Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-39/146-06

Дата ухвалення рішення:
03.12.2007
Зареєстровано:
12.12.2007
Cуддя:
Швидкін А.О.
Оприлюднено:
12.12.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"03" грудня 2007 р. Справа № Б-39/146-06

вх. № 13271/2-39


Суддя господарського суду Швидкін А.О.

при секретарі судового засідання Бурма Т.В.

за участю:

ліквідатора – Гаруст Ю.Л.

представника ініціюючого кредитора – Кисельова Р.Л. дов. №14601/10/10-013 від 14.12.2006року

По справі за заявою Прокуратура Червонозаводського району м. Харкова

до Спільне Українсько-російське підприємство ТОВ "ІТФ", м. Х-в

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Ліквідатор надав суду звіт про виконану роботу з ліквідації банкрута, ліквідаційний баланс і документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури боржника визнаного, судом банкрутом.

В судовому засіданні ліквідатор пояснив суду, що їм майно банкрута не виявлено, в нього відсутні будь-які докази, які б свідчили про наявність у банкрута будь - яких активів, розрахунки з кредиторами не зроблені в зв’язку з відсутністю у банкрута активів, які б можна було направити на задоволення вимог кредиторів.

Розглянувши наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс, документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, вислухавши пояснення ліквідатора, суд встановив, що після визнання Спільного Українсько-російського підприємства товариства з обмеженою відповідальністю „ІТФ” м. Харків банкрутом, призначення ліквідатора і відкриття ліквідаційної процедури, ліквідатором будь-яке майно банкрута не виявлено. Ліквідатором суду надані документи, що свідчать про відсутність у банкрута будь - яких активів. Ліквідатором документи довгострокового зберігання не передавалися до архіву в зв’язку з їх відсутністю, печатки і штампи банкрута, його установчі документи не виявлені, ліквідатор сповістив державні органи про завершення ліквідаційної процедури.

На підставі вищевикладеного, враховуючи, що ліквідатор здійснив всі заходи з ліквідації банкрута, суду надані документи, що свідчать про завершення ліквідаційної процедури, у тому числі, баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю у зв’язку з відсутністю активів, які можна було б направити на погашення кредиторської заборгованості, суд вважає за необхідне затвердити звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс, ліквідувати Спільне Українсько-російське підприємство товариства з обмеженою відповідальністю „ІТФ” та припинити провадження у справі.

Керуючись ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України, -


УХВАЛИВ:


Затвердити наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс.

Ліквідувати юридичну особу – Спільне Українсько-російське підприємство товариства з обмеженою відповідальністю „ІТФ” код 23318503, зареєстроване рішенням №354 виконавчого комітету Харківської міської ради від 22.03.1995року, місцезнаходження якого: м. Харків, просп. Гагаріна, 4.

Провадження у справі припинити.

Зобов’язати реєструючий орган і інші державні органи, в яких знаходився на обліку банкрут, виключити його з державних реєстрів.

Ухвалу направити ліквідатору, власнику майна банкрута, ДП у Червонозаводському районі, Управлінню ПФУ в Червонозаводському районі, ВВД ФССНВВПЗ у Червонозаводському районі, Червонозаводському районному центру зайнятості, державному реєстратору, Харківському відділу з питань банкрутства.Суддя Швидкін А.О.