Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 20/153б

Дата ухвалення рішення:
03.12.2007
Зареєстровано:
12.12.2007
Cуддя:
Кірпа Т.С.
Оприлюднено:
12.12.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Луганської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА

ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ


03.12.07 Справа № 20/153б.


Суддя Т.С. Кірпа, розглянувши матеріали за заявою

кредитора - Краснодонської об’єднаної державної податкової інспекції

Луганської області,

до боржника - Приватного підприємства “Новоолександрівське”,

смт. Новоалександрівка Красно донського району

Луганської області

про порушення провадження у справі про банкрутство

визнав, що заява подана із дотриманням вимог чинного законодавства, і, керуючись статтями 38, 61, 64-68, 86 Господарського процесуального кодексу України та статтями 8, 11, 12, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд

у х в а л и в :

1.Прийняти заяву до розгляду та порушити провадження у справі про банкрутство.

2.Розгляд справи призначити на 14 годин 30 хвилин 17.12.07. у підготовчому засіданні (кімн. №333).

3.Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів.

4.Зобов’язати кредитора –подати оригінали документів, які додані до заяви у копіях, для огляду у засіданні суду; докази, які підтверджують і свідчать про відсутність боржника за його адресою та припинення останнім своєї підприємницької діяльності, в тому числі: акти перевірок; довідку відповідного органу зв’язку про неможливість вручення боржнику рекомендованої кореспонденції; докази направлення заяви про порушення провадження у с праві про банкрутства боржника засновнику підприємства; докази неможливості встановити місцезнаходження керівних органів, засновника боржника (директора, головного бухгалтера тощо) або докази розшуку їх фактичного місцезнаходження, в тому числі: акти перевірки уповноважених осіб за місцем їх реєстрації та проживання, письмові пояснення осіб, які мешкають за місцем їх реєстрації, про місцезнаходження останніх на даний час; відомості щодо внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців про відсутність боржника за юридичною адресою (його місцезнаходженням), згідно ст. 17 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців”; докази вжиття заходів щодо отримання заборгованості по обов’язкових платежах у встановленому законодавством порядку (звернення стягнення на майно боржника за заявою, докази відкриття виконавчого провадження за виконавчими документами по заяві, акт судового виконавця про відсутність майна тощо; відомості щодо стану виконавчого провадження; відомості про часткове або повне погашення боргу боржником (при наявності); уточнення кредитних установ, обслуговуючих боржника, а також поточних рахунків боржника на даний час; документальне обґрунтування розміру грошових вимог по заяві, в тому числі: рішення та накази господарського суду тощо; детальний розрахунок суми грошових вимог по заяві за видами заборгованості (основний борг, пеня та штрафні санкції); оригінал Статуту боржника та зміни до нього –для огляду у засіданні суду, їх завірені копії до справи; довідку реєструючого органу за місцем знаходження боржника про приналежність його до суб’єктів підприємницької діяльності на даний часі.

Відповідно до п. 2 ст. 18 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців” надати суду докази щодо наявності у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців відомостей про відсутність юридичної особи боржника за її місцезнаходженням.

Крім того, подати відомості про згоду кредитора на призначення його ліквідатором по даній справі.

5.Зобов’язати боржника –подати до дати проведення підготовчого засідання відзив на заяву кредитора та докази надіслання його копії кредитору; подати належним чином оформлені документи, які підтверджують фінансовий та майновий стан на даний час, в тому числі відомості про основні засоби, їх вартість, місце знаходження, баланси підприємства за 2005, 2006 роки та станом на 01.10.07.; оригінали установчих документів –для огляду у засіданні суду, їх копії –до справи; довідку про знаходження у боржника земельної ділянки у власності або у користуванні (правові документи переходу у власність або користування).

6.Зобов’язати засновника боржника Мірошниченка Миколая Степановича надати суду у строк до 15.12.07. письмові пояснення щодо здійснення (припинення) підприємницької діяльності боржника; належним чином оформлені документи, які підтверджують фінансовий та майновий стан боржника на даний час, в тому числі відомості про основні засоби, їх вартість, місце знаходження, баланси підприємства за 2005, 2006 роки та станом на 03.12.07.; оригінали установчих документів –для огляду у засіданні суду, їх копії –до справи.

7. Зобов’язати відповідно ст.ст. 38, 65 ГПК України:

- Головне управління статистики в Луганської області (91000, м. Луганськ, вул. Луначарського, 91) підготувати та надати суду довідку про включення та знаходження боржника – Приватного підприємства “Новоолександрівське”, смт. Новоолександрівка Краснодонського району Луганської області, вул. 30 років Перемоги, буд. 16, ідентифікаційний код №30771665, у Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України на даний час.

- Державного реєстратора виконавчого комітету Краснодонської міської ради Луганської області підготувати та надати суду письмову інформацію згідно з запитом про приналежність боржника –Приватного підприємства “Новоолександрівське”, смт. Новоолександрівка Краснодонського району Луганської області, вул. 30 років Перемоги, буд. 16, ідентифікаційний код №30771665, до суб'єктів підприємницької діяльності та знаходження його на цей час у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (витяг із Державного реєстру); також надати відомості щодо наявності внесення записів до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців про відсутність боржника за юридичною адресою (його місцезнаходженням) згідно ст. 17 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців”.

8. В порядку ст. ст. 38, 65 ГПК України та ст. 62 Закону України “Про банки та банківську діяльність” зобов’язати АКБ "Промінвестбанк" в особі філії "Відділення Промінвестбанку в м. Краснодон Луганської області" (м. Краснодон Луганської області, пл. Леніна, 8а) подати до суду на день розгляду справи відомості про фінансовий стан боржника на даний час, довідку про рух і залишок коштів на його рахунках за останній рік, за станом на 03.12.07., а також про тривалість відсутності руху коштів на рахунках боржника.

9. Луганському обласному управлінню з питань банкрутства на день проведення підготовчого засідання надати суду кандидатуру ліквідатора боржника з числа працівників державного органу з питань банкрутства з урахуванням вимог ст.3-1, п.4 ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

10. Ухвалу надіслати: кредитору; боржнику; Головному управлінню статистики у Луганській області; ВДВС Краснодонського міського управління юстиції Луганської області; Луганському обласному відділу з питань банкрутства; АКБ "Промінвестбанк" в особі філії "Відділення Промінвестбанку в м. Краснодон Луганської області" (м. Краснодон Луганської області, пл. Леніна, 8а); Краснодонському міському суду Луганської області; Мірошниченко М.С. (смт. Новоолександрівка Краснодонського району Луганської області, вул. Совєтська, 20); Державному реєстратору виконавчого комітету Краснодонської міської ради Луганської області з додатком запиту про видачу довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

Явка у судове засідання повноважних представників боржника, кредитора, та Мірошниченка М.С. є обов’язковою.


Суд звертає увагу сторін, що відповідно до ч. 5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони може бути стягнуто штраф у доход Державного бюджету України у розмірі до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Суддя Т.С. Кірпа

Помічник судді Г.С. Шабрацька11 прим.:

1 - до справи;

2 - кредитору –рек. лист;

3 - боржнику –рек. лист;

4 - Головному управлінню статистики у Луганській області –рек. лист;

5 - ВДВС Краснодонського міського управління юстиції Луганської області;

6 - Луганському обласному відділу з питань банкрутства;

7 - АКБ "Промінвестбанк" в особі філії "Відділення Промінвестбанку в м. Краснодон Луганської

області" (м. Краснодон Луганської області, пл. Леніна, 8а);

8 - Краснодонському міському суду Луганської області;

10 - Мірошниченко М.С. (смт. Новоолександрівка Краснодонського району Луганської області,

вул. Совєтська, 20);

11 - Державному реєстратору виконавчого комітету Краснодонської міської ради

Луганської області з додатком запиту про видачу довідки з Єдиного державного

реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців


вих. №

10 прим.

07.12.07.Судовий реєстр по справі 20/153б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
3676469 Ухвала 14.05.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
3463223 Ухвала 16.03.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
3040996 Ухвала 22.01.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2636060 Ухвала 11.12.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2636058 Ухвала 09.10.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1986939 Ухвала 18.08.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2081339 Ухвала 22.07.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1226629 Постанова 17.12.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1192589 Ухвала 03.12.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське