Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 6/330-4/164

Дата ухвалення рішення:
14.06.2006
Зареєстровано:
29.06.2006
Cуддя:
Гриців В.М.
Оприлюднено:
22.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Львівської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128


УХВАЛА


14.06.06 Справа№ 6/330-4/164


Господарський суд Львівської області в складі судді Гриців В.М. при секретарі Москалі Р.М. з участю арбітражного керуючого Борсука В.Б., представника кредитора Хоми Т.І. розглянув у відкритому судовому засіданні справу про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю „ВЕРТЕП Компанія” порушену за заявою державної податкової інспекції у Галицькому районі м.Львова


ВСТАНОВИВ:

Провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника товариства з обмеженою відповідальністю „ВЕРТЕП Компанія” порушене 27 вересня 2004 року за заявою державної податкової інспекції у Галицькому районі м.Львова.

Суд постановою від 4 листопада 2004 року товариство з обмеженою відповідальністю „ВЕРТЕП Компанія” визнав банкрутом, ввів ліквідаційну процедуру ліквідатором банкрута призначив арбітражного керуючого Борсука В.Б., якого зобов’язав судову процедуру ліквідації товариства з обмеженою відповідальністю „ВЕРТЕП Компанія” здійснити в порядку, встановленому ст.ст. 22-34,41,52 закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», документально підтверджений звіт про виконану роботу подати суду.

В судовому засіданні на клопотання ліквідатора неодноразово оголошувалися перерви для завершення ліквідаційної процедури.


Ліквідатор банкрута товариства з обмеженою відповідальністю „ВЕРТЕП Компанія” подав суду звіт про виконану роботу, ліквідаційний баланс на затвердження, просить провадження у справі припинити, банкрута ліквідувати. До поданих суду документів додано також відомості про відсутність майнових активів у товариства з обмеженою відповідальністю „ВЕРТЕП Компанія”.

З ліквідаційного балансу та доданих документів вбачається, що вимоги кредиторів не задоволені, майнових активів, що підлягають включенню до ліквідаційної маси не виявлено.

Представник кредитора клопотання ліквідатора підтримав, пропонує звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс затвердити, банкрута ліквідувати.

Заслухав звіт ліквідатора, думку представника кредитора суд вважає, що звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс слід затвердити, а ліквідаційну процедуру завершити.


Керуючись ст.ст.32, 40 п.6 закону України “Про визнання платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд

УХВАЛИВ:

1. Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута –товариства з обмеженою відповідальністю „ВЕРТЕП Компанія” затвердити.

2. Товариство з обмеженою відповідальністю „ВЕРТЕП Компанія” ( м.Львів, вул.Коцюбинського, 11/3; код ЄДРПОУ 25552338) ліквідувати.

3. Провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю „ВЕРТЕП Компанія” припинити.

4. Копію ухвали надіслати учасникам провадження у справі про банкрутство, державному реєстратору виконкому Львівської міської ради та обласному управлінню статистики –для виключення юридичної особи з Єдиного державного реєстру, органам державної податкової служби, пенсійного фонду, Львівському обласному відділу з питань банкрутства.


Суддя Гриців В.М.