Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-19/93-07

Дата ухвалення рішення:
26.11.2007
Зареєстровано:
12.12.2007
Cуддя:
Міньковський С.В.
Оприлюднено:
12.12.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"26" листопада 2007 р. Справа № Б-19/93-07

вх. № 4600/2-19


Суддя господарського суду Міньковський С.В.

при секретарі судового засідання Тімарєва Т.М.

За участю:

ліквідатора - Харківської ОДПІ -Десятник І.П. дов. №7329/10/24-021 від 02.07.2007 року

По справі за заявою Харківська ОДПІ у Харківській області

до Приватне підприємство "Кюкл Ганстерс Фільм", с. Покотилівка

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Ухвалою господарського суду від 23.10.2007року суд призначив до розгляду звіт ліквідатора.

В засіданні 08.11.2007 року було оголошено перерву до 26.11.2007року для надання довідок з ДАІ та БТІ. Після перерви та надання ліквідатором довідок з ДАІ та БТІ судове засідання було продовжено.

В судовому засіданні ліквідатор банкрута в особі Харківської ОДПІ надав повний звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс і документи Приватного підприємства "Кюкл Ганстерс Фільм", с. Покотилівка.

Розглянувши наданий суду повний звіт про роботу ліквідатора і документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, вислухавши пояснення ліквідатора, суд встановив, що після визнання Приватного підприємства "Кюкл Ганстерс Фільм" банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури (Постанова господарського суду від 17.04.2007р.) і призначення ліквідатора була проведена наступна робота по ліквідації відсутнього боржника у відповідності до положень ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

В звіті ліквідатора та документах, доданих ліквідатором, виконані всі належні дії щодо банкрута, а саме: направлені відповідні запити до БТІ, ДАІ, Харківського регіональної філії ДП „Центр державного земельного кадастру при державному комітеті України по земельних ресурсах”, на які отримані відповідні листи про відсутність будь-яких майнових активів у банкрута (документи в матеріалах справи), повідомлено про визнання боржника банкрутом – Центр зайнятості у Харківському районі, УПФУ, фонди соціального страхування, ДВС у Харківському районі м. Харкова (документи у матеріалах справи). В ході проведення ліквідаційної процедури вимоги ініціюючого кредитора до банкрута на загальну суму 680,00грн. були визнані та включені ліквідатором до реєстру вимог кредиторів. Ліквідатором дана публікація про відсутність печатки та штампів та засновницьких документів банкрута і будь-якої фінансово-господарської документації (газета „Прем*єр” №243 від 19.10.2007року).

Ліквідатор виконав інші заходи по ліквідації банкрута, а саме: поточні рахунки банкрута в установі банку ліквідатором не виявлено, сповіщено відповідні державні органи про закінчення ліквідаційної процедури по банкруту, а саме: Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Харківському районі, Харківське обласне відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Управління Пенсійного Фонду України у Харківському районі, Харківський обласний центр зайнятості (листи - відповіді у матеріалах справи).

В судовому засіданні ліквідатор пояснив суду, що по банкруту не проведена інвентаризація майна в зв’язку з тим, що немає ніяких доказів, які б свідчили про наявність у банкрута будь-яких активів, розрахунки з працівниками підприємства також не зроблені, в зв’язку з відсутністю у банкрута фінансово-господарської документації та активів, які б можна було направити на задоволення вимог кредиторів, у тому числі по заробітній платі.

Враховуючи, що ліквідатор виконав всі роботи по ліквідації банкрута, суду надані документи, які свідчать про ліквідацію банкрута, у тому числі ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю на загальну суму 680,00грн. в зв’язку з відсутністю у банкрута будь-яких активів, які можна було б направити на погашення кредиторської заборгованості, при таких обставинах суд вважає за необхідне затвердити ліквідаційний баланс, звіт ліквідатора та припинити провадження по справі і сповістити державні органи про ліквідацію банкрута.

На підставі вищенаведеного та керуючись ст. 32,п.6.ст.40, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України,-


УХВАЛИВ:


1. Затвердити наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс.

2. Ліквідувати юридичну особу – Приватного підприємства "Кюкл Ганстерс Фільм" зареєстрований рішенням Харківської районної державної адміністрації №04058775ю0020958 від 21.09.2001року, код 31694063, місцезнаходження: Харківська область, Харківський район, с. Покотилівка, вул. Тімірязева, буд. 52, кв. 2

3. Провадження по справі припинити.

4. Зобов`язати державного реєстратора внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи Приватного підприємства "Кюкл Ганстерс Фільм" та передати органам, які здійснювали облік, відповідне повідомлення про зняття юридичної особи з обліку.

5. Ухвалу направити ліквідатору, Харківському обласному відділу з питань банкрутства, державному реєстратору, ДВС у Харківському районі.Суддя Міньковський С.В.