Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 6/206-4/106

Дата ухвалення рішення:
14.06.2006
Зареєстровано:
29.06.2006
Cуддя:
Гриців В.М.
Оприлюднено:
22.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Львівської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128


УХВАЛА


14.06.06 Справа№ 6/206-4/106


Господарський суд Львівської області в складі судді Гриців В.М. при секретарі Москалі Р.М. з участю представника кредитора Хоми Т.І., арбітражного керуючого Борсука В.Б. розглянув у відкритому засіданні суду справу про банкрутство приватного підприємства-комерційного підприємства „Світ-компані”, порушену за заявою державної податкової інспекції у Галицькому районі м.Львова


ВСТАНОВИВ:

Провадження у справі про банкрутство приватного виробничо-комерційного підприємства „Світ-компані” порушене 08 червня 2004 року за заявою державної податкової інспекції у Галицькому районі м.Львова.

Суд постановою від 4 листопада 2004 року приватне виробничо-комерційне підприємство „Світ-компані” визнав банкрутом, ввів ліквідаційну процедуру ліквідатором банкрута призначив арбітражного керуючого Борсука В.Б., якого зобов’язав судову процедуру ліквідації приватного виробничо -комерційного підприємства „Світ-компані” здійснити в порядку, встановленому ст.ст. 22-34,41,52 закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», документально підтверджений звіт про виконану роботу подати суду.

В судовому засіданні 18 травня року оголошувалась перерва до 14 червня 2006 року для подання належно оформленого звіту ліквідатора.


Ліквідатор банкрута приватного виробничо-комерційного підприємства „Світ-компані” подав суду звіт про виконану роботу, ліквідаційний баланс на затвердження, просить провадження у справі припинити, банкрута ліквідувати. До поданих суду документів додано також дані про відсутність майнових активів приватного виробничо-комерційного підприємства „Світ-компані”.

З ліквідаційного балансу та доданих документів вбачається, що вимоги кредиторів не задоволені, майнових активів, що підлягають включенню до ліквідаційної маси не виявлено.

Представник кредитора клопотання ліквідатора підтримав, пропонує звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс затвердити, банкрута ліквідувати.


Заслухав звіт ліквідатора, думку представника кредитора суд вважає, що звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс слід затвердити, а ліквідаційну процедуру завершити.


Керуючись ст.ст.32, 40 п.6 закону України “Про визнання платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд

УХВАЛИВ:

1. Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута –приватного виробничо-комерційного підприємства „Світ-компані” затвердити.

2. Приватне виробничо-комерційне підприємство „Світ-компані” (м.Львів, вул.Дорошенка,32/5-а; код ЄДРПОУ 207777274) ліквідувати.

3. Провадження у справі про банкрутство приватного виробничо-комерційного підприємства „Світ-компані” припинити.

4. Копію ухвали надіслати учасникам провадження у справі про банкрутство, державному реєстратору виконкому Львівської міської ради, обласному управлінню статистики - для виключення юридичної особи з Єдиного державного реєстру, органам державної податкової служби, пенсійного фонду, Львівському обласному відділу з питань банкрутства.


Суддя Гриців В.М.