Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-31/85-06

Дата ухвалення рішення:
03.12.2007
Зареєстровано:
12.12.2007
Cуддя:
Пуль О.А.
Оприлюднено:
12.12.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"03" грудня 2007 р. Справа № Б-31/85-06

вх. № 13039/2-31


Суддя господарського суду Пуль О.А.

при секретарі судового засідання Тіщенко К.В.

За участю учасників процесу:

Представників ліквідатора – Марченко Г.А., дов. від 09.01.2007 р., головний державний податковий інспектор; Вєтров Д.Л., дов. від 15.02.2007 р., старший державний податковий ревізор-інспектор;

По справі за заявою Державної податкової інспекції у Балаклійському районі Харківської області

до Закритого акціонерного товариства „Агрокомплекс „Савинський”, смт Савинці, код 31982357

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Постановою господарського суду Харківської області від 02 листопада 2007 року боржника – ЗАТ „Агрокомплекс „Свинський” визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором призначено ініціюючого кредитора – ДПІ у Балаклійскому районі Харківської області, поклавши на нього обов’язки щодо виконання ліквідаційної процедури.

До суду надійшов звіт з додатковими документами, в якому ліквідатор посилається на завершення ліквідаційної процедури.

У судовому засіданні представник ліквідатора звітував про проведені ліквідаційні заходи та заявив клопотання про затвердження ліквідаційного звіту, ліквідаційного балансу підприємства - банкрута та припинення провадження по справі.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши звіт ліквідатора, судом встановлено наступне: під час здійснення ліквідаційної процедури виконано наступні заходи: подано до друкованого органу оголошення про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, недійсність печатки, штампу та установчих документів банкрута; надіслані повідомлення згідно п. 5 ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності божника або визнання його банкрутом”. До ліквідатора надійшла заява з грошовими вимогами від Фонду загальнообов’язкового соціального страхування України на випадок безробіття в особі Балаклійського міського центру зайнятості в сумі 12,74 грн. Ліквідатором складено реєстр вимог кредиторів, до якого увійшли вимоги ДПІ у Балаклійському районі м. Харкова в сумі 9350 грн. та Фонду загальнообов’язкового соціального страхування України на випадок безробіття в особі Балаклійського міського центру зайнятості в сумі 12,74 грн.

Для виявлення майнових активів ліквідатором були зроблені запити до Балаклійського БТІ, управління ДАІ, Балаклійського районного відділу земельних ресурсів. В довідках зазначено, що об’єктів власності в вищезгаданих управліннях не зареєстровано.

Як свідчить лист ВДВС Балаклійського РУЮ Харківської області від 25.11.2007 р., виконавчі документи про стягнення з банкрута заборгованості у відділі відсутні.

Обіг акцій підприємства-банкрута зупинено, про що свідчить розпорядження ХТУ ДК ЦПФР № 29-ХА-3 від 25 грудня 2006 року.

Органи ПФУ та Центру зайнятості повідомлені про завершення ліквідаційної процедури.

Ліквідатором складено ліквідаційний баланс з даними, що свідчать про відсутність майна та з даними непогашеної кредиторської заборгованості в сумі 9,36 тис. грн., зважаючи на ці обставини та керуючись п. 6 ст. 31 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Розглянувши наданий суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс і враховуючи, що ліквідатором виконані всі необхідні роботи по ліквідації підприємства-банкрута, майна у банкрута не виявлено, суд вважає за необхідне затвердити ліквідаційний звіт та ліквідаційний баланс, провадження по справі припинити.

Керуючись ст.ст. 32, 40, 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ч. 6 ст. 39 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб-підприємців ”, суд –


УХВАЛИВ:


1. Затвердити наданий суду ліквідаційний звіт, ліквідаційний баланс.

2. Ліквідувати юридичну особу – Закрите акціонерне товариство „Агрокомплекс Савинський”, код 31982357, зареєстровану Балаклійською районною державною адміністрацією 14.05.2002 р., про що зроблено запис 13.05.2002 року у журналі обліку реєстраційних справ за № 0288, місцезнаходження: Харківська обл., Балаклійський р-н, смт Савинці, вул. Північна,2.

3. Провадження у справі припинити.

4. Зобов’язати державного реєстратора внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи - Закрите акціонерне товариство „Агрокомплекс Савинський”, код 31982357 та передати органам, які здійснювали облік, відповідне повідомлення для зняття юридичної особи ЗАТ „Агрокомплекс Савинський” з обліку.

5. Зобов’язати Головне управління статистики по Харківській області виключити з Єдиного Державного реєстру підприємства та організацій України Закрите акціонерне товариство Агрокомплекс” Савинський”, код 31982357.

6. Ухвалу направити ліквідатору, кредитору, власнику майна банкрута, Головному управлінню статистики по Харківській області, органу державної виконавчої служби Балаклійського району Харківської області, органу державної виконавчої служби Харківської області, державному органу з питань банкрутства, державному реєстратору (Балаклійська РДА), УПФУ в Балаклійському районі Харківської області, Харківському обласному центру зайнятості.Суддя Пуль О.А.