Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-19/218-07

Дата ухвалення рішення:
03.12.2007
Зареєстровано:
12.12.2007
Cуддя:
Міньковський С.В.
Оприлюднено:
12.12.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"03" грудня 2007 р. Справа № Б-19/218-07

вх. № 10065/2-19


Суддя господарського суду Міньковський С.В.

при секретарі судового засідання Тімарєва Т.М.

За участю:

ліквідатора - Бубир Н.Г. дов. №1069 від 06.02.2007 року

Розглянувши звіт про роботу ліквідатора та наданий ліквідаційний баланс банкрута

По справі за заявою УПФУ в Комінтернівському районі, м. Харків

до Приватного виробничо-комерційного підприємства "Тандем - М" м. Харків

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Ухвалою господарського суду від 26.11.2007року суд призначив до розгляду звіт ліквідатора.

В судовому засіданні ліквідатор банкрута в особі УПФУ в Кегичівському районі надав повний звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс і документи Приватного виробничо-комерційного підприємства "Тандем - М" м. Харків.

Розглянувши наданий суду повний звіт про роботу ліквідатора і документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, вислухавши пояснення ліквідатора, суд встановив, що після визнання Приватного виробничо-комерційного підприємства "Тандем - М" банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури (Постанова господарського суду від 26.09.2007р.) і призначення ліквідатора була проведена наступна робота по ліквідації відсутнього боржника у відповідності до положень ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

В звіті ліквідатора та документах, доданих ліквідатором, виконані всі належні дії щодо банкрута, а саме: направлені відповідні запити до Харківського регіонального центру державного земельного кадастру, КП „Харківське міське БТІ”, УДАІ ГУМВС України в Харківській області, на які отримані відповідні листи про відсутність будь-яких майнових активів у банкрута (документи в матеріалах справи), повідомлено про визнання боржника банкрутом – Центр зайнятості у Комінтернівському районі, Управління ПФУ у Комінтернівському районі, Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Комінтернівському районі, ДВС у Комінтернівському районі (документи у матеріалах справи). В ході проведення ліквідаційної процедури до ліквідатора було заявлено вимоги кредиторів до банкрута на загальну суму 296,17грн., а саме: Відділенням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Комінтернівському районі у розмірі 12,79грн, Управлінням ПФУ у Комінтернівському районі у розмірі 170,00грн., ВД Харківського обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності у розмірі 113,42грн. були визнані та включені ліквідатором до реєстру вимог кредиторів. Ліквідатором дана публікація про відсутність печатки та штампів та засновницьких документів банкрута і будь-якої фінансово-господарської документації (газета „Прем‘єр” №235 від 10.10.2007року).

Ліквідатор виконав інші заходи по ліквідації банкрута, а саме: ліквідатором поточні рахунки банкрута в установі банку не було виявлено, було сповіщено відповідні державні органи про закінчення ліквідаційної процедури по банкруту, а саме: Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Комінтернівському районі, Управління Пенсійного Фонду України у Комінтернівському районі, Центр зайнятості у Комінтернівському районі (листи - відповіді у матеріалах справи).

В судовому засіданні ліквідатор пояснив суду, що по банкруту не проведена інвентаризація майна в зв’язку з тим, що немає ніяких доказів, які б свідчили про наявність у банкрута будь-яких активів, розрахунки з працівниками підприємства також не зроблені, в зв’язку з відсутністю у банкрута фінансово-господарської документації та активів, які б можна було направити на задоволення вимог кредиторів, у тому числі по заробітній платі.

Враховуючи, що ліквідатор виконав всі роботи по ліквідації банкрута, суду надані документи, які свідчать про ліквідацію банкрута, у тому числі ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю на загальну суму 296,21грн. в зв’язку з відсутністю у банкрута будь-яких активів, які можна було б направити на погашення кредиторської заборгованості, при таких обставинах суд вважає за необхідне затвердити ліквідаційний баланс, звіт ліквідатора та припинити провадження по справі і сповістити державні органи про ліквідацію банкрута.

На підставі вищенаведеного та керуючись ст. 32,п.6.ст.40, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України,-


УХВАЛИВ:


1. Затвердити наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс.

2. Ліквідувати юридичну особу – Приватне виробничо-комерційне підприємство “Тандем-М”, код 22725732, зареєстроване Виконавчим комітетом міської ради народних депутатів 20 січня 1995 року за № 68, місцезнаходження: м. Харків, вул. Слобожанська буд. 21.

3. Провадження по справі припинити.

4. Зобов`язати державного реєстратора внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи Приватного виробничо-комерційного підприємства "Тандем - М" м. Харків та передати органам, які здійснювали облік, відповідне повідомлення про зняття юридичної особи з обліку.

5. Ухвалу направити ліквідатору, Харківському обласному відділу з питань банкрутства, державному реєстратору, ДВС у Комінтернівському районі м. Харкова, відомим кредиторам.Суддя Міньковський С.В.