Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 6/6-7/3

Дата ухвалення рішення:
23.11.2007
Зареєстровано:
04.12.2007
Cуддя:
Білоус Б.О.
Оприлюднено:
05.12.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Львівської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128


УХВАЛА


23.11.07 Справа№ 6/6-7/3

За заявою ДПІ у Сокальському районі Львівської області

До боржника Державного відкритого акціонерного товариства “Сокальське шахтоспецмонтажне налагоджувальне підприємство “Дочірнього підприємства Західноукраїнської вугільної холдингової компанії, м. Сокаль

Про визнання банкрутом


Суддя Білоус Б.О.

Представники:

від кредитора: Щудло Н.О., представник УПФ України у Сокальському районі, довір. № 2895/06 від 11.04.07 року, Хмизь Р.Я., представник ДПІ у Сокальському районі, довір. № 20/200 від 04.06.07 року;

від боржника: Цюзик Л.Д., довір. № 01/86 від 14.02.07 року, Саварін М.П., директор

керуючий санацією: Боляк І.На розгляді господарського суду Львівської області знаходиться справа № 6/6-7/3 про банкрутство Державного відкритого акціонерного товариства “Сокальське шахтоспецмонтажне налагоджувальне підприємство “Дочірнього підприємства Західноукраїнської вугільної холдингової компанії, м. Сокаль.

Ухвалою Арбітражного суду Львівської області від 10.01.2003 р. було порушено справу про банкрутство Державного відкритого акціонерного товариства “Сокальське шахтоспецмонтажне налагоджувальне підприємство “Дочірнього підприємства Західноукраїнської вугільної холдингової компанії та введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Ухвалою господарського суду Львівської області від 02.12.2003 р. введено процедуру санації Державного відкритого акціонерного товариства “Сокальське шахтоспецмонтажне налагоджувальне підприємство “Дочірнього підприємства Західноукраїнської вугільної холдингової компанії, м. Сокаль, а ухвалою господарського суду Львівської області від 28.03.2007 р. затверджено План санації Державного відкритого акціонерного товариства “Сокальське шахтоспецмонтажне налагоджувальне підприємство “Дочірнього підприємства Західноукраїнської вугільної холдингової компанії, м. Сокаль.

До господарського суду Львівської області поступило клопотання керуючого санацією Боляка І. (Вх. № 25468 від 23.11.07 року) про затвердження звіту керуючого санацією Державного відкритого акціонерного товариства “Сокальське шахтоспецмонтажне налагоджувальне підприємство “Дочірнього підприємства Західноукраїнської вугільної холдингової компанії, м. Сокаль по виконанню Плану санації у справі № 6/6-7/3 про банкрутство ДВАТ “Сокальське шахтоспецмонтажне налагоджувальне підприємство “ДП ЗВХК” згідно протоколу зборів комітету кредиторів від 20.11.2007 р. про затвердження звіту керуючого санацією Державного відкритого акціонерного товариства “Сокальське шахтоспецмонтажне налагоджувальне підприємство “Дочірнього підприємства Західноукраїнської вугільної холдингової компанії Боляка І. по виконанню Плану санації та припинення процедури санації в зв’язку з відновленням платоспроможності боржника та здійснення ДП “Львіввугілля” реорганізації боржника - Державного відкритого акціонерного товариства “Сокальське шахтоспецмонтажне налагоджувальне підприємство “Дочірнього підприємства Західноукраїнської вугільної холдингової компанії шляхом приєднання до інвестора ДП “Львіввугілля”.

Ухвалою суду від 10-16.11.07 року повідомлено про судове засідання усіх кредиторів боржника.

В судове засідання 23.11.07 року з’явився голова комітету кредиторів Хмизь Р.Я., який підтримав заявлене клопотання згідно протоколу комітету кредиторів у справі № 6/6-7/3 про банкрутство Державного відкритого акціонерного товариства “Сокальське шахтоспецмонтажне налагоджувальне підприємство “Дочірнього підприємства Західноукраїнської вугільної холдингової компанії від 20.11.07 року. Письмових заперечень від кредиторів щодо затвердження звіт керуючого санацією та припинення провадження у справі № 6/6-7/3 про банкрутство Державного відкритого акціонерного товариства “Сокальське шахтоспецмонтажне налагоджувальне підприємство “Дочірнього підприємства Західноукраїнської вугільної холдингової компанії не поступило. Заява про припинення процедури санації та відновлення платоспроможності боржника розглядається за наявними у справами матеріалами.

В судовому засіданні керуючим санацією Державного відкритого акціонерного товариства “Сокальське шахтоспецмонтажне налагоджувальне підприємство “Дочірнього підприємства Західноукраїнської вугільної холдингової компанії Боляком І. додатково до звіту керуючого санацією про виконання плану санації долучено Договір переведення боргу від 22.12.06 року, яким передбачено, що боржник за згодою кредитора передає настунику борг, а саме заборгованість перед ДПІ у Сокальському районі згідно реєстру вимог кредиторів, затвердженого ухвалою суду у справі № 6/6-7/3 від 12.06.03 року в розмірі 1076897,51 грн., в тому числі пеня 80 786,11 грн.; заборгованість з ПДВ, що виникла за період з 12.05.03 року по 20.12.06 року в розмірі 2201851,00 грн.; заборгованість з ПДВ, що виникла в період реструктуризації підприємства в сумі 100 000 грн. за місяць.

Суму боргу, що передається вказаним договором підтверджена Актом звірки взаємних розрахунків між Кредитором та Боржником станом на 05.12.06 року, підписаного обома сторонами.

Сторони та учасники процесу щодо укладення договору про переведення боргу у вказій вище сумі не заперечли.

Згідно ст. 519 ЦК України боржник у зобов’язанні може бути замінений іншою особою (переведення боргу) лише за згодою кредитора.

На підставі вказаного Договору про переведення боргу від 22.12.06 року та Протоколу зборів комітету кредиторів у справі № 6/6-7/3 від 20.11.07 року суд вважає задоволити клопотання керуючого санацією Боляка І. та зобов’язати ДП “Львіввугілля” провести реорганізацію боржника - ДВАТ “Сокальське шахтоспецмонтажне налагоджувальне підприємство “ДП ЗВХК” шляхом приєднання останнього до інвестора ДП “Львіввугілля”.

Розглянувши наявні матеріали справи, вислухавши пояснення представників сторін, дослідивши докази і оцінивши їх в сукупності, суд встановив наступне.

Підставою для звернення керуючого санацією ДВАТ “Сокальське шахтоспецмонтажне налагоджувальне підприємство “ДП ЗВХК” Боляка І. з клопотанням до суду стало рішення комітету кредиторів ДВАТ “Сокальське шахтоспецмонтажне налагоджувальне підприємство “ДП ЗВХК, викладене в протоколі зборів комітету кредиторів від 20.11.2007 р., згідно якого комітет кредиторів вважає за необхідне затвердити звіт керуючого санацією Боляка І. по виконанню Плану санації, здійснити реорганізацію боржника шляхом приєднання його до інвестора –ДП “Львіввугілля” та припинити процедуру санації в зв’язку з відновленням платоспроможності боржника.

В судовому засіданні голова комітету кредиторів та керуючий санацією клопотання підтримали з тих підстав, що заходи по відновленню платоспроможності боржника, передбачені Планом санації виконані в повному обсязі, розрахунки з кредиторами проведені повністю згідно реєстру вимог кредиторів, що дає підстави для затвердження звіту керуючого санацією Боляка І. по виконанню Плану санації та припинення процедури санації в зв’язку з відновленням платоспроможності боржника.

Вивчивши заявлене клопотання та звіт керуючого санацією Боляка І. по виконанню Плану санації судом встановлено, що Звіт керуючого санацією ДВАТ “Сокальське шахтоспецмонтажне налагоджувальне підприємство “ДП ЗВХК Боляка І. по виконанню Плану санації був розглянутий на засіданні комітету кредиторів 20 листопада 2007 року.

З огляду на викладене, суд вважає, що представлений суду на розгляд звіт керуючого санацією Боляка І. з додатками по виконанню Плану санації ДВАТ “Сокальське шахтоспецмонтажне налагоджувальне підприємство “ДП ЗВХК” розглянутий на засіданні комітету кредиторів 20.11.2007 р. (протокол зборів комітету кредиторів від 20.11.2007 р.), відповідає вимогам ст. 21 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, свідчить про проведену роботу керуючим санацією по виконанню Плану санації боржника, містить підтвердження погашення кредиторських вимог згідно затвердженого реєстру та підлягає затвердженню.

Крім цього, відповідно до ст. 21 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” одночасно зі звітом керуючого санацією на комітет кредиторів винесено пропозицію про припинення процедури санації ДВАТ “Сокальське шахтоспецмонтажне налагоджувальне підприємство “ДП ЗВХК” в зв’язку з відновленням платоспроможності боржника. Оскільки План санації ДВАТ “Сокальське шахтоспецмонтажне налагоджувальне підприємство “ДП ЗВХК” виконаний та боржником погашено кредиторські вимоги згідно з реєстром, комітетом кредиторів прийнято рішення про припинення процедури санації в зв’язку з відновленням платоспроможності боржника.

Оцінивши доакзи, суд вважає, що подане керуючим санацією кредиторів клопотання про припинення процедури санації в зв’язку з відновленням платоспроможності боржника та за відсутності письмових заперечень кредиторів щодо затвердження звіту керуючого санацією, підлягає задоволенню.

Клопотання керуючого санацією Боляка І. про зобов’язання ДП “Львіввугілля” здійснити реорганізацію боржника ДВАТ “Сокальське шахтоспецмонтажне налагоджувальне підприємство “ДП ЗВХК” шляхом приєднання останнього до інвестора ДП “Львіввугілля” теж підлягає до задоволення.

Вищенаведені факти свідчать про відновлення платоспроможності боржника - ДВАТ “Сокальське шахтоспецмонтажне налагоджувальне підприємство “ДП ЗВХК”

З огляду на вищевикладене та керуючись ст.ст. 80, 86 ГПК України, ст. 520 ЦК України та п. 4 ст. 40, ст. 21 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд, -

УХВАЛИВ:


1. Клопотання керуючого санацією Державного відкритого акціонерного товариства “Сокальське шахтоспецмонтажне налагоджувальне підприємство “Дочірнього підприємства Західноукраїнської вугільної холдингової компанії Боляка І. задоволити

2. Затвердити звіт керуючого санацією Боляка І. по виконанню Плану санації Державного відкритого акціонерного товариства “Сокальське шахтоспецмонтажне налагоджувальне підприємство “Дочірнього підприємства Західноукраїнської вугільної холдингової компанії.

3. Припинити процедуру санації в зв’язку з відновленням платоспроможності Державного відкритого акціонерного товариства “Сокальське шахтоспецмонтажне налагоджувальне підприємство “Дочірнього підприємства Західноукраїнської вугільної холдингової компанії.

4. Зобов’язати ДП “Львіввугілля” здійснити реорганізацію боржника ДВАТ “Сокальське шахтоспецмонтажне налагоджувальне підприємство “ДП ЗВХК” шляхом приєднання останнього до інвестора ДП “Львіввугілля”.

5. Припинити провадження у справі № 6/6-7/3 про банкрутство.Суддя Білоус Б.О.


Судовий реєстр по справі 6/6-7/3

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
1167849 Ухвала 23.11.2007 Білоус Б.О. Господарський суд Львівської області Господарське
988791 Ухвала 18.09.2007 Білоус Б.О. Господарський суд Львівської області Господарське
988789 Ухвала 12.07.2007 Білоус Б.О. Господарський суд Львівської області Господарське
988790 Ухвала 26.04.2007 Білоус Б.О. Господарський суд Львівської області Господарське
496037 Ухвала 07.03.2007 Білоус Б.О. Господарський суд Львівської області Господарське
496036 Ухвала 26.02.2007 Білоус Б.О. Господарський суд Львівської області Господарське
496038 Ухвала 01.02.2007 Білоус Б.О. Господарський суд Львівської області Господарське
346085 Ухвала 26.12.2006 Білоус Б.О. Господарський суд Львівської області Господарське
95313 Ухвала 29.08.2006 Білоус Б.О. Господарський суд Львівської області Господарське