Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 6/271-4/153

Дата ухвалення рішення:
13.06.2006
Зареєстровано:
29.06.2006
Cуддя:
Гриців В.М.
Оприлюднено:
22.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Львівської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

УХВАЛА

13.06.06 Справа№ 6/271-4/153

Господарський суд Львівської області в складі судді Гриців В.М. при секретарі Москалі Р.М. з участю представника кредитора Хоми Т.І., арбітражного керуючого Бучинської Л.В. розглянув у відкритому судовому засіданні справу про банкрутство приватного підприємства „Укртехнопостач” порушену за заявою державної податкової інспекції у Галицькому районі м.Львова


ВСТАНОВИВ:

Провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника приватного підприємства „Укртехнопостач” порушене 6 серпня 2004 року за заявою державної податкової інспекції у Галицькому районі м.Львова.

Суд постановою від 04 листопада 2004 року приватне підприємство „Укртехнопостач” визнав банкрутом і відкрив ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначив арбітражного керуючого Бучинську Людмилу Володимирівну, яку зобов’язав судову процедуру ліквідації приватного підприємства „Укртехнопостач” здійснити в порядку, встановленому ст.ст.22-34,41,52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», документально підтверджений звіт про виконану роботу подати суду.

Ліквідатор банкрута приватного підприємства „Укртехнопостач” подав суду звіт про виконану роботу, ліквідаційний баланс на затвердження, просить провадження у справі припинити, банкрута ліквідувати. До поданих суду документів додано також дані про відсутність майнових активів приватного підприємства „Укртехнопостач”.

З ліквідаційного балансу та доданих документів вбачається, що вимоги кредитора не задоволені, майнових активів, що підлягають включенню до ліквідаційної маси не виявлено. Оголошення про визнання приватного підприємства „Укртехнопостач” банкрутом опубліковане в газеті „Голос України” від 03.12.2005р.

Представник кредитора клопотання ліквідатора підтримав, пропонує звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс затвердити, банкрута ліквідувати.

Заслухав звіт ліквідатора, думку представника кредитора суд вважає, що звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс слід затвердити, а ліквідаційну процедуру завершити.


Керуючись ст.ст.32, 40 п.6 закону України “Про визнання платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд

УХВАЛИВ:

1. Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута –приватного підприємства „Укртехнопостач” затвердити.

2. Приватне підприємство „Укртехнопостач” (79007, м.Львів, вул.Данилишина, 4; код ЄДРПОУ 31804303) ліквідувати.

3. Провадження у справі про банкрутство приватного підприємства „Укртехнопостач” припинити.

4. Копію ухвали надіслати учасникам провадження у справі про банкрутство, державному реєстратору виконкому Львівської міської ради, обласному управлінню статистики –для виключення юридичної особи з Єдиного державного реєстру, органам державної податкової служби, пенсійного фонду, Львівському обласному відділу з питань банкрутства.


Суддя Гриців В.М.