Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 5331-2007

Дата ухвалення рішення:
06.12.2007
Зареєстровано:
14.12.2007
Cуддя:
Соколова І.А.
Оприлюднено:
14.12.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ


Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 105УХВАЛА


06.12.2007

Справа №2-3/5331-2007


За заявою кредитора Управління ПФУ у м. Ялта, м. Ялта

До боржника МПП «Крим-Росс», м. Ялта

Про порушення справи про банкрутство


Суддя І.О.Соколова


Представники:

Від кредитора ( ліквідатора) – представник Ващишен О.П. за дор. від 14.12.06р

Від боржника – не з’явився


Обставини справи: Кредитор - Управління ПФУ у м. Ялта, м. Ялта звернувся до Господарського суду АР Крим з заявою про порушення справи про банкрутство та визнання банкрутом боржника – МПП «Крим-Росс», м. Ялта у порядку ст.. 52 ЗУ «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом» у зв’язку з заборгованістю 7299,96 грн.

Постановою Господарського суду АР Крим від 22 травня 2007 року, боржника визнано банкрутом, у відношенні нього відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором боржника призначено представника ініціюючого кредитора - начальник юридичного відділу управління Ващишен О.Ф.

13 листопада 2007 року ліквідатором для затвердження надано до Господарського суду АР Крим ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора у відповідності з вимогами ст. 32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, розгляд якого був призначений на 06.12.07р

Кредитор (ліквідатор) у судове засідання з’явився, підтримав свої грошові вимоги та просіть суд затвердити звіт та ліквідаційний баланс МПП «Крим-Росс», м. Ялта

Боржник не забезпечив явку свого представника у судове засідання, про причини не явки суд не повідомив , незважаючи на те що, про день и місто слухання справи був повідомлений належним чином – рекомендованою поштою.

Із представленого ліквідатором звіту вбачається, що з ціллю виявлення майна боржника були спрямовані запити:

- до Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності про визнання боржника банкрутом, відповідь не отримана.

- до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань про визнання боржника банкрутом, отримана відповідь , що боржник заборгованості не має.

- до Ялтинського центру занятості про визнання боржника банкрутом, отримана відповідь, що боржник з моменту реєстрації не надає розрахункову відомість.

- до ДПІ у м. Ялта про визнання боржника банкрутом , відповідь не отримана .

Також ліквідатором були зроблені запити у БРІТІ м. Ялта, МРЕО ДАІ, Ялтинське управління земельних ресурсів, отримані відповіді про відсутність майна, земельних ділянок та автотранспорту.

На запит ВДВС у м. Ялта про визнання боржника банкрутом та надання інформації про наявність (відсутність) виконавчого провадження у відношенні МПП «Крим-Росс», м. Ялта, відповідь не отримана.

Таким чином, єдиним кредиторам МПП «Крим-Росс», м. Ялта є : Управління пенсійного фонду у м. Ялта у сумі 7299,96 грн. - четверта черга .

Всього реєстр на загальну суму складає 7299,96 грн.

Відповідно до частини 6 ст. 31 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом” (далі – Закон) вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Ліквідатором складений і представлений суду ліквідаційний баланс з документами, передбаченими частиною 1 ст.32 Закону.

Господарський суд, розглянувши звіт ліквідатора, вважає за можливе затвердити звіт і ліквідаційний баланс, завершити ліквідаційну процедуру МПП «Крим-Росс», м. Ялта

З урахуванням викладеного і керуючись ст. 32, п. 6 ст.40 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом», суд -


УХВАЛИВ:

1. Затвердити звіт ліквідатора Ващишен О.Ф. і ліквідаційний баланс МПП «Крим-Росс», м. Ялта

2. Банкрута – МПП «Крим-Росс», м. Ялта (адреса: 98600 м. Ялта, вул.. Строітелей,3 кв.49 ЄДРПОУ 23432110) ліквідувати, виключивши з Єдиного державного реєстру юридичний осіб і фізичних осіб-підприємців та Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

3. Вимоги кредиторів, не задоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.

4. Провадження у справі №2-3/5331-2007 про визнання банкрутом МПП «Крим-Росс», м. Ялта, припинити.

Копії даної ухвали направити на адресу:

- Кредитору м. Ялта, вул. Садова,4

- Боржнику – м. Ялта вул. Строітелей,3 кв.49

- Ліквідатору – м. Ялта, вул.. Садова,4

- Кримського управління з питань банкрутства Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України – 95000, м.Сімферополь, вул.Київська,81, оф.401;

- державному реєстратору ( м. Ялта, пл.. Радянська,1) для внесення в Єдиний державний реєстр юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців запису про припинення юридичної особи МПП «Крим-Росс», м. Ялта, (ідентифікаційний код в ЄДРПОУ 23432110),

- ДВС у м. Ялта АР Крим - м. Ялта, вул.. Васильєва,16

- Ялтинський міськрайонному суду – м. Ялта, вул..Дмитриєва,4

- Головному управлінню Держкомітету статистики в АР Крим для виключення МПП «Крим-Росс», м. Ялта, (ідентифікаційний код в ЄДРПОУ 23432110), з Єдиного Державного реєстру підприємств і організацій України,

рекомендованою кореспонденцією.


Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим Соколова І.А.