Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 6210-2007

Дата ухвалення рішення:
27.11.2007
Зареєстровано:
12.12.2007
Cуддя:
Соколова І.А.
Оприлюднено:
12.12.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ


Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 105УХВАЛА


27.11.2007

Справа №2-3/6210-2007


За заявою кредитора Управління ПФУ у м. Феодосії, м. Феодосія

До боржника ТОВ «Віолета», м. Феодосія

Про порушення справи про банкрутство


Суддя І.О.Соколова


Представники:

Від кредитора – керівник управління Груша І.І. за дор. від 17.08.07р

Від боржника – не з’явився

Від ліквідатора – не з’явився


Обставини справи: Кредитор - Управління ПФУ у м. Феодосії, м. Феодосія звернувся до Господарського суду АР Крим з заявою про порушення справи про банкрутство та визнання банкрутом боржника – ТОВ «Віолета», м. Феодосія у порядку ст.. 52 ЗУ «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом», у зв’язку з заборгованістю 334,06 грн.

Постановою Господарського суду АР Крим від 05 червня 2007 року, боржника визнано банкрутом, у відношенні нього відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором боржника призначено представника ініціюючого кредитора Кашару О.В.

05 листопада 2007 року ліквідатором для затвердження надано до Господарського суду АР Крим ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора у відповідності з вимогами ст. 32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, розгляд якого був призначений на 27.11.07р.

Кредитор, у судове засідання з’явився, просіть суд затвердити звіт та ліквідаційний баланс боржника ТОВ «Віолета», м. Феодосія.

Боржник не забезпечив явку свого представника у судове засідання, про причини не явки суд не повідомив, незважаючи на те що, про день и місто слухання справи був повідомлений належним чином – рекомендованою поштою.

Із представленого ліквідатором звіту вбачається, що з ціллю виявлення майна боржника були спрямовані запити:

- до ДПІ у м. Феодосії про визнання боржника банкрутом , отримана відповідь про відсутність заборгованості перед бюджетом

- до Феодосійського міської виконавчий дирекції відділення Фонду соціального страхування по тимчасової втрати працездатності у АР Крим про визнання боржника банкрутом, отримана відповідь ,що боржник не має заборгованості перед фондом.

- до Виконавчій дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у м. Феодосія про визнання боржника банкрутом, отримана відповідь ,що боржник має заборгованість у сумі 4,95 грн.

- до Феодосійського міського центру зайнятості про визнання боржника банкрутом, отримана відповідь, що боржник не має заборгованості перед центром.

- до Феодосійського МРЕО, Феодосійського МБТІ, Феодосійського районного відділу земельних ресурсів, Кіровську державну інспекцію по надзору за технічним станом машин та обкладення, Регіональне Представництво у м. Севастополі та у м. Керчі регістра судноплавства України, ДПІ у м. Феодосія

- до Філії «Промінвестбанка» про наявність або відсутність грошових коштів на розрахунковому рахунку боржника, Отримана відповідь, що на розрахунковому рахунку боржника були виявлені грошові кошті у сумі 0,62 грн. Дані кошті були зняти з рахунку боржника у доход банку за обслуговування .

Отримані відповіді свідчать про відсутність рухомого та нерухомого майна боржника.

Також ліквідатором надається довідка про відсутність розрахункових рахунків у боржника у банківських установах.

Таким чином, кредиторами ТОВ «Віолета» м. Феодосія є

- Управління пенсійного фонду у м. Феодосія у сумі 334,06 грн. - шоста черга ,

- Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві 4,95 грн. – друга черга.

Всього реєстр на загальну суму складає 339,01 грн.

Відповідно до частини 6 ст. 31 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом” (далі – Закон) вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Ліквідатором складений і представлений суду ліквідаційний баланс з документами, передбаченими частиною 1 ст.32 Закону.

Господарський суд, розглянувши звіт ліквідатора, з урахуванням думки кредиторів, вважає за можливе затвердити звіт і ліквідаційний баланс, завершити ліквідаційну процедуру ТОВ «Віолета» м. Феодосія

З урахуванням викладеного і керуючись ст. 32, п. 6 ст.40 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом», суд -


УХВАЛИВ:

1. Затвердити звіт ліквідатора Кошари О.В. і ліквідаційний баланс ТОВ «Віолета» м. Феодосія

2. Банкрута – ТОВ «Віолета» м. Феодосія (адреса: 98100, м. Феодосія, вул.. Сімферопольське шосе,39, ЄДРПОУ 22274560) ліквідувати, виключивши з Єдиного державного реєстру юридичний осіб і фізичних осіб-підприємців та Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

3. Вимоги кредиторів, не задоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.

4. Провадження у справі №2-3/6210-2007 про визнання банкрутом ТОВ «Віолета», м. Феодосія припинити.

Копії даної ухвали направити на адресу:

- ТОВ «Віолета» м. Феодосія - 98100, м. Феодосія, Сімферопольське шосе,39

- Управління пенсійного фонду у м. Феодосія – 98100, м. Феодосія, вул..Українська,44

-- Ліквідатору , м. Феодосія, вул..Українська,44

- Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві( м. Феодосія, вул..Куйбишева,28 А)

- Кримського управління з питань банкрутства Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України – 95000, м.Сімферополь, вул.Київська,81, оф.401;

- державному реєстратору ( м. Феодосія, вул.. К.Либкнехта,4) для внесення в Єдиний державний реєстр юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців запису про припинення юридичної особи ТОВ «Віолета» м. Феодосія (ідентифікаційний код в ЄДРПОУ 22274560),

- ДВС у м. Феодосія АР Крим - 98100 м. Феодосія, вул.. Залеська,10

- Феодосійському міськрайонному суду – 98100 м. Феодосія, вул.. Свердлова,1

- Головному управлінню Держкомітету статистики в АР Крим для виключення ТОВ «Віолета» м. Феодосія (ідентифікаційний код в ЄДРПОУ 22274560) з Єдиного Державного реєстру підприємств і організацій України,

рекомендованою кореспонденцією.


Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим Соколова І.А.