Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 22/106б

Дата ухвалення рішення:
16.11.2007
Зареєстровано:
12.12.2007
Cуддя:
Ковалінас М.Ю.
Оприлюднено:
12.12.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Луганської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА

ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ


16.11.07 Справа № 22/106б.

Суддя Ковалінас М.Ю., розглянувши матеріали справи за заявою

кредитора - Управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі

м. Луганська

до боржника - Малого приватного підприємства "Трейд - Опт - Сервіс", м. Луганськ

Про порушення провадження у справі про банкрутство

Визнав, що заява подана із дотриманням вимог чинного законодавства, та керуючись ст. ст. 2, 4-1, 38, 61, 64-68, 86 ГПК України та ст. ст. 8, 11, 12, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд

у х в а л и в :

1.Порушити провадження у справі та прийняти заяву до розгляду.


2.Справу призначити до розгляду у засіданні суду на 30.11.07., на 12 годин 50 хвилин, засідання відбудеться у приміщенні господарського суду, у кімнаті № 310.


3.Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів.


4.Зобов’язати кредитора - подати до суду оригінали документів, які додані до його заяви у копіях –для огляду у засіданні суду; надати відомості про погашення боргу боржником (при наявності); довідку про реєстрацію боржника, як суб’єкта підприємницької діяльності: довідки про включення боржника до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб - підприємців та про включення його до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України на даний час; оригінал Статуту боржника (при наявності) - для огляду у засіданні; подати уточнення щодо періоду створення заборгованості та суми боргу на даний час, із зазначенням його структури; надати документальні докази наявності безспірної (узгодженої) суми боргу; представити відомості щодо стану виконавчого провадження за виконавчими документами та докази неможливості виконання за виконавчими документами (при наявності), а саме: акти ДВС про неможливість виконання (акт про відсутність майна на яке може бути звернено стягнення тощо); уточнити місцезнаходження боржника та його керівних органів; надати належні докази, що підтверджують наявність ознак боржника, як відсутнього, згідно Закону, станом на день подання заяви, тобто - 16.11.07., зокрема докази неможливості встановити місцезнаходження керівних органів боржника (директора, головного бухгалтера тощо) або докази розшуку їх фактичного місцезнаходження, в тому числі: акти перевірок місцезнаходження юридичної особи - боржника та його керівних органів за юридичною адресою та акти перевірки уповноважених осіб боржника за місцем їх реєстрації та проживання, станом на день подання заяви, тобто - 16.11.07., письмові пояснення осіб, які мешкають за місцем їх реєстрації, про місцезнаходження останніх на даний час; докази припинення боржником фінансово-господарської діяльності (належним чином оформлений висновок МДПІ про дату останнього надання боржником звітності до органів державної податкової служби); докази тривалого (більше року) неподання боржником у встановленому законом порядку звітності до податкового органу та УПФУ; подати належні докази відсутності у боржника майнових активів, зокрема нерухомості, земельних ділянок, транспорту та сільськогосподарської техніки і грошових коштів (відповідні довідки МРЕВ, БТІ, відділу земельних ресурсів, Інспекції Державного технічного нагляду, банківських установ тощо), станом на день подання заяви кредитора до суду - 16.11.07.; надати суду, відповідно до вимог п. 2 ст. 52 Закону, письмову згоду на призначення ініціюючого кредитора ліквідатором банкрута у справі.


5.Зобов’язати боржника - подати до дати проведення судового засідання відзив на заяву кредитора та докази надіслання його копії кредитору, подати належним чином оформлені документи, які підтверджують фінансовий та майновий стан боржника на даний час, оригінали установчих документів (Статуту), змін до установчих документів (при наявності) - для огляду у засіданні, їх копії - до справи; при погашенні боргу - докази погашення, із зазначенням дати погашення; докази повноважень як юридичної особи, подати довідку про його реєстрацію, як суб’єкта підприємницької діяльності, відомості про фінансово-кредитні установи, які здійснюють розрахунково-касове обслуговування боржника.


6.Головному управлінню статистики у Луганській області, - в строк до 30.11.07., подати відомості про включення боржника - Малого приватного підприємства "Трейд - Опт - Сервіс", м. Луганськ, вул. Оборонна, 112а/115, ідентифікаційний код 32474311, до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.


7.Державному реєстратору - Управлінню державної реєстрації та міського реєстру Луганської міської ради - в строк до 30.11.07., подати інформацію про приналежність боржника - Малого приватного підприємства "Трейд - Опт - Сервіс", м. Луганськ, вул. Оборонна, 112а/115, ідентифікаційний код 32474311, до суб'єктів підприємницької діяльності та знаходження його на цей час у Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців.


8.Луганському обласному відділу з питань банкрутства - до дня проведення судового засідання надати суду кандидатуру ліквідатора у справі з урахуванням вимог ст. 3-1, п. 4 ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.


9. АБ "Український комунальний банк", м. Луганськ, - подати до суду, в строк до 30.11.07., відомості про фінансовий стан боржника на даний час, тобто довідку про рух та із зазначенням відомостей про залишок коштів на рахунках боржника - Малого приватного підприємства "Трейд - Опт - Сервіс", м. Луганськ, вул. Оборонна, 112а/115, ідентифікаційний код 32474311, за період з 16.11.06. по 16.11.07.


10.Ленінській МДПІ у м. Луганську - подати суду, в строк до 30.11.07., відомості (довідку) щодо банківських установ, що обслуговують боржника та його рахунків у них, висновок щодо дати останнього надання ним звітності до органів державної податкової служби.


11.Дану ухвалу надіслати:

кредитору;

боржнику;

Головному управлінню статистики у Луганській області;

Ленінському ВДВС Луганського міського управління юстиції;

Луганському обласному відділу з питань банкрутства;

Державному реєстратору - Управлінню державної реєстрації та міського реєстру Луганської міської ради;

Ленінській МДПІ у м. Луганську;

АБ "Український комунальний банк", м. Луганськ;

Ленінському районному суду м. Луганська (до відома).


Явка повноважних представників сторін у засідання суду обов’язкова.


Суддя М.Ю. КовалінасСудовий реєстр по справі 22/106б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
1541398 Ухвала 25.03.2008 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
1506715 Ухвала 05.03.2008 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
1310101 Постанова 30.11.2007 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
1191533 Ухвала 16.11.2007 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське