Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-39/156-07

Дата ухвалення рішення:
05.12.2007
Зареєстровано:
12.12.2007
Cуддя:
Швидкін А.О.
Оприлюднено:
12.12.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"05" грудня 2007 р. Справа № Б-39/156-07

вх. № 10148/2-39


Суддя господарського суду Швидкін А.О.

при секретарі судового засідання Бурма Т.В.

за участю:

представника ліквідатора – Косовського С.В.

По справі за заявою ПП "ПВКП Елон", м. Х-в

до ПП "ПВКП Елон", м. Х-в

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Ліквідатор Приватного підприємства „ПВКП ЕЛОН” м.Харків ЛитвинН.В. надала суду звіт про виконану роботу з ліквідації банкрута, ліквідаційний баланс і документи, що свідчать про завершення ліквідаційної процедури банкрута.

Присутній в судовому засіданні ліквідатор пояснила, що їй були здійснені всі заходи щодо ліквідації банкрута.

Розглянувши наданий суду звіт про виконану роботу з ліквідації банкрута, документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, вислухавши пояснення представника ліквідатора, суд встановив, що після визнання Приватного підприємства „ПВКП ЕЛОН” банкрутом, призначення ліквідатора і відкриття ліквідаційної процедури ліквідатором було проведені необхідні дії з ліквідації банкрута, у тому числі: надано оголошення про визнання боржника банкрутом. Також проведена інвентаризація за результатами якої, майна банкрута, яке підлягає включенню до ліквідаційної маси не виявлено, ліквідатор закрив поточний рахунок банкрута в установі банку, документи довгострокового зберігання передав до архіву, печатки і штампи банкрута знешкоджені, про що суду надані відповідні довідки. Оцінка майна боржника та його реалізація ліквідатором не здійснювалась у зв’язку з відсутністю майна. Дебіторська заборгованість у банкрута також відсутня. Вимоги кредиторів не задовольнялись.

На підставі вищевикладеного, враховуючи, що ліквідатор здійснив всі заходи з ліквідації банкрута, суду надані документи, що свідчать про завершення ліквідаційної процедури, у тому числі, баланс з якого вбачається, що у Приватного підприємства „ПВКП ЕЛОН” відсутні майнові активи для функціонування згідно із законодавством, суд вважає за необхідне затвердити звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс, ліквідувати Приватне підприємство „ПВКП ЕЛОН” та припинити провадження у справі.

Керуючись ст. ст. 32, 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України, -


-


УХВАЛИВ:


Затвердити наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс.

Ліквідувати юридичну особу – Приватне підприємство „ПВКП ЕЛОН”, зареєстроване виконкомом Харківської міської ради номер запису №14801020000016130 від 12.10.2005 року, ЄДРПОУ 33815118, за адресою: м. Харків. вул. Суздальські ряди, 12.

Провадження у справі припинити.

Зобов’язати реєструючий орган і інші державні органи, в яких знаходився на обліку банкрут, виключити його з державних реєстрів.

Ухвалу направити ліквідатору, власнику майна банкрута, ДПІ у Ленінському районі, державному реєстратору, Харківському обласному відділу з питань банкрутства, УПФ України у Ленінському районі, Центру зайнятості у Ленінському районі.Суддя Швидкін А.О.