Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 12/90-Б-06

Дата ухвалення рішення:
19.06.2006
Зареєстровано:
27.06.2006
Cуддя:
Пінтеліна Т.Г.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Херсонської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м.Херсон, вул. Горького, 18

_______ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


"19" червня 2006 р. Справа № 12/90-Б-06

Господарський суд Херсонської області у складі судді Пінтеліна Т.Г., при секретарі Чернявській О.П., розглянувши справу

за заявою: Генічеської міжрайонної державної податкової інспекції м.Генічеськ Херсонської області

до: Селянського фермерського господарства "Юніс" вул.Пушкіна, б.2-А, кв.80 смт.Новотроїцьке Херсонської області, код 31248685

про визнання банкрутом

за участю представників:

від кредитора - Землякова В.Г. представник Генічеською МДПІ

від боржника - не прибули


СУТЬ СПРАВИ: кредитор подав заяву, в якій просить визнати боржника банкрутом за вимогами ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, оскільки боржник має заборгованість по податкам в сумі 3531,83 грн.

До заяви додано: копію довідку про включення до ЄДРПОУ, копію довідки про взяття на облік СФГ "Юніс", копію статуту боржника, копію балансу, копію форми розрахунку ФСГП на 2002р., копію форми СФГП на 2003р., копії корінців першої та другої податкові вимоги, довідка Генічеської МДПІ про стан заборгованості, акт про результати перевірки надання податкової звітності про фінансово - господарську діяльність, довідка про відсутність рахунків, копія розпорядження РДА від 29.11.2004р. №570, копія довідки ЄДРПОУ Генічеської МДПІ, довіреність на представника, копія розпорядження РДА про вилучення земельної ділянки.

Боржник витребуваних судом документів, відзиву на заяву кредитора та свого представника для участі в судовому засіданні не направив. Хоча про день, місце та час розгляду справи був належним чином повідомлений (поштовим повідомленням). До суду повернулась ухвала господарського суду з поштовим повідомленням з відміткою працівника пошти де вказано, що необхідно уточнити адресу.

Представник кредитора одержав ухвалу суду про порушення провадження в справі, якою сповіщено про час і місце розгляду справи, представник кредитора прибув і присутній в судовому засіданні, надав суду для огляду оригінали всіх наявних в справі документів, а також додаткові документи.

Кредитор клопотав перед судом про призначення його ліквідатором по справі. Суд клопотання задовольняє.

До суду також надійшли документи витребувані ухвалою про порушення, а саме:

- від Генічеського ДБТІ надано лист, в якому повідомляється, що за даною адресою об"єктів нерухомості не реєструвалося;

- від Новотроїцькій райдержадміністрації надано супровідний лист, до якого додано копію реєстраційної картки (Ф-3), копію реєстраційної картки (Ф-4), копію статуту;

- від ДВС у Новотроїцькому районі надійшов супровідний лист з довідкою де вказано, що за боржником виконавчі документи про стягнення заборгованості відсутні.

Справа розглядається за наявними документами, згідно ст. 75 ГПК України.

Кредитор подав клопотання про нефіксацію судового процесу технічними засобами. Клопотання задовольняється.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши представника кредитора, суд -


В С Т А Н О В И В :


Боржник зареєстрований в якості суб”єкта підприємницької діяльності рішенням Новотроїцькою райдержадміністрацією та є платником встановлених законом податків та зборів, взятий на податковий облік. Згідно довідки Херсонського обласного статуправління, боржника внесено до Єдиного державного реєстру підприємств, код ЄДРПОУ 31248685.

За відповідною заявою кредитора порушено справу про банкрутство боржника за правилами ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, боржник має заборгованість по податкам і не сплачує її більше 3–х місяців. До заяви додано копії документів, що підтверджують наявність заборгованості боржника, відсутність господарської діяльності боржника.

Вищезазначене свідчить про те, що підприємницька діяльність боржника відсутня, боржник неспроможний провести розрахунок з кредитором без визнання його банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.

Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 22 –34, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -


П О С Т А Н О В И В :


1.Визнати Селянське фермерське господарство "Юніс" вул.Пушкіна, б.2-А, кв.80 смт.Новотроїцьке Херсонської області, код 31248685 банкрутом.


2.Відкрити ліквідаційну процедуру строком на 3 місяці і призначити ліквідатором ініціюючого кредитора Генічеську МДПІ.


3.Ліквідатору забезпечити виконання вимог, передбачених ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Звіт та ліквідаційний баланс подати суду до 19.09.2006року.


4.Постанову надіслати боржнику, засновнику Нємченко Юрій Анатолійович (смт.Новотроїцьке пров.Базарний 5, кв.20) Генічеській МДПІ, Новотроїцькій райдержадміністрації (державному реєстратору), Херсонському обласному сектору з питань банкрутства.


Суддя Т.Г. Пінтеліна

7прим.