Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-31/79-07

Дата ухвалення рішення:
03.12.2007
Зареєстровано:
12.12.2007
Cуддя:
Пуль О.А.
Оприлюднено:
12.12.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"03" грудня 2007 р. Справа № Б-31/79-07

вх. № 5370/2-31


Суддя господарського суду Пуль О.А.

при секретарі судового засідання Тіщенко К.В.

За участю учасників процесу:

Пр-к ініціюючого кредитора – Горбенко С.А., дов. від 30.01.2007 р., головний державний податковий інспектор;

По справі за заявою Лозівська ОДПІ, м. Лозова

до КП Первомайської районної ради "Агрокомсервіс", с. Олексіївка

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Постановою господарського суду Харківської області від 07 травня 2007року боржника – Комунальне підприємство первомайської районної ради „Агрокомсервіс” визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором призначено ініціюючого кредитора – Лозівську ОДПІ у Харківській області., поклавши на нього обов’язки щодо виконання ліквідаційної процедури.

До суду надійшов звіт з додатковими документами, в якому ліквідатор посилається на завершення ліквідаційної процедури.

У судовому засіданні представник ліквідатора звітував про проведені ліквідаційні заходи та заявив клопотання про затвердження ліквідаційного звіту, ліквідаційного балансу підприємства - банкрута та припинення провадження по справі.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши звіт ліквідатора, судом встановлено наступне: під час здійснення ліквідаційної процедури виконано наступні заходи: подано до друкованого органу оголошення про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, недійсність печатки, штампу та установчих документів банкрута; надіслані повідомлення згідно п. 5 ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності божника або визнання його банкрутом”. Заяв з грошовими вимогами до ліквідатора не надходило.

Для виявлення майнових активів ліквідатором були зроблені запити до Первомайського БТІ, Інспекції держтехнагляду, управління ДАІ, Первомайського районного відділу земельних ресурсів. В довідках зазначено, що об’єктів власності в вищезгаданих управліннях не зареєстровано.

Як свідчить лист Первомайської міжрайонної прокуратури Харківської області від 09.08.2007 р. кримінальні справи у відношенні посадових осіб боржника не порушувались.

Як свідчить лист ВДВС Первомайського управління юстиції Харківської області від 14.08.2007 р., виконавчі документи про стягнення з банкрута заборгованості у відділі відсутні.

Органи ДПІ, ПФУ, та Центру зайнятості повідомлені про завершення ліквідаційної процедури.

Ліквідатором складено ліквідаційний баланс з даними, що свідчать про відсутність майна та з даними непогашеної кредиторської заборгованості в сумі 1,7 тис. грн., зважаючи на ці обставини та керуючись п. 6 ст. 31 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Розглянувши наданий суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс і враховуючи, що ліквідатором виконані всі необхідні роботи по ліквідації підприємства-банкрута, майна у банкрута не виявлено, суд вважає за необхідне затвердити ліквідаційний звіт та ліквідаційний баланс, провадження по справі припинити.

Керуючись ст.ст. 32, 40, 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ч. 6 ст. 39 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб-підприємців ”, суд –


УХВАЛИВ:


1. Затвердити наданий суду ліквідаційний звіт, ліквідаційний баланс.

2. Ліквідувати юридичну особу – Комунальне підприємство Первомайської районної ради „Агрокомсервіс”, код 33010953 зареєстровану 17.11.2004 р. Первомайською райдержадміністрацією, про що зроблено запис у журналі обліку реєстрації за № 14681020000000037 місцезнаходження: Харківська обл.., Первомайський р-н., с. Олексіївка, вул. Кірова, 6.

3. Провадження у справі припинити.

4. Зобов’язати державного реєстратора внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи - Комунальне підприємство Первомайської районної ради „Агрокомсервіс”, код 33010953 та передати органам, які здійснювали облік, відповідне повідомлення для зняття юридичної особи – Комунальне підприємство Первомайської районної ради „Агрокомсервіс”, код 33010953 з обліку.

6. Ухвалу направити ліквідатору, власнику майна банкрута, Головному управлінню статистики по Харківській області, органу державної виконавчої служби Первомайського району Харківської області, органу державної виконавчої служби Харківської області, державному органу з питань банкрутства, державному реєстратору (Первомайська РДА), УПФУ в Первомайському районі Харківської області, Харківському обласному центру зайнятості.Суддя Пуль О.А.