Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-24/109-05

Дата ухвалення рішення:
19.06.2006
Зареєстровано:
29.06.2006
Cуддя:
Плахов О.В.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"19" червня 2006 р. Справа № Б-24/109-05

вх. № 13009/2-24


Суддя господарського суду Плахов О.В.

при секретарі судового засідання Колесан Д.О.

за участю представників сторін

ліквідатор - Пузенко Сергій Олександрович, ліцензія арбітражного керуючого серія АБ №216711 від 17.02.05р.

представник кредитора - Завязкіна Олена Борисівна, ліцензія арбітражного керуючого серія АБ № 216710 від 17.02.05 р., ліквідатор ВАТ "Харківський завод пластмас"

розглянувши звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс

по справі за заявою ВАТ "Харківський завод пластмас", м. Харків

до АТЗТ "Харківнеопластик", м. Харків

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Ліквідатор Пузенко С.О. надав суду звіт про виконану роботу по ліквідації банкрута, ліквідаційний баланс і документи, що свідчать про виконаня ліквідаційної процедури підприємства визнаного, судом банкрутом.

Розглянувши наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс, документи що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, вислухавши пояснення ліквідатора, суд встановив, що після визнання акціонерного товариства закритого типу „Харківнеопластик” банкрутом, призначення ліквідатора і відкриття ліквідаційної процедури, ліквідатором будь-яке майно банкрута не виявлено. Ліквідатором суду надані документи, що свідчать про відсутність у банкрута будь яких основних засобів. В судовому засіданні ліквідатор пояснив суду, що немає ніяких доказів, які б свідчили про наявність у банкрута будь- яких активів, розрахунки з кредиторами не зроблені в зв’язку з відсутністю у банкрута активів, які б можна було направити на задоволення вимог кредиторів. Ліквідатором надано докази закриття поточних рахунків банкрута в установі банку, документи довгостокового зберігання не передавалися до архиву в зв’язку з їх відсутністю, печатки і штампи банкрута, його установчі документи визнані недійсними, про що суду надані відповідні докази, ліквідатор сповістив державні органи про завершення ліквідаційної процедури і зняття банкрута з обліку в зв’язку з закінченням ліквідаційної процедури.

Розглянувши наданий суду звіт про роботу ліквідатора і ліквідаційний баланс, враховуючи, що ліквідатор виконав всі роботи по ліквідації банкрута, суду надані документи, що свідчать про ліквідацію банкрута, у тому числ, ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю в зв’язку з відсутністю активів, які можна було б направити на погашення кредиторської заборгованості, при таких обставинах суд вважає за необхідне затвердити ліквідаційний баланс, припинити провадження по справі і сповістити державні органи про ліквідацію банкрута.

Керуючись ст. 86 ГПК України, ст.ст. 22-34, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”; -


УХВАЛИВ:


Ліквідувати юридичну особу - акціонерне товариство закритого типу „Харківнеопластик”, зареєстроване розпорядженням виконавчого комітету Ленінської міської ради м.Харкова від 26.12.1996р. № 1017, місцезнаходження: м.Харків, вул. Залютинська, 4, код 23918315.

Зобов"язати державного реєстратора провести державну реєстрацію припинення юридичної особи- банкрута, внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та передати органам державної статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про проведення державної реєстрації припинення для знаття юридичної особи з обліку.

Зобов'язати державні органи, в яких знаходився на обліку банкрут, зняти з обліку акціонерне товариство закритого типу „Харківнеопластик”, код 23918315.

Провадження по справі припинити.

Ухвалу направити ліквідатору, державному реєстратору для припинення державної реєстрації юридичної особи в Єдиному державному реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, Харківському обласному управлінню державної статистики, Харківському обласному управлінню юстиції, державному органу з питань банкрутства, ДПІ у Ленінському районі м.Харкова, УПФУ у Ленінському районі м.Харкова, Ленінському районному центру зайнятості, кредиторам.Суддя Плахов О.В.


З оригіналом згідноСекретар судового засідання Колесан Д.О.