Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 27/272б

Дата ухвалення рішення:
11.12.2007
Зареєстровано:
21.12.2007
Cуддя:
Тарапата С.С.
Оприлюднено:
21.12.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Донецької області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

ПРО ВИЗНАННЯ БОРЖНИКА БАНКРУТОМ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


11.12.07 р. Справа № 27/272б


за заявою кредитора (заявника) Макіївської об’єднаної державної податкової інспекції м.Макіївка

до боржника Приватного малого підприємства „Кабельщик” м.Макіївка

про визнання банкрутом


Суддя С.С.Тарапата


Представники: від кредитора – Ахтирська Ю.В. (за довір.).

від боржника – не з’явився


Господарським судом Донецької області ухвалою від 27.11.07р. порушена справа про банкрутство Приватного малого підприємства „Кабельщик” м.Макіївка відповідно до ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Розглянувши в судовому засіданні 11.12.07р. матеріали справи, заслухавши представника кредитора, суд встановив:

Відповідно до ст.9 Закону України „Про систему оподаткування” від 25.06.91р. платники податків та зборів, обов’язкових платежів повинні сплачувати суми податків та зборів у встановлені строки. В силу ст.17 Закону України “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” від 21.12.2000р №2181-ІІІ у разі порушення податкового законодавства платник податків зобов’язаний сплатити штраф у розмірах та строки, визначені законом. В порушення вимог чинного законодавства боржник не сплатив належні суми, у зв’язку з чим у нього виникла заборгованість перед бюджетом на загальну суму 1020грн., яка станом на 11.12.07р. не погашена.

Боржник перед податковою інспекцією не звітує з жовтня 2006р., підприємницьку діяльність не веде, що підтверджується матеріалами справи.


В силу п.2 ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” господарський суд у двотижневий строк з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором ініціюючого кредитора за згодою останнього.


З огляду на зазначене суд вважає за необхідне визнати боржника банкрутом, за клопотанням представника кредитора відкрити ліквідаційну процедуру строком на 3 місяці, ліквідатором призначити ініціюючого кредитора – Макіївську об’єднану державну податкову інспекцію м.Макіївка.


Враховуючи викладене та керуючись ст.ст. 22-24, 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», господарський суд


ПОСТАНОВИВ:


Визнати боржника – Приватне мале підприємство „Кабельщик” (86101, Донецька область, м.Макіївка, вул.Папаніна, 18; код ЄДРПОУ 22042849) банкрутом.


Відкрити ліквідаційну процедуру по справі строком на 3 місяці до 11.03.08р.


Ліквідатором призначити – Макіївську об’єднану державну податкову інспекцію м.Макіївка за її згодою.

Зобов’язати ліквідатора:

- у п’ятиденний строк з дня прийняття постанови опублікувати відомості про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

- письмово повідомити про визнання боржника банкрутом та введення ліквідаційної процедури всіх засновників підприємства-боржника згідно установчих документів, або його власника; запропонувати засновникам підприємства-боржника або його власнику погасити в добровільному порядку суму кредиторської заборгованості, а також передати печаті, штампи та іншу бухгалтерську документацію (за їх наявністю).

- письмово повідомити про визнання боржника банкрутом та введення ліквідаційної процедури всіх відомих кредиторів боржника, крім того обов’язково: органи Пенсійного фонду України, Фонди соціального страхування, Державної виконавчої служби, Центр зайнятості.

- по закінченні ліквідаційної процедури подати до суду звіт про проведену роботу та ліквідаційний баланс банкрута.Суддя Тарапата С.С.Вик тел.

Надруковано примірників - : господарському суду Донецької області - , сторонам - .


Судовий реєстр по справі 27/272б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
1672328 Ухвала 20.05.2008 Тарапата С.С. Господарський суд Донецької області Господарське
1214220 Постанова 11.12.2007 Тарапата С.С. Господарський суд Донецької області Господарське
1158485 Ухвала 27.11.2007 Тарапата С.С. Господарський суд Донецької області Господарське