Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б26/342-07

Дата ухвалення рішення:
15.11.2007
Зареєстровано:
04.12.2007
Cуддя:
Камша Н.М.
Оприлюднено:
05.12.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Дніпропетровської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

в порядку ст. 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності

боржника або визнання його банкрутом"

15.11.07р.


Справа № Б26/342-07


За заявою товариства з обмеженою відповідальністю консалтингового центру «Стандарт», м.Дніпропетровськ

до товариства з обмеженою відповідальністю консалтингового центру «Стандарт», м.Дніпропетровськ

про визнання банкрутом


Суддя Камша Н.М.


Представники:

від боржника: Усенко Ю.А. –засновник ТОВ консалтингового центру «Стандарт»

Чернілевська І.В. –представник ТОВ консалтингового центру «Стандарт», дор. б/н від 09.08.07р.

СУТЬ СПРАВИ:

Провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю консалтингового центру «Стандарт», м. Дніпропетровськ порушено 23.10.07р. за заявою голови ліквідаційної комісії боржника відповідно до процедури, передбаченої ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Підставою для звернення до суду із заявою про порушення провадження у справі вказано те, що головою ліквідаційної комісії при здійсненні ліквідаційної процедури встановлено недостатність вартості майнових активів боржника для задоволення вимог кредиторів.

Вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення ліквідатора, засновника боржника господарський суд встановив наступне.

Рішення про припинення діяльності боржника прийнято засновником 08.08.07р., згідно з протоколом № 1 від 08.08.07р. Цим же рішенням призначено ліквідатора.

Сума вимог кредиторів за грошовими зобов’язаннями, що не оспорюється боржником, становить 659 880,00 грн., що підтверджується балансом станом на 06.08.07р.

Активи у боржника –відсутні, грошових коштів на рахунках боржника немає.

Вказане підтверджується аудиторським висновком від 03.10.07р., яким встановлено, що боржник не в змозі задовольнити вимоги кредитора через відсутність майна.

Таким чином, згідно поданих документів судом встановлено, що вартості майна боржника-юридичної особи недостатньо для задоволення вимог кредиторів.

Згідно положень ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” якщо вартості майна боржника-юридичної особи, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію недостатньо для задоволення вимог кредиторів, така юридична особа ліквідується в порядку, передбаченому цим Законом. У разі виявлення зазначених обставин ліквідатор (ліквідаційна комісія) зобов’язані звернутися в господарський суд із заявою про порушення справи про банкрутство такої юридичної особи.

За результатами розгляду заяви про порушення провадження справи про банкрутство юридичної особи, майна якої недостатньо для задоволення вимог кредиторів, господарський суд визнає боржника, який ліквідується, банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру, призначає ліквідатора. Обов’язки ліквідатора можуть бути покладені на голову ліквідаційної комісії (ліквідатора) незалежно від наявності в нього ліцензії.

Кредитори мають право заявити свої претензії до боржника, який ліквідується, в місячний строк з дня опублікації оголошення про визнання боржника, який ліквідується, банкрутом.

Згоду на призначення ліквідатором по даній справі надано ліквідатором Чернілевською І.В.

Враховуючи викладене, господарський суд прийшов до висновку про необхідність визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури строком на 1 рік, призначення ліквідатором Чернілевської І.В.

Ліквідатора слід зобов’язати подати до одного із офіційних друкованих органів оголошення про визнання боржника банкрутом, копію оголошення надати для долучення до матеріалів справи, після закінчення місячного строку для заявлення претензій кредиторами, направити господарському суду реєстр вимог кредиторів.

Заходи ліквідаційної процедури мають проводитись у відповідності до вимог ст.ст. 22-32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”

Керуючись ст.ст. 22-32, 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Визнати товариство з обмеженою відповідальністю консалтинговий центр «Стандарт», м. Дніпропетровськ (код ЄДРПОУ 31714063) - банкрутом.

Відкрити ліквідаційну процедуру у справі строком на 1 рік, до 15.11.08 року.

Ліквідатором товариства з обмеженою відповідальністю консалтингового центру «Стандарт», м. Дніпропетровськ призначити Чернілевську І.В.

Зобов’язати ліквідатора у строк до 15.12.07р. опублікувати оголошення про банкрутство боржника в офіційних друкованих органах, докази публікації оголошення направити господарському суду до 01.01.08р., у строк до 05.02.08р. подати для долучення до матеріалів справи реєстр вимог кредиторів.

У строк до 15.11.08р. зобов’язати ліквідатора подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Заходи ліквідаційної процедури проводити згідно зі ст.ст. 22-32, 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.


Суддя Н.М.Камша< Список > < боржник >< боржник > < Дата >Судовий реєстр по справі Б26/342-07

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
1411474 Ухвала 26.02.2008 Камша Н.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
1309550 Ухвала 22.01.2008 Камша Н.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
1172708 Постанова 15.11.2007 Камша Н.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
1089970 Ухвала 23.10.2007 Камша Н.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське