Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 01-10/22-88

Дата ухвалення рішення:
19.06.2006
Зареєстровано:
27.06.2006
Cуддя:
Ковалінас М.Ю.
Оприлюднено:
23.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Луганської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


У Х В А Л А

19.06.06 Справа № 01-10/22-88.

Суддя Ковалінас М.Ю., розглянувши матеріали за заявою

кредитора - Державної податкової інспекції у м. Свердловську Луганської області

до боржника - Державного відкритого акціонерного товариства

«Свердловінвестбуд», м. Свердловськ Луганської області

Про порушення провадження у справі про банкрутство

Розглянувши заяву кредитора, та додані до неї матеріали, суд

в с т а н о в и в :

Кредитор звернувся до суду із заявою №10086/10 від 06.06.06. про порушення провадження у справі про банкрутство боржника в порядку ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (далі - Закон), але подана кредитором заява не містить викладу обставин, які свідчать про факти, що дозволяють віднести боржника до відсутнього та до неї не додано належних доказів в підтвердження ознак відсутнього боржника.

Так, до заяви про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника потрібно додавати документи, які підтверджують наявність обставин, які дозволяють віднести боржника до відсутнього, а саме: документ органу зв’язку про неможливість вручити боржнику кореспонденцію, довідку власника будівлі тощо, які підтверджують відсутність підприємства за юридичною адресою, а також і докази відсутності керівних органів боржника (акти перевірок, довідки адресного бюро, довідки органу зв’язку тощо); докази фактичного припинення боржником своєї діяльності, в тому числі: довідки банківських установ, які обслуговують боржника про тривалість (більше 12 місяців) відсутності руху грошових коштів по рахунках боржника станом на день подання заяви; докази тривалого (більше року) неподання боржником у встановленому законом порядку звітності до органу державної податкової служби (відповідний висновок податкового органу); докази відсутності у боржника майна - акти державного виконавця про неможливість виконання за виконавчими документами, довідку управління земельних ресурсів тощо, за місцем знаходження боржника.

Також, за довідкою Свердловського РЕП Ровеньківського МРЕВ МВ ДАІ при УМВС в Луганській області від 17.05.06. №59/420 за боржником лічиться 3 одиниці транспортних засобів, тобто у нього є майнові активи.

Звертаємо увагу кредитора, на те що ст. 52 Закону передбачає скорочену процедуру банкрутства відсутнього боржника, а саме: господарський суд у двотижневий строк з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання його банкрутом та відкриває ліквідаційну процедуру. В той же час, оскільки, боржник є державним підприємством, згідно ст. 1 Закону України «Про введення мораторію на примусову реалізацію майна»діє мораторій на застосування примусової реалізації майна державних підприємств та господарських товариств, у статутних фондах яких частка держави становить не менше 25%, тому при повторному зверненні до господарського суду з аналогічною заявою, кредитору слід представити документальні докази, які свідчать про частку держави у статутному фонді підприємства –боржника.

На підставі викладеного, керуючись п. п. 1, 7, 8 ст. 7, ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п. 3 ст. 63, ст.ст. 86, 87 Господарського процесуального кодексу України, суд

у х в а л и в:

1.Повернути заяву та додані до неї документи заявнику без розгляду.

2.Повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущенного порушення.


Додаток (тільки заявнику): на “ 42” аркушах.


Суддя М.Ю. Ковалінас


Надр. 4 прим.:

1 –до наряду;

2 –кредитору з додатком рекомендованим листом;

3 –боржнику;

4 –Луганському обласному відділу з питань банкрутстваСудовий реєстр по справі 01-10/22-88

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
641213 Ухвала 03.05.2007 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
13655 Ухвала 19.06.2006 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське