Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 3550-2007

Дата ухвалення рішення:
20.11.2007
Зареєстровано:
04.12.2007
Cуддя:
Соколова І.А.
Оприлюднено:
04.12.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ


Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 105



УХВАЛА


20.11.2007

Справа №2-3/3550-2007


За заявою кредитора Управління ПФУ у Київському районі у м. Сімферополі, м. Сімферополь

До боржника ТОВ «Святогор», м. Сімферополь

Про порушення справи про банкрутство


Суддя І.О.Соколова

Представники:

Від кредитора – представник Ніколаєв В.В. за дор. № 12 від 05.10.07р

Від Сімферопольського міського центру зайнятості - представник не з’явився

Від ВВД ФСС від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань – представник не з’явився

Від ФСС по ВУТ Київська РВД – представник не з’явився

Від боржника – не з’явився

Від ліквідатора – не з’явився

Обставини справи: Кредитор - Управління ПФУ у Київському районі м. Сімферополі, м. Сімферополь звернувся до Господарського суду АР Крим з заявою про порушення справи про банкрутство та визнання банкрутом боржника – ТОВ «Святогор», м. Сімферополь у порядку ст.. 52 ЗУ «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом» у зв’язку з заборгованістю на суму 694,07 грн.

Постановою Господарського суду АР Крим від 20 березня 2007 року, боржника визнано банкрутом, у відношенні нього відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором боржника призначено представника ініціюючого кредитора - Медведську Л.В.

15 жовтня 2007 року ліквідатором для затвердження надано до Господарського суду АР Крим ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора у відповідності з вимогами ст. 32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, розгляд якого був призначений до слухання 20.11.07р.

Кредитор у судове засідання з’явився, просіть затвердити уточненій ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора ТОВ «Святогор», м. Сімферополь

Боржник , ліквідатор не забезпечили явку свого представника у судове засідання, про причини не явки суд не повідомив, незважаючи на те що, про день и місто слухання справи були повідомлені належним чином – рекомендованою поштою.

Із представленого ліквідатором звіту вбачається, що з ціллю виявлення майна боржника були спрямовані запити:

- до ДПІ у м. Сімферополі, про визнання боржника банкрутом, згідно відповіді боржник не має заборгованість перед державним бюджетом.

- до Фонду соціального страхування по тимчасової втраті працездатності відділення в АРК про визнання підприємства банкрутом, отримана відповідь, що боржник має заборгованість у сумі 145,56 грн.

- до Сімферопольського міського центру зайнятості, згідно відповіді боржник має заборгованість у сумі 102,80 грн.

- до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м. Сімферополь, отримана відповідь, що боржник має заборгованість у сумі 34,32 грн.

- до ДВС Київського РУЮ про визнання боржника банкрутом та надання інформації про наявність (відсутність) виконавчого провадження у відношенні ТОВ «Святогор», отримана відповідь , що на виконанні відносно боржника є накази ГС АРК на суму 5237,71 грн. та 203,00 грн. по справи № 2-11/2673, яки були включені ліквідатором у звіт та ліквідаційний баланс.

- до КРД ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» , про наявність або відсутність грошових коштів на розрахунковому рахунку боржника, отримана відповідь , що розрахунковий рахунок боржника закритий 13.09.07р.

- до Сімферопольського міського управління земельних ресурсів, про наявність (відсутність) у користування або власності земельні ділянки, на який отримана відповідь, про відсутність таких;

Майно у ТОВ «Святогор» у процесі ліквідаційної процедури виявлено не було, про що свідчать відповіді із МРЕО, ДАІ, БРТІ.

Також ліквідатором був спрямований лист засновнику підприємства для надання статутних документів печаті та штампу, відповідь не отримана.

Було проведено засідання ліквідаційної комісії, про що складений протокол.

Ліквідатором також був складений ліквідаційний баланс підприємства.

Таким чином, кредиторами ТОВ «Святогор» є

- Управління ПФУ у Київському районі у м. Сімферополі районні в сумі 694,07 грн. – друга черга.

- Сімферопольський міський центр занятості у сумі 102,80 грн. - друга черга.

- Фонду соціального страхування по тимчасової втраті працездатності відділення в АРК у сумі 145,56 грн. - друга черга

- Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м. Сімферополь у сумі 34,32 грн. – друга черга.

- АПК «Кримсовхозвинпром» у сумі 5440,71 грн. – шоста черга .

Всього реєстр на загальну суму складає 6417,46 грн.

Відповідно до частини 6 ст. 31 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом” (далі – Закон) вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Ліквідатором складений і представлений суду ліквідаційний баланс з документами, передбаченими частиною 1 ст.32 Закону.

Господарський суд, розглянувши звіт ліквідатора, з урахуванням думки кредиторів, вважає за можливе затвердити звіт і ліквідаційний баланс, завершити ліквідаційну процедуру ТОВ «Святогор»

З урахуванням викладеного і керуючись ст. 32, п. 6 ст.40 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом», суд -

УХВАЛИВ:

1. Затвердити звіт ліквідатора Медведськой Л.В ліквідаційний баланс ТОВ «Святогор», м. Сімферополь

2. Банкрута – ТОВ «Святогор», м. Сімферополь (адреса: м. Сімферополь, вул. Тургенєва,25 кв.34 ЄДРПОУ 32008869) ліквідувати, виключивши з Єдиного державного реєстру юридичний осіб і фізичних осіб-підприємців та Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

3. Вимоги кредиторів, не задоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.

4. Провадження у справі №2-3/3550-2007 про визнання банкрутом ТОВ «Святогор» припинити.

Копії даної ухвали направити на адресу:

- Кредитору (м. Сімферополь, вул. Дм. Ульянова,6);

- Боржнику ( м. Сімферополь, вул. Ткргенева,25 кв.34)

- Ліквідатору ( м. Сімферополь, вул.. Дм. Ульянова,6)

- Сімферопольський міський центр зайнятості ( м. Сімферополь, вул..Р.Люксембург,7)

- Фонду соціального страхування по тимчасової втраті працездатності відділення в АРК ( м. Сімферополь, вул..Р.Люксембург,17 кв.103)

- Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань ( м. Сімферополь, вул..Чернишевського,2)

- АПК «Кримсовхозвинпром», м. Сімферополь ( м. Сімферополь, вул..Київська,73)

- Кримського управління з питань банкрутства Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України – 95000, м. Сімферополь, вул.Київська,81, оф.401;

- державного реєстратору (м. Сімферополь, вул. Толстого,15) для внесення в Єдиний державний реєстр юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців запису про припинення юридичної особи ТОВ «Святогор» (ідентифікаційний код в ЄДРПОУ 32008869);

ДВС у Київському районі м. Сімферополя – м. Сімферополь, бульвар Франко, 25;

- Київському міськрайонному суду – м. Сімферополь, вул. Воровського,16;

- Головному управлінню Держкомітету статистики в АР Крим для виключення ТОВ «Святогор» (ідентифікаційний код в ЄДРПОУ 32008869)з Єдиного Державного реєстру підприємств і організацій України, рекомендованою кореспонденцією.


Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим Соколова І.А.