Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 2/228-07-7616

Дата ухвалення рішення:
15.11.2007
Зареєстровано:
12.12.2007
Cуддя:
Бахарев Б.О.
Оприлюднено:
12.12.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Одеської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________

УХВАЛА

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ЗВІТУ ЛІКВІДАТОРА

ТА ПРИПИНЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

"15" листопада 2007 р. Справа № 2/228-07-7616

За заявою: Товариства з обмеженою відповідальністю „Евйап Україна мило, мийні засоби та товари персональної гігієни”


про визнання банкрутом Товариства з обмеженою відповідальністю „Евйап Україна мило, мийні засоби та товари персональної гігієни”(код ЄДРПОУ 31786232).


Суддя Бахарєв Б.О.


Представники сторін:

Ліквідатор: Нягова М. Р. (паспорт, постанова).


Суть спору: про визнання банкрутом


Товариство з обмеженою відповідальністю „Евйап Україна мило, мийні засоби та товари персональної гігієни” звернулось в господарський суд Одеської області з заявою про порушення провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю „Евйап Україна мило, мийні засоби та товари персональної гігієни” в порядку ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Ухвалою господарського суду Одеської області від 19.09.2007 р. порушено провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю „Евйап Україна мило, мийні засоби та товари персональної гігієни”.

Розглянувши матеріали справи, суд встановив.

Товариство з обмеженою відповідальністю „Евйап Україна мило, мийні засоби та товари персональної гігієни” зареєстровано 23.11.2001 р. Виконавчим комітетом Іллічівської міської ради Одеської області за № 15541200000000419.

Боржник має кредиторську заборгованість перед ПП „Азимут-99” в сумі 26 414 грн., яку неспроможний погасити у встановлений термін, що підтверджується договором № б/н від 08.03.2007 р., додатковою угодою № 1 від 28.03.2006р. до контракту від 08.03.2003р., накладними, довідкою ліквідатора про відсутність у боржника майна, грошових коштів, транспортних засобів та інших активів.

Відповідно до ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” якщо вартості майна боржника –юридичної особи, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, така юридична особа ліквідується в порядку, передбаченому цим Законом. У разі виявлення зазначених обставин ліквідатор (ліквідаційна комісія) зобов'язані звернутися в господарський суд із заявою про порушення справи про банкрутство такої юридичної особи.

07.09.2007 р. засновником прийнято рішення, яким вирішено ліквідувати підприємство, створити ліквідаційну комісію, призначити головою ліквідаційної комісії Нягову М. Р., а також звернення в господарський суд Одеської області із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство в порядку ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” у зв’язку з неможливістю погашення кредиторської заборгованості.

Згідно п. 6 ст. 51 “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” власник майна боржника (уповноважена ним особа), керівник боржника, голова ліквідаційної комісії (ліквідатор), які допустили порушення вимог частини першої цієї статті несуть солідарну відповідальність по незадоволених вимогах за грошовими зобов’язаннями та зобов’язаннями щодо податків і зборів (обов’язкових платежів) боржника.

За довідкою ліквідатора банкрута ознак фіктивного банкрутства або доведення до банкрутства не виявлено.

Постановою суду від 27.09.2007 р. боржника визнано банкрутом, відкрито відносно нього ліквідаційну процедуру, призначено ліквідатором банкрута Нягову Марину Робертівну, який зобов’язаний провести ліквідаційні заходи, передбачені Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, надати суду ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора на затвердження.

З метою виявлення кредиторів ліквідатором було подано до офіційних друкованих органів оголошення про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, яке опубліковано в газеті “Голос України” № 180 від 06.10.2007 р.

Протягом місяця з дня публікації оголошення заяв про визнання кредитором до суду та ліквідатора не надійшло.

На виконання постанови суду від 27.09.2007 р. за результатами роботи ліквідатором надано суду ліквідаційний баланс, в якому активи не відображені, та звіт ліквідатора з підтверджуючими документами, які свідчать про відсутність у банкрута майна, транспортних засобів, грошових коштів та інших активів, у зв’язку з чим неможливе погашення грошових вимог кредитора в порядку ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Вимоги, заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, не розглядаються і вважаються погашеними.

Приймаючи до уваги ознаки, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, а також враховуючи, відсутність у банкрута майна та грошових коштів для погашення кредиторської заборгованості і платоспроможність відновити неможливо, суд вважає за необхідне затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута і ліквідувати , припинити юридичну особу Товариство з обмеженою відповідальністю „Евйап Україна мило, мийні засоби та товари персональної гігієни” та виключити з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб відповідно до ст. 39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців”.


Керуючись п. 6 ст. 40, ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд, -


У Х В А Л И В:


Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю „Евйап Україна мило, мийні засоби та товари персональної гігієни” (код ЄДРПОУ 31786232, Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Промислова, 1).

Ліквідувати та припинити юридичну особу Товариство з обмеженою відповідальністю „Евйап Україна мило, мийні засоби та товари персональної гігієни”, виключити його з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

Вимоги, які не задоволені за недостатністю майна вважати погашеними.

Зобов’язати ліквідатора провести заходи щодо ліквідації підприємства, забезпечити збереженість архівних документів банкрута і, за погодженням із спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері архівної справи і діловодства або уповноваженою ним архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання у відповідності з ч.2 ст.34 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, про що повідомити суд.

Повноваження ліквідатора припинити.

Провадження у справі припинити.

Копію ухвали надіслати: ліквідатору, державному органу з питань банкрутства, державному реєстратору.Суддя Бахарев Б.О.