Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-39/20-05

Дата ухвалення рішення:
11.12.2007
Зареєстровано:
14.12.2007
Cуддя:
Швидкін А.О.
Оприлюднено:
14.12.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"11" грудня 2007 р. Справа № Б-39/20-05

вх. № 2514/2-39


Суддя господарського суду Швидкін А.О.

при секретарі судового засідання Швидкін А.О.

за участю:

ліквідатора – Черкасова С.А.

По справі за заявою СФГ Приходько І.О., с. Широке

до СФГ Приходько І.О., с. Широке

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Ліквідатор Селянського фермерського господарства „Приходько” ЧеркасовС.А. надав суду звіт про виконану роботу з ліквідації банкрута, ліквідаційний баланс і документи, що свідчать про завершення ліквідаційної процедури банкрута.

Присутній в судовому засіданні ліквідатор пояснив, що ним були здійснені всі заходи щодо ліквідації банкрута.

Розглянувши наданий суду звіт про виконану роботу з ліквідації банкрута, документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, вислухавши пояснення ліквідатора, суд встановив, що після визнання Селянського фермерського господарства „Приходько” банкрутом, призначення ліквідатора і відкриття ліквідаційної процедури ліквідатором було проведені необхідні дії з ліквідації банкрута у тому числі: надано оголошення про визнання боржника банкрутом, ліквідатор закрив всі поточні рахунки банкрута в установах банку, документи довгострокового зберігання передані до архіву, печатки і штампи банкрута знешкоджені, про що суду надані відповідні довідки. Після проведення інвентаризації майна проведена його оцінка та реалізація. Показники виявленої ліквідаційної маси (дані її інвентаризації), документи, які підтверджують витрати ліквідатора, установчі документи банкрута в оригіналі передані суду.

На підставі вищевикладеного, враховуючи, що ліквідатор здійснив всі заходи з ліквідації банкрута, суду надані документи, що свідчать про завершення ліквідаційної процедури, у тому числі, баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю у зв’язку з відсутністю активів, які можна було б направити на погашення кредиторської заборгованості, суд вважає за необхідне затвердити звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс, ліквідувати Селянське фермерське господарства „Приходько” та припинити провадження у справі.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає за необхідне задовольнити клопотання ліквідатора, залишити без розгляду заяву про заміну ліквідатора у справі.

Керуючись ст. ст. 32, 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України, -


УХВАЛИВ:


Затвердити наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс. Ліквідувати юридичну особу – Селянського фермерського господарства „Приходько” Приходько І.О., зареєстроване рішенням виконкому Близнюківської райдержадміністрації №185 від 11.03.1997року, код ЄДРПОУ 21229988, за адресою: Харківська область, Близнюківський район, с. Широке, вул. Радянська, 24

Провадження у справі припинити.

Зобов’язати реєструючий орган і інші державні органи, в яких знаходився на обліку банкрут, виключити його з державних реєстрів.

Ухвалу направити ліквідатору, власнику майна банкрута, реєструючому органу, ДПІ за місцезнаходженням боржника, Управлінню ПФУ в Близнюковському районі, Центру зайнятості у Близнюковському районі, Харківському обласному відділу з питань банкрутства, кредиторам за їх вимогою.Суддя Швидкін А.О.