Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 3/278-07-8293

Дата ухвалення рішення:
13.11.2007
Зареєстровано:
30.11.2007
Cуддя:
Д'яченко Т.Г.
Оприлюднено:
30.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Одеської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________


УХВАЛА

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ЗВІТУ ЛІКВІДАТОРА

ТА ПРИПИНЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ


"13" листопада 2007 р. Справа № 3/278-07-8293

За заявою кредитора: Приватного підприємства "Сканді-юг"; м. Одеса

(код ЄДРПОУ 35118579)

До боржника: Товариства з обмеженою відповідальністю "Монтажтехспецстройсбит лтд" Одеська область, м. Іллічівськ (код ЄДРПОУ 34643529)

Про: визнання банкрутом


Суддя Д’яченко Т.Г.


Представники:

Від кредитора - Ткачук Ю.А., за довіреністю

Від боржника - не з`явився


СУТЬ СПОРУ: Заявник - Приватне підприємство "Сканді-юг" звернулось до господарського суду Одеської області з заявою про визнання банкрутом Товариства з обмеженою відповідальністю "Монтажтехспецстройсбит лтд" в порядку ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, оскільки останній неспроможний виконати свої грошові зобов’язання на суму 17448, 00 грн.

Ухвалою господарського суду одеської області від 24.10.2007р. порушено провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника –Товариства з обмеженою відповідальністю "Монтажтехспецстройсбит лтд", введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Постановою господарського суду Одеської області від 30.10.2007р. Товариство з обмеженою відповідальністю "Монтажтехспецстройсбит лтд" визнано банкрутом як відсутнього боржника, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено представника ініціюючого кредитора –Ткачук Ю.А..

За результатами роботи ліквідатором надано суду ліквідаційні звіт та баланс банкрута.

У представленому ліквідаційному звіті ліквідатор доповідає наступне:

Майнових активів банкрута виявлено не було, у зв’язку з відсутністю ліквідаційної маси та грошових коштів розрахунки з кредиторами не проводились, в ході проведення ліквідаційної процедури ні самого боржника, ні його документації не знайдено, працівники підприємства не звільнялись оскільки осіб, які б перебували у трудових відносинах з банкрутом виявлено не було.

В ході виявлення майна, зареєстрованого за банкрутом, були направлені запити до КП „БТІ” м. Іллічівськ, УДАІ України в Одеській області, банку банкрута.

Згідно отриманих відповідей нерухомого майна та транспортних засобів за боржником не зареєстровано, що підтверджується довідками ГУМВС України в Одеській області №7/0-5291 від 08.11.2007р., КП „БТІ” №14-1030 від 08.11.2007р. Розрахунковий рахунок, що належав Товариству з обмеженою відповідальністю "Монтажтехспецстройсбит лтд" закритий за заявою клієнта (довідка АБ „Південний” №18/6912БТ від 30.10.2007р.).

Ліквідатор банкрута пропонує провадження у справі припинити, кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну, вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними, Товариство з обмеженою відповідальністю "Монтажтехспецстройсбит лтд" ліквідувати.

Керуючись ст.32, п.6 ст.40, ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п.5 ст.39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” №755-IV від 15.05.03р., п.3 ст. 104 Цивільного кодексу України п.6 ст.80, ст.86 ГПК України, суд, -

У Х В А Л И В:


1. Затвердити звіт ліквідатора.

2. Затвердити ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю "Монтажтехспецстройсбит лтд".

3. Припинити юридичну особу – Товариство з обмеженою відповідальністю "Монтажтехспецстройсбит лтд" (68000, Одеська область, м. Іллічівськ, вул. 1 Травня, 3. Код ЄДРПОУ 34643529).

4. Зобов’язати державного реєстратора не пізніше наступного робочого дня з дати надходження цієї ухвали заповнити реєстраційну картку про державну реєстрацію припинення юридичної особи –Товариство з обмеженою відповідальністю "Монтажтехспецстройсбит лтд", внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та передати органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення державної реєстрації припинення для зняття юридичної особи з обліку.

5. Кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну. Вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.

6. Скасувати арешт та інші заходи по забезпеченню заяви, вжиті ухвалою господарського суду Одеської області від 24.10.2007р.

7. Припинити повноваження ліквідатора банкрута –представника ініціюючого кредитора –Приватного підприємства "Сканді-юг" - Ткачук Ю.А.

8. Провадження по справі припинити.Примірник ухвали надіслати: кредитору (ліквідатору банкрута), Іллічівській міській раді Одеської області, в Одеське обласне управління статистики, до відділу державної виконавчої служби Іллічівського міського управління юстиції в Одеській області, відділу державної реєстрації виконавчого комітету Іллічівськом міської ради Одеської області.Суддя Д'яченко Т.Г.