Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 3/90-Б

Дата ухвалення рішення:
29.11.2007
Зареєстровано:
12.12.2007
Cуддя:
Лозинська І.В.
Оприлюднено:
12.12.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Житомирської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

Господарський суд

Житомирської області

10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65

УХВАЛА


Від "29" листопада 2007 р. Справа 3/90-Б

За заявою Управління Пенсійного фонду України в м. Коростені (м. Коростень)

До банкрута Приватного підприємства "Агро-Регіон" (м. Коростень)

про визнання банкрутом

Суддя

В засіданні суду приймали участь:

від кредитора: Музиченко Д.Ю. - гол. спец.-ю/к УПФУ в м. Коростені, дор. вих. № 3/90від 27.11.2007р.

від банкрута: не з'явилися

Розглядається справа про визнання банкрутом Приватного підприємства "Агро-Регіон" (м. Коростень)

Постановою від "28" серпня 2007 р. господарський суд визнав Приватне підприємство "Агро-Регіон" (м. Коростень) банкрутом, відкрив ліквідаційну процедуру та призначив ліквідатором банкрута Управління Пенсійного фонду України у м.Коростені. Відповідно до наказу УПФУ в м.Коростені ліквідатором Приватного підприємства "Агро-Регіон" (м.Коростень) призначено завідувача юридичним сектором - Ненько Л.М.

06.11.2007р. ліквідатор подала суду на затвердження звіт про проведену роботу та ліквідаційний баланс банкрута.

Розглянувши звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс та матеріали справи, господарський суд

ВСТАНОВИВ:

Оголошення про визнання Приватного підприємства "Агро-Регіон" (м. Коростень) банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури та призначення ліквідатором Управління Пенсійного фонду України в м.Коростені було опубліковано "08" вересня 2007 р. в газеті "Вечірній Коростень" № 36 (858).

На повідомлення у місячний строк до ліквідатора надійшли заяви з вимогами до банкрута від кредиторів:

1) Коростенського міського центру зайнятості - робочого органу виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (м. Коростень) на суму 121,05 грн.;

2) Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Коростені на суму 77,50 грн.;

3) Коростенської міської виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на суму 219,61 грн.

Відповідно до отриманої довідки № 14489/10 від 21.09.2007р. у банкрута відсутня заборгованість перед Коростенською об'єднаною державною податковою інспекцією (м. Коростень).

В ході здійснення ліквідаційної процедури ліквідатором вживались заходи з метою виявлення майнових активів банкрута.

Ліквідатором направлено запити для з'ясування реального фінансового стану підприємства до:

1) Комунального підприємства "Коростенське міжміське бюро технічної інвентаризації - з метою отримання відомостей щодо наявного будь-якого нерухомого майна, яке знаходиться у власності даного підприємства.
2) МВ ДАІ м. Коростень при УМВС України в Житомирській області - з метою надання відомостей про транспортні засоби, зареєстровані за боржником.

3) Коростенського міського відділу земельних ресурсів - з метою отримання відомостей щодо земельних ділянок, зареєстрованих за боржником на праві користування чи володіння.

Відповідно до довідки № 13283/29 від 10.09.2007р. у Коростенської об'єднаної державної податкової інспекції відсутні дані стосовно відкритих рахунків МПП "Агро-Регіон".

Як вбачається з отриманих відповідей на направлені ліквідатором запити, а також зі звіту ліквідатора, Приватне підприємство "Агро-Регіон" (м. Коростень) припинило свою діяльність, не подає звітів у податкові органи та органи статистики, будь-яке майно чи грошові кошти на балансі підприємства-банкрута відсутні.

З листа відділу державної виконавчої служби Коростенського міськрайонного управління юстиції № 6798 від 03.09.2007р. вбачається, що виконавчі документи щодо стягнення заборгованості з МПП "Агро-Регіон" на виконанні у ВДВС не перебувають.

Штампів та печаток підприємства-банкрута ліквідатором не виявлено.

Заборгованість по заробітній платі у підприємства-банкрута відсутня.

У зв'язку з відсутністю у підприємства-банкрута майнових активів ліквідатор позбавлений можливості задоволити вимоги наступних кредиторів:

1) Управління Пенсійного фонду України в м. Коростені (м. Коростень) на суму 943,37 грн.;

2) Коростенського міського центру зайнятості - робочого органу виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (м. Коростень) на суму 121,05 грн.;

3) Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Коростені на суму 77,50 грн.;

4) Коростенської міської виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (м. Коростень) на суму 219,61 грн.

Згідно із п. 5 ст. 31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вимоги, заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, не розглядаються і вважаються погашеними.

Відповідно до п. 6 ст. 31 зазначеного Закону вимоги, не задоволені занедостатністю майна, вважаються погашеними.

Враховуючи викладене, звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута підлягають затвердженню, підприємство має бути ліквідовано, а провадження у справі припинено.

Керуючись п. 6 ст. 80, ст. 86 ГПК України, ст. ст. 25, 32, п. 6 ст. 40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд:

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора Управління Пенсійного Фонду України в м. Коростені (ідентифікаційний код 20405199) та ліквідаційний баланс Приватного підприємства "Агро-Регіон" (м.Коростень)

2. Ліквідувати юридичну особу банкрута - Приватне підприємство "Агро-Регіон" (м. Коростень), що зареєстровано виконавчим комітетом Коростенської міської ради 08.06.2004р. за №0232, ідентифікаційний код 33013634, юридична адреса: 11500, вул. Сосновського, 38Р, м. Коростень, Житомирська область.

3. Вважати погашеними вимоги до боржника наступних кредиторів:

1) Управління Пенсійного фонду України в м. Коростені (м. Коростень) на суму 943,37 грн.;

2) Коростенського міського центру зайнятості - робочого органу виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (м. Коростень) на суму 121,05 грн.;

3) Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Коростені на суму 77,50 грн.;

4) Коростенської міської виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (м. Коростень) на суму 219,61 грн.

3. Провадження у справі припинити.

4. Копію ухвали направити державному реєстратору.


Суддя1 - у справу

2- УПФУ в м. Коростені

3 - ВВД ФССНВВ у м. Коростені

4 - Коростенська МВД ФССзТВП

5 - Коростенський МЦЗ

6 - обл. сектор з п/б

7 - упр. юстиції

8 - держ. реєстратору Коростенської міської ради


Судовий реєстр по справі 3/90-Б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
1187922 Ухвала 29.11.2007 Лозинська І.В. Господарський суд Житомирської області Господарське
924379 Постанова 28.08.2007 Лозинська І.В. Господарський суд Житомирської області Господарське