Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 5826-2007

Дата ухвалення рішення:
15.11.2007
Зареєстровано:
04.12.2007
Cуддя:
Білоглазова І.К.
Оприлюднено:
04.12.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ


Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 110УХВАЛА


15.11.2007

Справа №2-4/5826-2007


За заявою кредитора Державної податкової інспекції у Білогірському районі АР Крим (97600, АР Крим, м. Білогірськ, вул. Мира, 1)

до боржника Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Янтарна гроздь» (97613, АР Крим, Білогірський район, с. Вишенне, вул. Шкільна, 9-А)

про визнання банкрутом.

Суддя ГС АР Крим І. К. Бєлоглазова

ПРЕДСТАВНИКИ:

Від кредитора – не з’явився.

Від боржника – не з’явився.

Ліквідатор – Фоміна О.В.


Суть спору:

Державна податкова інспекція у Білогірському районі АР Крим, м. Білогірськ, звернулася до господарського суду АР Крим з заявою про визнання Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Янтарна гроздь», Білогірський район, с. Вишенне, банкрутом в порядку ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом». Заява мотивована тим, що податковий борг Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Янтарна гроздь» складає 10257,20 грн., керівний орган боржника відсутній за місцезнаходженням: АР Крим, Білогірський район, с. Вишенне, вул. Шкільна, 9-А. Майно, на яке може бути звернено стягнення, не встановлено.

17.05.2007 року господарським судом АР Крим було винесено постанову у даній справі про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури. Ліквідатором банкрута було призначено начальника відділу стягнення прострочених платежів ДПІ у Білогірському районі АР Крим Фоміну Ольгу Володимирівну.

До господарського суду надійшов звіт ліквідатора Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Янтарна гроздь», Білогірський район, с. Вишенне та ліквідаційний баланс боржника.

З наданого звіту вбачається, що ліквідатором у порядку ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» були направлені письмові повідомлення Управлінню ПФУ в Білогірському районі АР Крим, Білогірській районній виконавчий дирекції відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, ДВС у Білогірському районі АР Крим, Білогірському районному центру зайнятості, ВАТ «Крименерго» та ВВД ФССНВВтаПЗ у Сімферопольському районі АР Крим про визнання господарським судом відсутнього боржника - Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Янтарна гроздь», Білогірський район, с. Вишенне, банкрутом.

Згідно з відповідями вище зазначених установ СТОВ «Янтарна гроздь», Білогірський район, с. Вишенне має заборгованість перед

ВВД ФССНВВтаПЗ України у Сімферопольському районі АР Крим у розмірі 1,02 грн.,

Білогірським районним центром зайнятості у розмірі 2,50 грн.

Заборгованість перед ініціюючим кредитором ДПІ у Білогірському районі АР Крим складає 10869,74 грн.

Таким чином до реєстру кредиторів були включені вимоги ВВД ФССНВВтаПЗ України у Сімферопольському районі АР Крим у розмірі 1,02 грн., Білогірського районного центру зайнятості у розмірі 2,50 грн., ДПІ у Білогірському районі АР Крим у розмірі 10869,74 грн.

Ліквідатором майно боржника, на яке може бути звернено стягнення, не виявлено.

Непогашеними залишилися кредиторські вимоги ВВД ФССНВВтаПЗ України у Сімферопольському районі АР Крим у розмірі 1,02 грн., Білогірського районного центру зайнятості у розмірі 2,50 грн., ДПІ у Білогірському районі АР Крим у розмірі 10869,74 грн.

Відповідно до частини 6 ст. 31 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Ліквідатором складений і представлений суду ліквідаційний баланс з документами, передбаченими частиною 1 ст. 32 Закону України «Про відновлення платоспроможності божника або визнання його банкрутом».

Присутній у судовому засіданні ліквідатор висловилася за затвердження звіту і ліквідаційного балансу Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Янтарна гроздь», Білогірський район, с. Вишенне.

Розглянувши звіт ліквідатора, суд вважає за можливе затвердити звіт та ліквідаційний баланс, завершити ліквідаційну процедуру Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Янтарна гроздь», Білогірський район, с. Вишенне.

На підставі викладено, керуючись ст. 32, п. 6 ст. 40 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 86 ГПК України, суд –

УХВАЛИВ :

1. Затвердити звіт ліквідатора - начальника відділу стягнення прострочених платежів ДПІ у Білогірському районі АР Крим Фоміної Ольги Володимирівни і ліквідаційний баланс Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Янтарна гроздь» (97613, АР Крим, Білогірський район, с. Вишенне, вул. Шкільна, 9-А, ідентифікаційний код 31181961).

2. Вимоги кредиторів, не задоволені за недостатністю майна банкрута, вважати погашеними.

3. Банкрута - Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Янтарна гроздь» (97613, АР Крим, Білогірський район, с. Вишенне, вул. Шкільна, 9-А, ідентифікаційний код 31181961) - ліквідувати, виключивши з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України та з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб – підприємців.

4. Провадження у справі № 2-4\5826-2007 про визнання банкрутом Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Янтарна гроздь» (97613, АР Крим, Білогірський район, с. Вишенне, вул. Шкільна, 9-А, ідентифікаційний код 31181961) припинити.

5. Зобов'язати Ліквідатора – Фоміну О. В. надати повідомлення в державний орган з питань банкрутства про завершення ліквідаційної процедури боржника - юридичної особи – Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Янтарна гроздь» (97613, АР Крим, Білогірський район, с. Вишенне, вул. Шкільна, 9-А, ідентифікаційний код 31181961).


Ухвалу направити рекомендованою кореспонденцією: кредитору, боржнику, ліквідатору Фоміній О. В. (97600, АР Крим, м. Білогірськ, вул. Мира, 1), ВВД ФССНВВта ПЗ України у Сімферопольському районі АР Крим (95051, АР Крим, м. Сімферополь, вул. Толстого – 19, кв. 9), Відділенню Білогірської районної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (97600, АР Крим, м. Білогірськ, вул. Садова, 16), Білогірському районному центру зайнятості (97600, АР Крим, м. Білогірськ, вул. Нижньогірська \ Мира 3\7), Кримському управлінню з питань банкрутства (м. Сімферополь, вул. Київська, 81, оф. 401), ДВС у Білогірському районі АР Крим ( 97600, АР Крим, м. Білогірськ, вул. Красного Жовтня, 1), Білогірському районному суду ( 97600, АР Крим, м. Білогірськ, вул. Луначарського, 39), державному реєстратору (Білогірська райдержадміністрація – 97600, АР Крим, м. Білогірськ, вул. Мира, 1) для внесення в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про відповідне судове рішення.


Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим Білоглазова І.К.