Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-19/71-07

Дата ухвалення рішення:
29.11.2007
Зареєстровано:
12.12.2007
Cуддя:
Міньковський С.В.
Оприлюднено:
12.12.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"29" листопада 2007 р. Справа № Б-19/71-07

вх. № 3159/2-19


Суддя господарського суду Міньковський С.В.

при секретарі судового засідання Тімарєва Т.М.

За участю:

ліквідатора - Маякової І.М. дов. №4750/10-24-009 від 17.10.2007 року

Розглянувши звіт про роботу ліквідатора та наданий ліквідаційний баланс банкрута

По справі за заявою Красноградська МДПІ м. Красноград Харківської області

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Рост-Риелті" смт. Кегичівка

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Ухвалою господарського суду від 06.09.2007р. суд призначив до розгляду звіт ліквідатора.

В судовому засіданні ліквідатор банкрута в особі Красноградської МДПІ надав повний звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс і документи Товариства з обмеженою відповідальністю "Рост-Риелті" смт. Кегичівка.

Розглянувши наданий суду повний звіт про роботу ліквідатора і документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, вислухавши пояснення ліквідатора, суд встановив, що після визнання Товариства з обмеженою відповідальністю "Рост-Риелті" смт. Кегичівка банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури (Постанова господарського суду від 22.03.2007р.) і призначення ліквідатора була проведена наступна робота по ліквідації відсутнього боржника у відповідності до положень ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

В звіті ліквідатора та документах, доданих ліквідатором до звіту, виконані всі належні дії щодо банкрута, а саме: направлені відповідні запити до Кегичівського БТІ, ДАІ у Красноградському районі, на які отримані відповідні листи про відсутність будь-яких майнових активів у банкрута (документи в матеріалах справи), повідомлено про визнання боржника банкрутом – Центр зайнятості у Кегичівському районі, УПФУ у Кегичівському районі, фонд соціального страхування у Кегичівському районі, ДВС у Кегичівському районі (документи у матеріалах справи). В ході проведення ліквідаційної процедури до ліквідатора було заявлено вимоги кредиторів до банкрута на загальну суму 67335,01грн., а саме: Красноградська МДПІ у розмірі 2879,67грн, Харківський обласний центр зайнятості у розмірі 222,24грн., ВД Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Кегичівському районі у розмірі 124,26грн., Харківська філія ВАТ АБ „Укргазбанк” у розмірі 64108,84грн. були визнані та включені ліквідатором до реєстру вимог кредиторів. Ліквідатором дана публікація про відсутність печатки та штампів та засновницьких документів банкрута і будь-якої фінансово-господарської документації (газета „Наш край” №43-44 від 26.05.2007року).

Ліквідатор виконав інші заходи по ліквідації банкрута, а саме: закрив поточні рахунки банкрута в установі банку (повідомлення про закриття розрахункових рахунків знаходиться в матеріалах справи), сповіщено відповідні державні органи про закінчення ліквідаційної процедури по банкруту, а саме: Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Кегичівському районі, Управління Пенсійного Фонду України у Кегичівському районі, Харківський обласний центр зайнятості (листи - відповіді у матеріалах справи).

В судовому засіданні ліквідатор пояснив суду, що по банкруту не проведена інвентаризація майна в зв’язку з тим, що немає ніяких доказів, які б свідчили про наявність у банкрута будь-яких активів, розрахунки з працівниками підприємства також не зроблені, в зв’язку з відсутністю у банкрута фінансово-господарської документації та активів, які б можна було направити на задоволення вимог кредиторів, у тому числі по заробітній платі.

Враховуючи, що ліквідатор виконав всі роботи по ліквідації банкрута, суду надані документи, які свідчать про ліквідацію банкрута, у тому числі ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю на загальну суму 67335,01грн. в зв’язку з відсутністю у банкрута будь-яких активів, які можна було б направити на погашення кредиторської заборгованості, при таких обставинах суд вважає за необхідне затвердити ліквідаційний баланс, звіт ліквідатора та припинити провадження по справі і сповістити державні органи про ліквідацію банкрута.

На підставі вищенаведеного та керуючись ст. 32,п.6.ст.40, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України,


УХВАЛИВ:


1. Затвердити наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс.

2. Ліквідувати юридичну особу – Товариство з обмеженою відповідальністю "Рост-Рієлті", зареєстроване виконавчим комітетом Харківської міської ради від 29.11.2000 року за № Ю0020927, код -31233574, місцезнаходження: Харківська область, Кегичівський район, смт. Кегичівка, вул. Калініна, буд.49.

3. Провадження по справі припинити.

4. Зобов`язати державного реєстратора внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи Товариство з обмеженою відповідальністю "Рост-Рієлті" смт. Кегичівка та передати органам, які здійснювали облік, відповідне повідомлення про зняття юридичної особи з обліку.

5. Ухвалу направити ліквідатору, Харківському обласному відділу з питань банкрутства, державному реєстратору, ДВС у Кегичівському районі, відомим кредиторам.Суддя Міньковський С.В.