Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 7/283-07-7593

Дата ухвалення рішення:
29.11.2007
Зареєстровано:
12.12.2007
Cуддя:
Лепеха Г.А.
Оприлюднено:
12.12.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Одеської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________

УХВАЛА

про ліквідацію банкрута та

припинення провадження у справі

"29" листопада 2007 р. Справа № 7/283-07-7593

За заявою боржника: Приватного підприємства „СКВ-Гарант”, м.Одеса


про визнання банкрутом


Суддя Лепеха Г.А.


Представники:

Ліквідатор банкрута –Дарієнко В.Д.СУТЬ СПОРУ: Голова ліквідаційної комісії приватного підприємства „СКВ-Гарант” звернувся до господарського суду з заявою про визнання приватного підприємства „СКВ-Гарант” банкрутом у зв’язку з неспроможністю сплатити заборгованість перед кредитором в сумі 125 000,00 грн. та недостатністю майна та грошових коштів для повного задоволення вимог кредитора у порядку ст.51 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Ухвалою від 19.09.2007р. порушено провадження у справі про банкрутство приватного підприємства „СКВ-Гарант”, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Постановою господарського суду Одеської області від 09.10.2007р. ПП „СКВ-Гарант” визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Дарієнка В.Д.

На виконання п.4 резолютивної частини постанови від 09.10.2007р. ліквідатор банкрута подав оголошення про визнання ПП „СКВ-Гарант” банкрутом у офіційному друкованому видані „Урядовий кур’єр” №193 (3606) від 19.10.2007р.

В строк, встановлений Законом України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, з дня публікації оголошення до господарського суду не звернулось жодного кредитора з грошовими вимогами до боржника.

Заяв можливих санаторів до суду не надійшло.

За результатами роботи ліквідатором надано суду: звіт ліквідаційної комісії, акт інвентаризації майна боржника, ліквідаційний баланс ПП „СКВ-Гарант”.

У представленому ліквідаційному звіті ліквідатор доповідає, що в ході ліквідаційної процедури майнових активів банкрута, що підлягають включенню до ліквідаційної маси, не виявлено.

В ході виявлення майна, зареєстрованого за ПП „СКВ-Гарант”, були направлені запити до Одеського МБТІ та РОН, УДАІ УМВС України в Одеській області, банку, який обслуговує боржника.

Згідно отриманих відповідей нерухомого майна та транспортних засобів за боржником не зареєстровано, що підтверджується довідками КП „Одеське МБТІ та РОН” №9689 від 22.10.2007р., РЕВ 1-го МРВ УДАІ ГУМВС України в Одеській області №42/1-3288 від 24.10.2007р. Поточний рахунок в банку закрито (довідка АКБ „Порто-Франко” №08/377 від 13.11.2007р.).

Ліквідатор банкрута пропонує провадження у справі припинити, кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну, вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними, ПП „СКВ-Гарант” ліквідувати.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши у судовому засіданні ліквідатора, який виказав прохання про затвердження ліквідаційного баланса банкрута та його звіту, суд дійшов до висновку, що підприємство підлягає ліквідації, а кредиторські вимоги слід вважати погашеними, оскільки майна банкрута не виявлено, згідно наданого ліквідбалансу активи та пасиви банкрута відсутні.


На підставі викладеного, керуючись ст.32, п.6 ст.40, ст.51 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п.5 ст.39 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, п.3 ст.104 Цивільного кодексу України, ст.86 ГПК України, суд, -

У Х В А Л И В:


1. Затвердити звіт ліквідатора.

2. Затвердити ліквідаційний баланс приватного підприємства „СКВ-Гарант”.


3. Припинити юридичну особу –приватне підприємство „СКВ-Гарант” (м.Одеса, пров. Світлий, 14, кв. 112. Код ЄДРПОУ 34871880).


4. Зобов’язати державного реєстратора не пізніше наступного робочого дня з дати надходження цієї ухвали заповнити реєстраційну картку про державну реєстрацію припинення юридичної особи –ПП „СКВ-Гарант” (код ЄДРПОУ 34871880), внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та передати органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення державної реєстрації припинення для зняття юридичної особи з обліку.


5. Кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну. Вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.


6. Припинити повноваження ліквідатора банкрута –арбітражного керуючого Дарієнка Віктора Дмитровича.


7. Провадження у справі припинити.

Примірник ухвали надіслати: ліквідатору банкрута, в облстатуправління, першій ДВС Приморського району м.Одеси, відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців м.Одеси.Суддя Лепеха Г.А.