкрутом

за участю представників:

від заявника: Мкртчян М.С. - гол.спеціаліст, дов. у справі,


в с т а н о в и в:

Ліквідаційною комісією боржника подано до господарського суду заяву про визнання боржника, щодо якого власником прийнято рішення про ліквідацію, банкрутом, у зв"язку з недостатністю (відсутністю) майна для задоволення вимог кредиторів.

Ухвалою господарського суду від 08.06.06р. розгляд справи у підготовчому засіданні було відкладено у зв"язку з неявкою в судове засідання заявника та подання останнім клопотання про відкладення розгляду справи.

Заявником подано до суду витребувані матеріали, вимоги про банкрутство підтримано з підстав зазначених у заяві.

Заслухавши представника ліквідаційної комісії, розглянувши та дослідивши матеріали справи, суд вважає вимоги такими, що підлягають задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ст. 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", якщо вартості майна боржника - юридичної особи, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, така юридична особа ліквідується в порядку передбаченому цим Законом. У разі виявлення зазначених обставин, ліквідатор (ліквідаційна комісія) зобов"язаний звернутися в господарський суд із заявою про порушення справи про банкрутство такої юридичної особи.

Як вбачається з матеріалів справи, боржник, - ДКП "Магазин "Зоря" є юридичною особою і суб"єктом підприємницької діяльності, - код ЄДРПОУ № 24949175.

11.11.03р. 15 сесією Херсонської міської ради 24 скликання прийнято рішення № 417 про ліквідацію державного комунального підприємства "Магазин "Зоря" та затверджено склад ліквідаційної комісії.

Ліквідаційною комісією боржника проведено роботу по ліквідації підприємства, в ході якої встановлено наявність кредиторської заборгованості в сумі 4499,03 грн. по податкових платежах до бюджету та відсутність майнових активів для її погашення.

25.10.05р. ліквідаційною комісією прийнято рішення про звернення до суду з заявою про банкрутство - протокол засідання ліквідаційної комісії від 25.10.05р.

Факт відсутності майна та наявності заборгованості підтверджується балансом підприємства, актом перевірки ДПІ від 05.05.04р., податковими повідомленнями - рішеннями від 05.05.04р. , листом ДПІ від 08.12.05р. про суми податкового боргу, довідками БТІ, ДАІ про відсутність нерухомого майна і транспортних засобів, довідкою боржника про відсутність основних засобів.

За довідкою банку від 14.06.06р. грошові кошти на рахунку боржника відсутні.

Таким чином, зазначені обставини свідчать про наявність кредиторської заборгованості і відсутність майнових активів і коштів для її погашення боржником, відносно якого прийнято рішення про ліквідацію, - а саме неспроможність боржника задовольнити вимоги кредитора.

За таких обставин суд визнає боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру.

Ліквідатором банкрута суд, за пропозицією Херсонського обласного сектору з питань банкрутства, призначає арбітражного керуючого Севрюкова І.О.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд,


п о с т а н о в и в:


1.Визнати державне комунальне підприємство "Магазин "Зоря" м.Херсон код ЄДРПОУ № 24949175 банкрутом.

2.Відкрити ліквідаційну процедуру строком на 3 місяці і призначити ліквідатором арбітражного керуючого Севрюкова Івана Олексійовича ліцензія АБ № 271555 від 18.11.05р.

3.Ліквідатору здійснити ліквідаційну процедуру і забезпечити виконання дій, передбачених ст. 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом". Звіт та ліквідаційний баланс подати суду.

4.Постанову надіслати ДКП "Магазин "Зоря", ліквідаційній комісії боржника, арбітражному керуючому Севрюкову І.О., Херсонському міськвиконкому (державному реєстратору), Херсонському сектору з питань банкрутства.Суддя В.Г. Ситюк