Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 7/153-07-4805

Дата ухвалення рішення:
22.11.2007
Зареєстровано:
30.11.2007
Cуддя:
Лепеха Г.А.
Оприлюднено:
05.12.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Одеської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________

УХВАЛА

про ліквідацію банкрута та

припинення провадження у справі

"22" листопада 2007 р. Справа  № 7/153-07-4805

За заявою кредитора:  ДПІ у Суворовському районі м. Одеси, м. Одеса

до боржника: СПД ОСОБА_1, м. Одеса

про визнання банкрутом

Суддя   Лепеха Г.А.

Представники сторін:

Від кредитора (ліквідатора банкрута) -ОСОБА_2, за довіреністю.

СУТЬ СПОРУ: про визнання банкрутом.

ДПІ у Суворовському  районі м. Одеси звернулась до Господарського суду Одеської області із заявою про визнання суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи ОСОБА_1 банкрутом в порядку статті 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”. В заяві про визнання банкрутом зазначено, що боржник неспроможний сплатити заборгованість перед  бюджетом в сумі  718, 02 грн.

  Ухвалою суду від 07.06.2007р. порушено провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника - СПД ОСОБА_1.

03.07.2007 року господарським судом Одеської області винесено постанову про визнання банкрутом відсутнього боржника, згідно якої СПД ОСОБА_1 визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено  ініціюючого кредитора -ДПІ у Суворовському районі м. Одеси.

  За результатами роботи ліквідатором надано суду: звіт про ліквідацію, ліквідаційний  баланс  СПД ОСОБА_1.

У представленому ліквідаційному звіті ліквідатор доповідає наступне: в ході проведення ліквідаційної процедури ні самого боржника, ні його документації не знайдено.

  З метою виявлення наявності будь-яких активів (нерухомого майна, транспортних засобів тощо) були направлені письмові запити Комунальному підприємству “Одеське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації об'єктів нерухомості”, РЕВ 2 МРВ УДАІ ГУМВС України в Одеській області.

Згідно отриманої відповіді МБТІ та РОН № 10867-06/5517 від 08.11.07р. нерухомого майна за боржником не зареєстровано. Транспортні засоби за боржником не зареєстровані, про що свідчить довідка № 7/2-242 від 12.10.2007р.

  В ході перевірки місцезнаходження відповідача за адресою, зареєстрованою органом реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності, було встановлено, що СПД ОСОБА_1 за юридичною адресою не значиться.

Згідно наданого ліквідаційного балансу активи та пасиви банкрута відсутні.

Ліквідатор банкрута пропонує провадження по справі припинити, кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну, вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними,  СПД ОСОБА_1  ліквідувати.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши у судовому засіданні ліквідатора, який виказав прохання про затвердження ліквідаційного баланса банкрута та його звіту, суд дійшов до висновку, що підприємець підлягає ліквідації, а кредиторські вимоги слід вважати погашеними, оскільки майна банкрута не виявлено та  згідно наданого ліквідбалансу активи та пасиви банкрута відсутні.

На підставі викладеного, керуючись ст.32, п.6 ст.40, ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п.5 ст.39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” №755-IV від 15.05.03р., п.3 ст. 104 Цивільного кодексу України п.6 ст.80, ст.86  ГПК  України, суд, - 

 

У Х В А Л И В:

1.   Затвердити звіт ліквідатора.

2.   Затвердити ліквідаційний баланс суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи ОСОБА_1.

3.   Припинити підприємницьку діяльність -суб'єкта підприємницької діяльності -фізичну особу ОСОБА_1 (АДРЕСА_1. Ід. код НОМЕР_1. Р/р відсутні).

4.   Зобов'язати державного реєстратора не пізніше наступного робочого дня з дати надходження цієї ухвали заповнити реєстраційну картку про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності СПД ОСОБА_1, внести до Єдиного державного реєстру запис про  проведення  державної  реєстрації припинення  підприємницької діяльності та передати органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про внесення  до Єдиного державного реєстру запису про проведення  державної реєстрації припинення для зняття суб'єкта підприємницької діяльності  з обліку.

5.   Кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну. Вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.

6.   Скасувати арешт та інші заходи по забезпеченню заяви, вжиті ухвалою суду від 07.06.2007р.

7.   Припинити повноваження ліквідатора банкрута - ініціюючого кредитора ДПІ у Суворовському районі м. Одеси.

8.   Провадження по справі припинити.

9.   Примірник ухвали надіслати: кредитору (ліквідатору банкрута), в облстатуправління, першій ДВС Суворовського району м. Одеси, Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців м.  Одеси.

Суддя Лепеха Г.А.