Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-19/83-07

Дата ухвалення рішення:
20.11.2007
Зареєстровано:
04.12.2007
Cуддя:
Міньковський С.В.
Оприлюднено:
05.12.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"20" листопада 2007 р. Справа № Б-19/83-07

вх. № 4057/2-19


Суддя господарського суду Міньковський С.В.

при секретарі судового засідання Тімарєва Т.М.

За участю:

ліквідатора – Боднар Д.Ю. дор. №2486/10-24-006 від 27.02.2007року

По справі за заявою ДПІ у Київському районі м. Харкова

до Дочірнього підприємства № 5 "Харківліфт", м. Харків

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Ухвалою господарського суду від 23.10.2007р. суд призначив до розгляду звіт ліквідатора.

В судовому засіданні ліквідатор банкрута в особі ДПІ у Київському районі, м. Харкова надав повний звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс і документи, ДП №5 «Харківліфт» м. Харків.

В засіданні 08.11.2007 року було оголошено перерву до 20.11.2007 року. Після перерви судове засідання було продовжено.

Розглянувши наданий суду повний звіт про роботу ліквідатора і документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, вислухавши пояснення ліквідатора, суд встановив, що після визнання ДП №5 «Харківліфт» м. Харків банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури (Постанова господарського суду від 12.04.2007року) і призначення ліквідатора була проведена наступна робота по ліквідації відсутнього боржника у відповідності до положень ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

В звіті ліквідатора та документах, доданих ліквідатором, виконані всі належні дії щодо банкрута, а саме: направлені відповідні запити до БТІ, ДАІ, Харківського регіональної філії ДП „Центр державного земельного кадастру при державному комітеті України по земельних ресурсах”, на які отримані відповідні листи про відсутність будь-яких майнових активів у банкрута (документи в матеріалах справи), повідомлено про визнання боржника банкрутом – Київський районний центр зайнятості, УПФУ, фонди соціального страхування, ДВС у Київському районі м. Харкова (документи у матеріалах справи). В ході проведення ліквідаційної процедури вимоги ініціюючого кредитора до банкрута на загальну суму 49261,14грн. були визнані та включені ліквідатором до реєстру вимог кредиторів. Ліквідатором дана публікація про відсутність печатки та штампів та засновницьких документів банкрута і будь-якої фінансово-господарської документації (газета „Город - інфо” №39 від 19.04.2007р.).

Ліквідатор виконав інші заходи по ліквідації банкрута, а саме: закрив поточні рахунки банкрута в установі банку (повідомлення про закриття розрахункових рахунків знаходиться в матеріалах справи), сповіщено відповідні державні органи про закінчення ліквідаційної процедури по банкруту, а саме: Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Київському районі, Харківське обласне відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Управління Пенсійного Фонду України у Київському районі, Київський районний центр зайнятості (листи - відповіді у матеріалах справи).

В судовому засіданні ліквідатор пояснив суду, що по банкруту не проведена інвентаризація майна в зв’язку з тим, що немає ніяких доказів, які б свідчили про наявність у банкрута будь-яких активів, розрахунки з працівниками підприємства також не зроблені, в зв’язку з відсутністю у банкрута фінансово-господарської документації та активів, які б можна було направити на задоволення вимог кредиторів, у тому числі по заробітній платі.

Враховуючи, що ліквідатор виконав всі роботи по ліквідації банкрута, суду надані документи, які свідчать про ліквідацію банкрута, у тому числі ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю на загальну суму 49261,14грн. в зв’язку з відсутністю у банкрута будь-яких активів, які можна було б направити на погашення кредиторської заборгованості, при таких обставинах суд вважає за необхідне затвердити ліквідаційний баланс, звіт ліквідатора та припинити провадження по справі і сповістити державні органи про ліквідацію банкрута.

На підставі вищенаведеного та керуючись ст. 32,п.6.ст.40, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України,


УХВАЛИВ:


1. Затвердити наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс.2. Ліквідувати юридичну особу – Дочірнє підприємство № 5 "Харківліфт", зареєстроване рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради № Ю0022449 від 27.02.2001 року, код 31343811, місцезнаходження: м. Харків, вул. Пушкінська, буд. 104.

3. Провадження по справі припинити.

4. Зобов`язати державного реєстратора внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи Дочірнє підприємство № 5 "Харківліфт" та передати органам, які здійснювали облік, відповідне повідомлення про знаття юридичної особи з обліку.

5. Ухвалу направити ліквідатору, Харківському обласному відділу з питань банкрутства, державному реєстратору, ДВС у Київському районі, м. Харкова.Суддя Міньковський С.В.