Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 2/214-07-7027

Дата ухвалення рішення:
15.11.2007
Зареєстровано:
12.12.2007
Cуддя:
Бахарев Б.О.
Оприлюднено:
12.12.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Одеської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________

УХВАЛА

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ЗВІТУ ЛІКВІДАТОРА

ТА ПРИПИНЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

"15" листопада 2007 р. Справа № 2/214-07-7027

заявою: Першого відділу державної виконавчої служби Малиновського районного управління юстиції у м. Одесі


про визнання банкрутом Товариства з обмеженою відповідальністю „Холдінг Буд ЛТД” (код ЄДРПОУ 33812101).Суддя Бахарєв Б.О.


Представники сторін:

Ліквідатор: Главацький Ю. А. (постанова);


Суть спору: про визнання банкрутом


Перший відділ державної виконавчої служби Малиновського районного управління юстиції у м. Одесі звернувся в господарський суд Одеської області з заявою про порушення провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю „Холдінг Буд ЛТД” згідно ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, оскільки останній неспроможний сплатити заборгованість у сумі 2 619, 90 грн. та відсутній за юридичною адресою.

Розглянув матеріали справи, суд встановив, що боржник неспроможний сплатити заборгованість в сумі 2 619, 90 грн., що підтверджується матеріалами справи, а саме: наказом від 26.04.2007р. про примусове виконання рішення господарського суду від 10.04.2007р. по справі № 22/123-07-2883, постановою № В-11/510 про стягнення виконавчого збору від 22.06.2007р., довідками про відсутність рухомого та нерухомого майна боржника.

Крім того, боржник не подає бухгалтерську звітність до ДПІ протягом року, що підтверджується листом ДПІ № 16346/24-00/991 від 12.07.2007 р., та не знаходиться за юридичною адресою, що підтверджується актами б/н від 08.06.2007 р. та від 14.08.2007р.

Перший відділ державної виконавчої служби Малиновського районного управління юстиції у м. Одесі звернувся до господарського суду Одеської області з клопотанням про призначення ліквідатором банкрута ініціюючого кредитора Перший ВДВС Малиновського РУЮ у м. Одесі в особі його представника Главацького Ю. А.

За положеннями ч.1 ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” у разі якщо громадянин-підприємець - боржник або керівні органи боржника - юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від розміру його вимог до боржника та строку виконання зобов'язань.

Постановою суду від 06.09.2007 р. боржника визнано банкрутом, відкрито відносно нього ліквідаційну процедуру, призначено ліквідатором банкрута ініціюючого кредитора Перший ВДВС Малиновського РУЮ у м. Одесі в особі його представника Главацького Юрія Анатолійовича, який зобов’язаний провести ліквідаційні заходи, передбачені Законом України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, надати суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс на затвердження.

На виконання постанови суду від 06.09.2007 р. за результатами роботи ліквідатором надано суду ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора з підтверджуючими документами, які свідчать про відсутність у банкрута майна, транспортних засобів, грошових коштів та інших активів.

Скарг на дії ліквідатора за час його роботи до господарського суду не надійшло.

Вимоги, заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, не розглядаються і вважаються погашеними.

За таких обставин, суд вважає за необхідне затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута і ліквідувати Товариство з обмеженою відповідальністю „Холдінг Буд ЛТД”, припинити та виключити з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб відповідно до ст. 39 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців”.


Керуючись ст.32, п. 6 ст. 40 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.86 ГПК України, суд, -


У Х В А Л И В:


1. Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю „Холдінг Буд ЛТД” (код ЄДРПОУ 33812101, м. Одеса, вул. Єнісейська, 14).

2. Ліквідувати та припинити юридичну особу Товариство з обмеженою відповідальністю „Холдінг Буд ЛТД”, виключити з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

3. Зобов’язати ліквідатора передати фінансово-господарські документ банкрута до архівних організацій для подальшого зберігання згідно законодавства.

4. Повноваження ліквідатора припинити.

5. Провадження у справі припинити.

6. Копію ухвали надіслати: ліквідатору, кредитору, державному органу з питань банкрутства, державному реєстратору.Суддя Бахарев Б.О.