Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 20/146б

Дата ухвалення рішення:
29.11.2007
Зареєстровано:
12.12.2007
Cуддя:
Кірпа Т.С.
Оприлюднено:
12.12.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Луганської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА

29.11.07 Справа № 20/146б.


Суддя Т.С. Кірпа, при секретарі Скрипник М.С.,

розглянувши матеріали за заявою

кредитора - Управління Пенсійного фонду України в Ленінському

районі м. Луганська,

до боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю “Подіум”, м. Луганськ

про банкрутство

В присутності представників:

від кредитора - Євдокіменко В.К., дов. №7585/07 від 31.08.07.;

від боржника - не прибув.

Сторони належним чином повідомлені про час і місце проведення судового засідання.

За клопотанням представника кредитора, яке задоволено судом, звуковий запис судового процесу не здійснювався.

Обставини справи: банкрутство, підготовче засідання.

Розглянувши матеріали справи, додатково надані документи, заслухавши пояснення представника кредитора, суд

в с т а н о в и в:


За заявою кредитора, Управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Луганська, господарським судом Луганської області 19.11.07. порушено провадження у справі №20/146б про банкрутство щодо боржника, Товариства з обмеженою відповідальністю “Подіум”, м. Луганськ, відповідно до вимог ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” та призначено справу до розгляду у підготовчому засіданні.

Як свідчать матеріали справи, ініціюючим кредитором, Управлінням Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Луганська, не в повному обсязі виконані вимоги ухвали господарського суду від 19.11.07. по справі №20/146б, не надані витребувані судом документи, а саме: докази, які підтверджують і свідчать про припинення боржником підприємницької діяльності.

Відповідно листа Державної податкової адміністрації у м. Луганську від 11.09.07. №52021/10 останній раз боржником –Товариством з обмеженою відповідальністю «Подіум» надано звітність до органів державної податкової служби з податку на додану вартість за червень 2007 року.

Таким чином зазначені відомості свідчать про здійснення боржником, Товариством з обмеженою відповідальністю «Подіум» підприємницької діяльності за станом на червень 2007 року.

Крім того, на адресу суду не надійшла відповідь ВАТ «Фінексбанк», м. Київ, про фінансовий стан боржника та про рух і залишок коштів на його рахунках за останній рік, а також про тривалість відсутності руху коштів на рахунках боржника, яка могла б надати більш повну інформацію щодо здійснення (не здійснення) боржника підприємницької діяльності.

З огляду на ч. 2 ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” господарський суд в двотижневий термін з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ініціюючого кредитора ліквідатором зі згоди останнього.

Двотижневий термін підготовчого засідання по справі №20/146б спливає 03.12.07., у зв’язку з чим не є можливим відкласти розгляд справи.

З огляду на ч. 5 ст. 81 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд залишає позов (заяву) без розгляду, якщо позивач (заявник) без поважних причин не подав витребувані господарським судом матеріали, необхідні для вирішення спору.

За таких обставин суд залишає заяву кредитора, Управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Луганська, про порушення провадження у справі про банкрутство боржника, Товариства з обмеженою відповідальністю «Подіум», м. Луганськ, без розгляду.

На підставі вищевикладеного та керуючись. ч. 5 ст. 81, ст. ст. 86, 87 Господарського процесуального кодексу України, ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд

у х в а л и в :


1. Заяву кредитора, Управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Луганська, про порушення провадження у справі про банкрутство боржника, Товариства з обмеженою відповідальністю «Подіум», м. Луганськ, залишити без розгляду.


2. Скасувати мораторій на задоволення вимог кредиторів.


3. Ухвалу надіслати: кредитору; боржнику; Ленінській МДПІ м. Луганська; ВАТ «Фінексбанк»(м. Київ, проспект Воздухофлотський, 54); Ленінському ВДВС Луганського міського управління юстиції; Луганському обласному відділу з питань банкрутства; Ленінському районному суду м. Луганська; Державному реєстратору Управління державної реєстрації та міського реєстру Луганської міської ради.


Суддя Т.С. Кірпа

Помічник судді Г.С. Шабрацька9 прим.

1 - до справи;

2 - кредитору;

3 - боржнику;

4 - Ленінській МДПІ м. Луганська;

5 - Ленінському районному суду м. Луганська;

6 - ВАТ «Фінексбанк»(м. Київ, проспект Воздухофлотський, 54);

7 - Ленінському ВДВС Луганського міського управління юстиції;

8 - Луганському обласному відділу з питань банкрутства;

9 - Державному реєстратору Управління державної реєстрації та міського реєстру

Луганської міської ради.вих. №1451

8 прим.

04.12.07.

Судовий реєстр по справі 20/146б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
1191549 Ухвала 29.11.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1150314 Ухвала 19.11.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське