Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 546-2007

Дата ухвалення рішення:
20.11.2007
Зареєстровано:
04.12.2007
Cуддя:
Соколова І.А.
Оприлюднено:
04.12.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ


Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 105УХВАЛА


20.11.2007

Справа №2-3/546-2007


За заявою кредитора ДПІ у м. Ялта, м. Ялта

До боржника ПП «Ассоль-Компані», м. Ялта

Про порушення справи про банкрутство


Суддя І.О.Соколова


Представники:

Від кредитора – представник Кузьмін В.В. за дор. від 06.08.07р

Від боржника – не з’явився

Від ліквідатора – Конюхов І.В.


Обставини справи: Кредитор - ДПІ у м. Ялта, м. Ялта звернувся до Господарського суду АР Крим з заявою про порушення справи про банкрутство та визнання банкрутом боржника – ПП «Ассоль-Компані», м. Ялта у порядку ст.. 52 ЗУ «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом» у зв’язку з заборгованістю 4743,02 грн.

Постановою Господарського суду АР Крим від 08 лютого 2007 року, боржника визнано банкрутом, у відношенні нього відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором боржника призначено представника ініціюючого кредитора Ворончюка О.В.

Ухвалою ГС АРК від 28.08.07 р. були припинені повноваження ліквідатора Ворончук О.В. призначений ліквідатором боржника Конюхов І.М.

26 жовтня 2007 року ліквідатором для затвердження надано до Господарського суду АР Крим ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора у відповідності з вимогами ст. 32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, яке було призначено слуханням на 20.11.07р .

Ліквідатор та кредитор у судове засідання з’явилися , просять суд затвердити звіт та ліквідаційний баланс боржника ПП «Ассоль-Компані», м. Ялта , та надали уточнений реєстр вимог кредиторів.

Боржник не забезпечив явку свого представника у судове засідання, про причини не явки суд не повідомив , незважаючи на те що, про день и місто слухання справи був повідомлений належним чином – рекомендованою поштою.

Боржник ПП «Ассоль-Компані», м. Ялта має податкову заборгованість у сумі 4743,02 грн. у тому числі : 585,64 грн. штрафні санкції , 111,29 грн. пеня, 3400,00 грн. адміністративні штрафі, 646,09 грн. пеня за адміністративні штрафі .

Із представленого ліквідатором звіту вбачається, що за юридичною адресою : м. Ялта, вул.. Фурмана,2 кв.20 боржник - ПП «Ассоль-Компані» та орган його управління не знаходиться , про що складений акт обстеження, признаки ведення підприємницької діяльності відсутні, об’єктів нерухомості ПП «Ассоль-Компані» , згідно довідки КП Ялтинського БТІ не має, у МРЄО ДАІ у м. Ялта, автотранспорт не зареєстрований .

Також ліквідатором з ціллю виявлення майна боржника були спрямовані запити:

- до Ялтинського міського Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності про визнання боржника банкрутом, отримана відповідь що боржник заборгованості не має.

- до Ялтинського відділення виконавчій дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань про визнання боржника банкрутом, отримана відповідь , що підприємство заборгованості не має.

- до Управління ПФУ у м. Ялта про визнання боржника банкрутом , отримана відповідь , що підприємство заборгованості не має.

- до Ялтинського міського центру зайнятості , про визнання боржника банкрутом, отримана відповідь про відсутність заборгованості у боржника.

- до Ялтинського міського управління земельних ресурсів про наявність або відсутність право установчих документів на землю, отримана відповідь що інформація відносно боржника відсутня.

Бухгалтерської документації , а також печатей, штампів та другого майна яке числиться за боржником не встановлено.

На запит ВДВС у м. Ялта було у відношенні боржника відкрито виконавче провадження, відповідь не отримана.

Таким чином, єдиним кредиторам ПП «Ассоль-Компані», м. Ялта є : ДПІ у м. Ялта у сумі 4743,02 грн. – шоста черга .

Всього реєстр на загальну суму складає 4743,02 грн.

Відповідно до частини 6 ст. 31 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом” (далі – Закон) вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Ліквідатором складений і представлений суду ліквідаційний баланс з документами, передбаченими частиною 1 ст.32 Закону.

Господарський суд, розглянувши звіт ліквідатора, вважає за можливе затвердити звіт і ліквідаційний баланс, завершити ліквідаційну процедуру ПП «Ассоль-Компані», м. Ялта

З урахуванням викладеного і керуючись ст. 32, п. 6 ст.40 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом», суд -


УХВАЛИВ:

1. Затвердити звіт ліквідатора Конюхові І.В. і ліквідаційний баланс ПП «Ассоль-Компані», м. Ялта

2. Банкрута – ПП «Ассоль-Компані», м. Ялта (адреса: 98600 м. Ялта, вул.. Фурмана,2 кв.20 ЄДРПОУ 32542166, р/р 26009054962634, ФКРУ ЗАТ КБ «Приватбанк», м. Сімферополь, МФО 384436) ліквідувати, виключивши з Єдиного державного реєстру юридичний осіб і фізичних осіб-підприємців та Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

3. Вимоги кредиторів, не задоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.

4. Провадження у справі №2-3/546-2007 про визнання банкрутом ПП «Ассоль-Компані», м. Ялта, припинити.

Копії даної ухвали направити на адресу:

- Кредитору м. Ялта, вул. Васильєва,16

- Боржнику – м. Ялта , вул.. Фурмана,2 кв.20

- Ліквідатору – м. Ялта, вул..Васільєва,16

- Кримського управління з питань банкрутства Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України – 95000, м.Сімферополь, вул.Київська,81, оф.401;

- державному реєстратору ( м. Ялта, пл.. Радянська,1) для внесення в Єдиний державний реєстр юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців запису про припинення юридичної особи ПП «Ассоль-Компані», м. Ялта (ідентифікаційний код в ЄДРПОУ 32542166),

- ДВС у м. Ялта АР Крим - м. Ялта, вул.. Московська,45

- Ялтинський міськрайонному суду – м. Ялта, вул..Дмитриєва,4

- Головному управлінню Держкомітету статистики в АР Крим для виключення ПП «Ассоль-Компані», м. Ялта (ідентифікаційний код в ЄДРПОУ 32542166) з Єдиного Державного реєстру підприємств і організацій України, рекомендованою кореспонденцією.


Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим Соколова І.А.