Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 20/155б

Дата ухвалення рішення:
30.11.2007
Зареєстровано:
12.12.2007
Cуддя:
Кірпа Т.С.
Оприлюднено:
12.12.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Луганської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА

ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ


30.11.07 Справа № 20/155б.


Суддя Т.С. Кірпа, розглянувши матеріали за заявою

кредитора - Державної податкової інспекції в м. Сєвєродонецьку

Луганської області,

до боржника - Акціонерного товариства закритого типу фірми “Агєн”,

м. Сєвєродонецьк Луганської області

про порушення провадження у справі про банкрутство

визнав, що заява подана із дотриманням вимог чинного законодавства, і, керуючись статтями 38, 61, 64-68, 86 Господарського процесуального кодексу України та статтями 8, 11, 12, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд

у х в а л и в :

1.Прийняти заяву до розгляду та порушити провадження у справі про банкрутство.

2.Розгляд справи призначити на 15 годин 45 хвилин 13.12.07. у підготовчому засіданні (кімн. №333).

Явка представників сторін у засідання суду обов’язкова.

3.Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів.

4.Зобов’язати кредитора –подати оригінали документів, які додані до заяви у копіях, для огляду у засіданні суду; письмові уточнення юридичної адреси боржника; докази, які підтверджують і свідчать про відсутність боржника за його юридичною адресою та фактичне припинення останнім своєї підприємницької діяльності, в тому числі: акти перевірок; довідку відповідного органу зв’язку про неможливість вручення боржнику рекомендованої кореспонденції; відомості щодо засновників; докази направлення заяви про порушення провадження у с праві про банкрутства боржника засновникам товариства; докази неможливості встановити місцезнаходження керівних органів, засновників боржника (директора, головного бухгалтера тощо) або докази розшуку їх фактичного місцезнаходження, в тому числі: акти перевірки уповноважених осіб за місцем їх реєстрації та проживання, письмові пояснення осіб, які мешкають за місцем їх реєстрації, про місцезнаходження останніх на даний час; уточнення розміру грошових вимог по заяві на день розгляду справи з зазначенням окремо суми основного боргу та розміру неустойки (штрафів, пені); документальне підтвердження основного боргу; докази вжиття заходів щодо отримання заборгованості по обов’язкових платежах у встановленому законодавством порядку (звернення стягнення на майно боржника за заявою, докази відкриття виконавчого провадження за виконавчими документами по заяві, акт судового виконавця про відсутність майна тощо; відомості про часткове або повне погашення боргу боржником (при наявності); уточнення кредитних установ, обслуговуючих боржника, а також поточних рахунків боржника на даний час; документальне обґрунтування розміру грошових вимог по заяві, в тому числі: декларації, розрахункові документи, рішення та накази господарського суду тощо; оригінал Статуту боржника та зміни до нього –для огляду у засіданні суду, їх завірені копії до справи; довідку реєструючого органу за місцем знаходження боржника про приналежність його до суб’єктів підприємницької діяльності на даний часі.

Відповідно до п. 2 ст. 18 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців” надати суду докази щодо наявності у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців відомостей про відсутність юридичної особи боржника за її місцезнаходженням.

Крім того, подати відомості про згоду кредитора на призначення його ліквідатором по даній справі.

5.Зобов’язати боржника –подати до дати проведення підготовчого засідання відзив на заяву кредитора та докази надіслання його копії кредитору; подати належним чином оформлені документи, які підтверджують фінансовий та майновий стан на даний час, в тому числі відомості про основні засоби, їх вартість, місце знаходження, баланс підприємства за 2005, 2006 роки та ІІІ півріччя 2007 року; оригінали установчих документів –для огляду у засіданні суду, їх копії –до справи; довідку про знаходження у боржника земельної ділянки у власності або у користуванні (правові документи переходу у власність або користування).

6.Зобов’язати відповідно до ст. 65 ГПК України:

- Головне управління статистики в Луганської області (91000, м. Луганськ, вул. Луначарського, 91) підготувати та надати суду довідку про включення та знаходження боржника – Акціонерного товариства закритого типу фірми “Агєн”, м. Сєвєродонецьк Луганської області, вул. Сметаніна, буд. 5 (м. Сєвєродонецьк Луганської області, проспект Хіміків, буд. 5, кв. 123), ідентифікаційний код №20176942, у Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України на даний час;

- Державного реєстратора виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради Луганської області підготувати та надати суду письмову інформацію згідно з запитом про приналежність боржника –Акціонерного товариства закритого типу фірми “Агєн”, м. Сєвєродонецьк Луганської області, вул. Сметаніна, буд. 5 (м. Сєвєродонецьк Луганської області, проспект Хіміків, буд. 5, кв. 123), ідентифікаційний код №20176942, до суб'єктів підприємницької діяльності та знаходження його на цей час у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (витяг із Державного реєстру); також надати відомості щодо наявності внесення записів до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців про відсутність боржника за юридичною адресою (його місцезнаходженням) згідно ст. 17 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців”.

7. В порядку ст. ст. 38, 65 ГПК України зобов’язати ВАТ "Райффайзен банк Аваль" в особі Сєвєродонецької філії, м. Сєвєродонецьк, подати до суду на день розгляду справи відомості про фінансовий стан боржника на даний час, довідку про рух і залишок коштів на його рахунках за останній рік, за станом на 05.11.07., а також про тривалість відсутності руху коштів на рахунках боржника.

8.Луганському обласному управлінню з питань банкрутства на день проведення підготовчого засідання надати суду кандидатуру ліквідатора боржника з числа працівників державного органу з питань банкрутства з урахуванням вимог ст.3-1, п.4 ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

9.Ухвалу надіслати: кредитору; боржнику; Головному управлінню статистики у Луганській області; ВДВС Сєвєродонецького міського управління юстиції Луганської області; Луганському обласному відділу з питань банкрутства; ВАТ "Райффайзен банк Аваль" в особі Сєвєродонецької філії, м. Сєвєродонецьк; Державному реєстратору виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради Луганської області.


Суддя Т.С. Кірпа


Помічник судді Г.С. Шабрацька


8 прим.:

1 - до справи;

2 - кредитору –рекомендованим листом;

3 - боржнику –рекомендованим листом за двома адресами: м. Сєвєродонецьк Луганської області, вул. Сметаніна, буд. 5 (м. Сєвєродонецьк Луганської області, проспект Хіміків, буд. 5, кв. 123);

4 - Головному управлінню статистики у Луганській області;

5 - ВДВС Сєвєродонецького МУЮ Луганської області;

6 - Луганському обласному відділу з питань банкрутства;

7 - ВАТ "Райффайзен банк Аваль" в особі Сєвєродонецької філії;

8 - Державному реєстратору виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради

Луганської області (з додатком).вих. №

7 прим.

12.11.07.Судовий реєстр по справі 20/155б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
1631479 Ухвала 17.03.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1289576 Постанова 13.12.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1192520 Ухвала 30.11.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське