Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 7/34-21/110

Дата ухвалення рішення:
27.11.2007
Зареєстровано:
04.12.2007
Cуддя:
Гриців В.М.
Оприлюднено:
05.12.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Львівської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128


УХВАЛА

27.11.07 Справа№ 7/34-21/110


Господарський суд Львівської області у складі судді Гриців В.М. при секретарі Москалі Р.М. з участю розпорядника майна Качура М.В., представників кредитора Педенько Є.М., боржника Поповича Б.А., Львівського обласного відділу з питань банкрутства Ребрій Г.І. розглянув у відкритому судовому засіданні справу про банкрутство державного підприємства “Львівське підприємство лікарських препаратів “Львівлікпрепарати”


ВСТАНОВИВ:

Провадження у справі про банкрутство державного підприємства “Львівське підприємство лікарських препаратів “Львівлікпрепарати” порушене 28 квітня 2000 року за заявою відкритого акціонерного товариства “Медпромпроект”, цією ж ухвалою введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Суд ухвалою від 13 травня 2003 року затвердив реєстр вимог кредиторів державного підприємства “Львівське підприємство лікарських препаратів “Львівлікпрепарати”, до якого включено всі заявлені вимоги кредиторів - відкритого акціонерного товариства “Медпромпроект” на суму 254648,59 грн., закритого акціонерного товариства „Будівельне підприємство № 18” на суму 156762,26 грн.

Суд ухвалою від 31 лютого 2006 року зупинив провадження у справі про банкрутство державного підприємства “Львівське підприємство лікарських препаратів “Львівлікпрепарати” до законодавчого врегулювання застосування положень закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” до підприємств, що є обєктами права державної власності, які не підлягають приватизації, в частині санації чи ліквідації.


Провадження у справі поновлено 18 вересня 2007 року за клопотанням розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Качура М.В.


Керівник ДП “Львівське підприємство лікарських препаратів “Львівлікпрепарати” Попович Б.А. повідомив суд про погашення боржником заборгованості перед ВАТ „Медпромпроект” у сумі 254648,59 грн. Просить провадження у справі закрити.

Розпорядник майна боржника подав суду клопотання, просить провадження у справі припинити у зв’язку із погашенням вимог кредиторів. Повідомив суд, що вимоги кредитора відкритого акціонерного товариства “Медпромпроект” погашено повністю у сумі 254648,59 грн. Щодо вимог закритого акціонерного товариства „Будівельне підприємство № 18” у сумі 156762,26 грн., то у боржника відсутній обов’язок щодо їх погашення, оскільки кредитор ЗАТ „Будівельне підприємство №18” ліквідований 11 травня 2004 року. Надав суду докази ліквідації кредитора у зв’язку із затвердженням звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу закритого акціонерного товариства „Будівельне підприємство №18”.

Представник кредитора відкритого акціонерного товариства “Медпромпроект” підтвердив факт погашення його кредиторських вимог у повному обсязі, просить провадження у справі припинити.

Представник Львівського обласного відділу з питань банкрутства Ребрій Г.І. підтримала подане суду клопотання про припинення провадження у справі про банкрутство.

Відповідно до вимог статті 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” господарський суд припиняє провадження у справі про банкрутство, зокрема, якщо боржник виконав усі зобов'язання перед кредиторами.


Заслухав розпорядника майна боржника, представників кредитора, боржника, Львівського обласного відділу з питань банкрутства, розглянув матеріали справи суд встановив, що підстав для продовження провадження у справі про банкрутство немає. Вимоги кредиторів, включені до реєстру вимог кредиторів державного підприємства “Львівське підприємство лікарських препаратів “Львівлікпрепарати” погашено повністю. З огляду на це подані клопотання підлягають задоволенню, а провадження у справі –припиненню.


Керуючись ст. ст.1-31, 5, п.7 ст. 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України, суд

У Х В А Л И В:

1. Провадження у справі про банкрутство державного підприємства “Львівське підприємство лікарських препаратів “Львівлікпрепарати” (м.Львів-
Винники, вул. Івасюка, 52; код ЄДРПОУ 01973147) припинити.

2. Копію ухвали надіслати кредиторам, боржнику, розпоряднику майна, Міністерству охорони здоров’я України, державному реєстратору виконкому Львівської міської ради, Львівському обласному відділу з питань банкрутства.

Суддя Гриців В.М.