Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 4038-2007

Дата ухвалення рішення:
20.11.2007
Зареєстровано:
04.12.2007
Cуддя:
Соколова І.А.
Оприлюднено:
04.12.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ


Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 105УХВАЛА


20.11.2007

Справа №2-3/4038-2007


За заявою кредитора ДПІ м. Сімферополя

До боржника ТОВ «Мобіл Сіті»,м. Сімферополь

Про визнання боржником

Суддя І.О.Соколова


Представники:

Від кредитора (ліквідатора) – представник Пидронова Є.В. за дор. від 23.10.06р

Від боржника – не з’явився


Обставини справи: Кредитор – ДПІ м. Сімферополя звернувся до Господарського суду АР Крим з заявою, у порядку ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, про порушення справи про банкрутство та визнання банкрутом боржника – ТОВ «Мобіл Сіті», у зв’язку з заборгованістю 19407,69 грн.

Постановою Господарського суду АР Крим від 24.04.2007 року, боржника визнано банкрутом, у відношенні нього було відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором боржника призначено представника ініціюючого кредитора - Чувашову Ю.В.

24 жовтня 2007 року ліквідатором надано до Господарського суду АР Крим ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора у відповідності з вимогами ст. 32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, розгляд якого був призначений на 20.11.07р

Кредитор (ліквідатор) у судове засідання з’явився, просіть суд затвердіти звіт та ліквідаційний баланс ТОВ «Мобіл Сіті», м. Сімферополь.

Представник боржника, не забезпечив явку своїх представника у судове засідання, незважаючи на те що, про день и місто слухання справи був повідомлений належним чином – рекомендованою поштою.

Із представленого ліквідатором звіту вбачається, що з ціллю виявлення майна боржника були спрямовані запити:

- до фінансового управління до Залізничного району м. Сімферополя, про визнання боржника банкрутом , а також про необхідність вирішити питання про участь у ліквідаційної процедури, отримана відповідь що участь у ліквідаційної комісії прийме головний спеціаліст відділу ПД и ФП Заволокина А.А.

- до ПФУ у Залізничного р-ну м. Сімферополя, про визнання боржника банкрутом , а також про необхідність вирішити питання про участь у ліквідаційної процедури. Отримана відповідь, що боржник заборгованості не має.

- до Сімферопольського міського центру зайнятості, про визнання боржника банкрутом , а також про необхідність вирішити питання про участь у ліквідаційної процедури. Згідно відповіді боржник не має заборгованості перед центром .

- до Фонду соціального страхування по тимчасової втраті працездатності відділення в АРК про визнання боржника банкрутом , а також про необхідність вирішити питання про участь у ліквідаційної процедури. Отримана відповідь що боржник не має заборгованості перед фондом. - до ДВС Залізничного РУЮ про визнання боржника банкрутом та надання інформації про наявність ( відсутність) виконавчого провадження у відношенні ТОВ «Мобіл Сіті».

Отримана відповідь про відсутність виконавчого провадження у відношенні ТОВ «Мобіл Сіті».

- до Сімферопольського міського управління земельних ресурсів, про наявність (відсутність) у користування або власності земельні ділянки, на який отримана відповідь, про відсутність таких;

Також ліквідатором був спрямований лист засновнику підприємства для надання статутних документів печаті та штампу, відповідь не отримана.

Майно у ТОВ «Мобіл Сіті» у процесі ліквідаційної процедури виявлено не було, про що свідчать відповіді із МРЕО, ДАІ, БРТІ.

Ліквідатором був зроблений запит до ДПІ про наявність або відсутність торгівельних об’єктів у ТОВ «Мобіл Сіті», м. Сімферополь, отримана відповідь про відсутність таких.

Також ліквідатором надається довідка про останню здачу звітності до ДПІ у м. Сімферополя за четвертий квартал 2002р.

Було проведено засідання ліквідаційної комісії, про що складений протокол.

Ліквідатором також був складений ліквідаційний баланс підприємства.

До реєстру вимог кредиторів ТОВ «Мобіл Сіті», м. Сімферополь з майновими вимогами включені :

- ДПІ у м. Сімферополі 19407,69 грн. – шоста черга.

Всього реєстр на загальну суму складає 19407,79 грн.

Відповідно до частини 6 ст. 31 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом” (далі – Закон) вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Ліквідатором складений і представлений суду ліквідаційний баланс з документами, передбаченими частиною 1 ст.32 Закону.

Господарський суд, розглянувши звіт ліквідатора, з урахуванням думки кредитора, вважає за можливе затвердити звіт і ліквідаційний баланс, завершити ліквідаційну процедуру ТОВ «Мобіл Сіті»

З урахуванням викладеного і керуючись ст. 32, п. 6 ст.40 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом», суд -


УХВАЛИВ:

1. Затвердити звіт ліквідатора Чувашовой Ю.В і ліквідаційний баланс ТОВ «Мобіл Сіті» , м. Сімферополь .

2. Банкрута – ТОВ «Мобіл Сіті» (адреса: 95000, м. Сімферополь, вул. Гоголя,81/16 кв.16 ЗКПО 31578647) ліквідувати, виключивши з Єдиного державного реєстру юридичний осіб і фізичних осіб-підприємців та Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

3. Вимоги кредиторів, не задоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.

4. Провадження у справі №2-3/4038-2007 про визнання ТОВ «Мобіл Сіті», м. Сімферополь припинити.

Копії даної ухвали направити на адресу:

- Кредитору (м. Сімферополь, вул. М. Залки,1/9);

- Боржнику ( м. Сімферополь, вул. Гоголя,81/16 кв.16)

- Ліквідатору (Красно гвардійський район, с.м.т. Октябрьське, вул. Українська,7)

- Кримського управління з питань банкрутства Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України – 95000, м. Сімферополь, вул.Київська,81, оф.401;

- державного реєстратору (м. Сімферополь, вул. Толстого,15) для внесення в Єдиний державний реєстр юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців запису про припинення юридичної особи ТОВ «Мобіл Сіті» (ідентифікаційний код в ЄДРПОУ 31578647);

- ДВС у Залізничному районі м. Сімферополя – м. Сімферополь, вул.. Чернишевського,2

- Залізничному міськрайонному суду – м. Сімферополь, вул. Хромченко 6А;

- Головному управлінню Держкомітету статистики в АР Крим для виключення ТОВ «Мобіл Сіті» (ідентифікаційний код в ЄДРПОУ 31578647)з Єдиного Державного реєстру підприємств і організацій України,

рекомендованою кореспонденцією.


Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим Соколова І.А.