Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 6/232-4/166

Дата ухвалення рішення:
13.06.2006
Зареєстровано:
29.06.2006
Cуддя:
Гриців В.М.
Оприлюднено:
22.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Львівської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128


УХВАЛА


13.06.06 Справа№ 6/232-4/166


Господарський суд Львівської області в складі судді Гриців В.М. при секретарі Москалі Р.М. за участю арбітражного керуючого Качмарика Я.М., представників кредиторів Мусійчук А.О., Козицької Р.І. розглянув у відкритому судовому засіданні справу про банкрутство приватного підприємства „Львівський мірошник”, порушену за заявою державної податкової інспекції у Залізничному районі м.Львова


ВСТАНОВИВ:

Провадже ння у справі про банкрутство приватного підприємства „Львівський мірошник” порушене 15 серпня 2003 року за заявою державної податкової інспекції у Залізничному районі м.Львова. Суд постановою від 02 жовтня 2003 року приватне підприємство „Львівський мірошник” визнав банкрутом і відкрив ліквідаційну процедуру.

Ухвалою суду від 03 листопада 2005 року суд арбітражного керуючого Петлюка В.В. від виконання обов’язків ліквідатора увільнив та призначив ліквідатором приватного підприємства „Львівський мірошник” арбітражного керуючого Качмарика Ярослава Михайловича.


Ліквідатор банкрута приватного підприємства „Львівський мірошник” подав суду звіт про виконану роботу, ліквідаційний баланс на затвердження, просить провадження у справі припинити, банкрута ліквідувати. До поданих суду документів додано також дані про відсутність майнових активів приватного підприємства „Львівський мірошник”.

З ліквідаційного балансу та доданих документів вбачається, що вимоги кредиторів у сумі 4372,55 грн., а саме –державної податкової інспекції у Залізничному районі м.Львова у сумі 1521,35грн., управління Пенсійного Фонду України у Залізничному районі м.Львова у сумі 2843,00 грн., Залізничного районного центру зайнятості у сумі 8,20 грн. не задоволені, майнових активів, що підлягають включенню до ліквідаційної маси не виявлено.

Представники кредиторів клопотання ліквідатора підтримали, пропонують звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс затвердити, банкрута ліквідувати.


Заслухав звіт ліквідатора, думку представників кредиторів суд вважає, що звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс слід затвердити, а ліквідаційну процедуру завершити.


Керуючись ст.ст.32, 40 п.6 закону України “Про визнання платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд

УХВАЛИВ:

1. Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута –приватного підприємства „Львівський мірошник” затвердити.

2. Приватне підприємство „Львівський мірошник” (м.Львів-Рудно, вул.Грушевського, 99; код ЄДРПОУ 25547946) ліквідувати.

3. Провадження у справі про банкрутство приватного підприємства „Львівський мірошник” припинити.

4. Копію ухвали надіслати учасникам провадження у справі про банкрутство, державному реєстратору виконкому Львівської міської ради, обласному управлінню статистики –для виключення юридичної особи з Єдиного державного реєстру, органам державної податкової служби, пенсійного фонду, Львівському обласному відділу з питань банкрутства.

Суддя Гриців В.М.