Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 14/1170

Дата ухвалення рішення:
27.11.2007
Зареєстровано:
14.12.2007
Cуддя:
Хабазня Ю.А.
Оприлюднено:
14.12.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Черкаської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

"27" листопада 2007 р. Справа № 14/1170вх. №

17629

від

17.09.2007

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю арбітражного керуючого Холостого О.І. (за посадою), представників – кредиторів - Крикуна О.А. (від ВАТ «Черкасиобленерго»), Суської Л.М. (від управління Пенсійного фонду України в Катеринопільському районі), Синьогуба Д.П. (від державної податкової інспекції у Катеринопільському районі), Фонрабе Є.В. (від управління в Черкаській області виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України), за довіреностями, Батищевої І.П. (від боржника, паспорт серії СО 424651, виданий Печерським РУ ГУ МВС України в м.Києві 23.06.2000), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання про затвердження звіту та ліквідаційного балансу, яке надійшло від арбітражного керуючого у справі за заявою

ініціюючого кредитора

управління Пенсійного фонду України в Катеринопільському районі

до боржника

відкритого акціонерного товариства „Мокро-Калигірський молокозавод”

про

визнання банкрутом відсутнього боржника, –

УСТАНОВИВ:

Постановою суду від 21.03.2006 боржника визнано банкрутом, арбітражним керуючим Холостим О.І., якого призначено ліквідатором боржника, господарському суду подано на затвердження звіти та ліквідаційний баланс боржника. Останній засвідчує відсутність у банкрута майна.

Усі кредитори були належним чином повідомлені про призначення судового засідання з розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута. Кредитори що з’явились у судове засідання заявлене клопотання про затвердження звіту підтримали. Скарг на дії ліквідатора до суду не надійшло.

У ході заслуховування звіту ліквідатора у судовому засіданні установлено, що майнові активи у банкрута відсутні, кредиторами боржника є:

управління Пенсійного фонду України в Катеринопільському районі на суму 15777,18 грн.,

відкрите акціонерне товариство «Укртелеком»на суму 2113,46 грн.,

відкрите акціонерне товариство «Черкасиобленерго»на суму 17235,45 грн.,

управління в Черкаській області виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України на суму 118,28 грн.

Заборгованість перед кредиторами не погашена.

Суд вважає, що ліквідатором виконані усі необхідні дії для виявлення документації і майнових активів боржника та покладені на нього ст.25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” обов’язки, у зв’язку з чим звіт та ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа –ліквідації.

Керуючись ст. 32, п.6 ст.40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд, –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора про проведення ліквідаційної процедури банкрута від 17.09.2007 та доданий до нього ліквідаційний баланс станом на 18.09.2007.

2.Ліквідувати відкрите акціонерне товариство «Мокро-Калигірський молокозавод»(Черкаська область, Катеринопільський район, с.Мокра Калигірка, пров.Жовтневий,4, ідентифікаційний код 21366722) як юридичну особу-банкрута.

2.Припинити підприємницьку діяльність фізичної особи –підприємця ФІО (АДРЕСА, ідентифікаційний номер фізичної особи –платника податків НОМЕР) у зв’язку з визнанням її банкрутом

3.Зобов’язати ліквідатора: забезпечити збереження документів банкрута і, за погодженням із архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання; подати державному реєстратору необхідні документи передбачені у ст. 39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців",

здійснити необхідні дії для скасування реєстрації випусків акцій та анулювання свідоцтв про реєстрацію випуску акцій відповідно до Порядку, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30.12.1998 №222,

інформувати суд про виконання.

4.Скасувати арешт на майно боржника, накладений ухвалою суду від 23.02.2006.

5.Провадження у справі припинити.

Копію ухвали направити ліквідатору, кредиторам, обласному управлінню статистики, відділу Державної виконавчої служби Катеринопілськогг районного управління юстиції, а також державному реєстратору (Катеринопільській райдержадміністрації –для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи).

Ухвала може бути оскаржена до Київського міжобласного апеляційного господарського суду.Суддя Хабазня Ю.А.