Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 01-10/22-90

Дата ухвалення рішення:
19.06.2006
Зареєстровано:
27.06.2006
Cуддя:
Ковалінас М.Ю.
Оприлюднено:
23.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Луганської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


У Х В А Л А

19.06.06 Справа № 01-10/22-90.

Суддя Ковалінас М.Ю., розглянувши матеріали за заявою

кредитора - Сватівської міжрайонної державної податкової інспекції

Луганської області

до боржника - Приватного підприємства Агрофірма «Світанок», с. Кругле

Сватівського району Луганської області

Про порушення провадження у справі про банкрутство


Розглянувши заяву кредитора, та додані до неї матеріали, суд


в с т а н о в и в :


Кредитор звернувся до суду із заявою №3342/10 від 14.06.06. про порушення провадження у справі про банкрутство боржника в порядку ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (далі - Закон). Згадана заява кредитора не містить виклад обставин та належних доказів, що дозволяють віднести боржника до відсутнього та підтверджують наявність безспірного боргу.

До заяви кредитора не додано доказів вжиття заходів до отримання заборгованості по обов’язкових платежах у встановленому законодавством порядку (згідно з п. 10 ст. 7 Закону, а саме: звернення стягнення на майно, податкова застава, акт державного виконавця про відсутність майна, на яке може бути звернено стягнення, тощо).

До зазначеної заяви кредитора слід додати докази, які підтверджують наявність обставин, які дозволяють віднести боржника до відсутнього, а саме: документ органу зв’язку про неможливість вручити боржнику кореспонденцію, акти перевірок за юридичною адресою, довідку власника будівлі, які підтверджують відсутність підприємства за юридичною адресою, а також і докази відсутності керівних органів боржника (акти перевірок, довідки адресного бюро, довідки органу зв’язку тощо); докази фактичного припинення боржником своєї діяльності, в тому числі: довідки банківських установ, які обслуговують боржника про тривалість (більше 12 місяців) відсутності руху грошових коштів по рахунках боржника станом на день подання заяви); неподання у встановленому законом порядку звітності до органу державної податкової служби більше року; докази відсутності майна у боржника - акти державного виконавця про неможливість виконання за виконавчими документами.

На підставі викладеного, керуючись п. п. 1, 7, 8, 10 ст. 7, ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п. 3 ст. 63, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд


у х в а л и в:


1.Повернути заяву та додані до неї документи заявнику без розгляду.

2.Повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущенного порушення.

Додаток (тільки заявнику): на “ 22” аркушах.


Суддя М.Ю. Ковалінас


Надр. 4 прим.:

1 –до наряду;

2 –кредитору з додатком рекомендованим листом;

3 –боржнику;

4 –Луганському обласному відділу з питань банкрутства.