Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 21/131б

Дата ухвалення рішення:
06.11.2007
Зареєстровано:
26.11.2007
Cуддя:
Кривохижа Т.Г.
Оприлюднено:
30.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Луганської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД Луганської області  91016, м.Луганськ пл.Героїв ВВВ 3а тел.55-17-32

ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ СУД Луганской области  91016, г.Луганск пл.Героев ВОВ 3а тел.55-17-32

УХВАЛА

ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

06.11.07 Справа № 21/131б.

  Суддя Кривохижа Т.Г., розглянувши матеріали за заявою

кредитора -  ОСОБА_1, м. Молодогвардійськ

Луганської області,

до боржника - Закритого акціонерного товариства "Краснодонське підприємство

  механізації та будівництва", м. Краснодон Луганської області

Про порушення провадження у справі про банкрутство

  Визнав, що заява подана із дотриманням вимог чинного законодавства, та керуючись ст. ст. 2, 4-1, 38, 61, 64-68, 86, ГПК України та ст. ст. 1, 8, 11, 12 Закону України  “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд

у х в а л и в :

1. Прийняти заяву до розгляду та порушити провадження у справі про банкрутство.

2. Розгляд справи призначити на 12 годин 10 хвилин  20.11.07. у підготовчому засіданні, в приміщенні господарського суду Луганської області, кімната № 337.

Явка представників сторін у засідання суду обов'язкова.

3. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів.

4.Зобов'язати кредитора - подати до суду: письмове уточнення суми заявлених за заявою вимог за вступною та резолютивною частин заяви про порушення провадження у справі про банкрутство та  із зазначенням структури боргу (основний борг, неустойка (штраф і пеня) -останнє при наявності; уточнення кредитора з огляду на його правовий статус (громадянин чи суб'єкт підприємницької діяльності); оригінал: Статуту боржника та зміни до нього -для огляду у засіданні, їх повні копії -до справи (при наявності), свідоцтва про державну реєстрацію кредитора та боржника -для огляду у засіданні, їх копії -до справи; довідку реєструючого органу за місцем знаходження боржника про реєстрацію боржника, як суб'єкта підприємницької діяльності та про включення його до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб -підприємців, а також про наявність у нього статусу юридичної особи - довідку про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України на даний час; оригінали документів, доданих до заяви у копіях -для огляду у засіданні суду, їх належним чином засвідчені копії -до справи; відомості про погашення боргу боржником (при їх наявності); відомості про фінансовий стан боржника на даний час; відомості щодо банківських установ, обслуговуючих боржника, а також його рахунків на даний час, крім зазначених у заяві; докази фінансової неспроможності боржника задовольнити безспірні вимоги кредитора протягом встановленого п. 3 ст. 6 Закону трьохмісячного строку - письмову інформацію щодо стану виконання виконавчого провадження за наказом від 01.07.07. №13/374 господарського суду Луганської області; докази неможливості виконання наказу суду (акт ВДВС про відсутність майна, на яке може бути звернено стягнення тощо); пояснення на відзив боржника та документальні докази його надіслання боржника (при наявності); копію паспорта кредитора - фізичної особи чи підприємця - ОСОБА_1; письмове пояснення щодо того, ким особисто підписана заява про порушення провадження у справі про банкрутство боржника замість заявника та документальне підтвердження правомірності такої дії, в тому числі нормативне обґрунтування.

5.Зобов'язати боржника -подати до суду: відзив на заяву кредитора відповідно до п. 3 ст. 11 Закону та докази надіслання його кредитору; баланс, фінансовий звіт боржника на останню звітну дату, відомості щодо заборгованості перед працівниками по заробітній платі та щодо заборгованості по сплаті податків та зборів (обов'язкових платежів) до бюджету; відомості щодо наявних у боржника активів, в тому числі подати належним чином оформлені документи, які підтверджують фінансовий та майновий стан боржника на даний час; оригінал Статуту зі змінами до нього; свідоцтво про державну реєстрацію боржника -для огляду у засіданні, їх завірені копії -до справи; при погашенні боргу -докази погашення, з зазначенням дати погашення; докази наявності повноважень боржника як юридичної особи та суб'єкта підприємницької діяльності: довідки про включення боржника до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб - підприємців; відомості про всі банківські та фінансово-кредитні установи, які здійснюють розрахунково-касове обслуговування боржника, його рахунки у них та щодо залишків коштів на цих рахунках.

6. Зобов'язати відповідно до ст. ст. 38, 65 ГПК України:

- Головне управління статистики у Луганській області - подати до суду до дня слухання справи відомості про включення боржника -Закритого акціонерного товариства "Краснодонське підприємство механізації та будівництва", м. Краснодон Луганської області, пр. 60-річчя СССР, 14, ідентифікаційний код 21757606, до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України;

  - Державного реєстратора виконавчого комітету Краснодонської міської ради Луганської області - подати до суду до дня слухання справи письмову інформацію про приналежність боржника -Закритого акціонерного товариства "Краснодонське підприємство механізації та будівництва", м. Краснодон Луганської області, пр. 60-річчя СССР, 14, ідентифікаційний код 21757606, до суб'єктів підприємницької діяльності та знаходження його на цей час у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (витяг із Державного реєстру) згідно із запитом, який додається до судового акту, та щодо перереєстрації боржника  у зв'язку із зміною юридичної адреси;

  - Краснодонську об'єднану державну податкову інспекцію Луганської області (м. Краснодон Луганської області,  вул. Першокінна, 1-а), - надати суду до дня розгляду справи письмові відомості щодо банківських установ, які обслуговують боржника, та його рахунків, належну копію Статуту боржника та зміни до нього -до справи.

  7. В порядку ст. 2 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ухвалу надіслати Луганському обласному відділу з питань банкрутства, якому на день проведення підготовчого засідання надати суду письмову інформацію про можливу кандидатуру арбітражного керуючого по справі з урахуванням приписів ст. 31 цього Закону.

  8. В порядку ст. 38 ГПК України, ст. 62 Закону України «Про банки та банківську діяльність»зобов'язати банк - АКБ "Промінвестбанк" в особі філії "Відділення Промінвестбанку в м. Краснодон Луганської області" (м. Краснодон Луганської області, пл. Леніна, 8а), надати суду до дня розгляду справи письмові відомості про фінансовий стан боржника  - Закритого акціонерного товариства "Краснодонське підприємство механізації та будівництва", м. Краснодон Луганської області, пр. 60-річчя СССР, 14, ідентифікаційний код 21757606, на даний час, довідку про рух і залишок коштів на його рахунках за останній рік станом на 05.11.07., а також про тривалість відсутності руху коштів на рахунках боржника (останнє - при наявності).

  9. Ухвалу надіслати:

-   кредитору (рекомендованим листом);

-   боржнику (рекомендованим листом);

-   Головному управлінню статистики у Луганській області;

-   Відділу державної виконавчої служби Краснодонського міськрайонного управління юстиції Луганської області;

-   Краснодонській ОДПІ Луганської області (м. Краснодон Луганської області,  вул. Першокінна, 1-а);

-   Державному реєстратору виконавчому комітету Краснодонської міської ради Луганської області;

-   Луганському обласному відділу з питань банкрутства;

-   місцевому суду м. Краснодона Луганської області (до відома).

  Суддя   Т.Г. Кривохижа  

  Спеціаліст І категорії С.В. Тіткова

Надр. 9 прим.:

1 - до справи;

2 - кредитору (рекомендованим листом);

3 - боржнику (рекомендованим листом);

4 - Головному управлінню статистики у Луганській області;

5 - ВДВС Краснодонського міськрайонного управління юстиції Луганської області;

6 - Краснодонській ОДПІ Луганської області (м. Краснодон Луганської області,  вул. Першокінна, 1-а);

7 - Державному реєстратору виконавчому комітету Краснодонської міської ради Луганської області;

8 - Луганському обласному відділу з питань банкрутства;

9 - місцевому суду м. Краснодона Луганської області.

  Вих. №

  8 прим.

 


Судовий реєстр по справі 21/131б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
1182846 Ухвала 20.11.2007 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське
1161416 Ухвала 06.11.2007 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське