Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 2/379-06-12785

Дата ухвалення рішення:
06.11.2007
Зареєстровано:
30.11.2007
Cуддя:
Бахарев Б.О.
Оприлюднено:
30.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Одеської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________

УХВАЛА

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ЗВІТУ ЛІКВІДАТОРА

ТА ПРИПИНЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

"06" листопада 2007 р. Справа № 2/379-06-12785

За заявою: Управління пенсійного фонду України в Овідіопольському районі Одеської області


про визнання банкрутом Приватного підприємства «Експоліс».


Суддя Бахарєв Б.О.


Представники сторін:

Від заявника: Вінар Д. С. (довіреність);

Ліквідатор: арбітражний керуючий Верлан Г. В. (постанова, ліцензія);


Суть спору: про визнання банкрутом


Управління ПФУ в Овідіопольському районі звернулась в господарський суд Одеської області з заявою про порушення провадження у справі про банкрутство Приватного підприємства „Експоліс” згідно ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, оскільки останній неспроможний сплатити заборгованість у сумі 510,00 грн. та відсутній за юридичною адресою.

Розглянув матеріали справи, суд встановив, що боржник неспроможний сплатити заборгованість в сумі 510,00 грн., що підтверджується матеріалами справи, а саме: вимогою про сплату боргу №Ю-181 від 04.06.2004 р., рішеннями про застосування фінансових санкцій №77, №78, №79 від 20.10.2003 р.

Управління ПФУ в Овідіопольському районі звернулась до господарського суду Одеської області з клопотанням про призначення ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Верлана Г. В.

За положеннями ч.1 ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” у разі якщо громадянин-підприємець - боржник або керівні органи боржника - юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від розміру його вимог до боржника та строку виконання зобов'язань.

Постановою суду від 26.12.2006 р. боржника визнано банкрутом, відкрито відносно нього ліквідаційну процедуру, призначено ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Верлана Г. В. (ліцензія серії АБ №176192 від 04.08.2005 р.), який зобов’язаний провести ліквідаційні заходи, передбачені Законом України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, надати суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс на затвердження.

На виконання постанови суду від 26.12.2006 р. за результатами роботи ліквідатором надано суду ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора з підтверджуючими документами, які свідчать про відсутність у банкрута майна, транспортних засобів, грошових коштів та інших активів.

Скарг на дії ліквідатора за час його роботи до господарського суду не надійшло.

Вимоги, заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, не розглядаються і вважаються погашеними.

За таких обставин, суд вважає за необхідне затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута і ліквідувати Приватне підприємство „Експоліс”, припинити та виключити з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб відповідно до ст. 39 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців”.


Керуючись ст .32, п. 6 ст. 40 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.86 ГПК України, суд, -


У Х В А Л И В:


1. Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Приватного підприємства «Експоліс»(Одеська область, смт Овідіополь, вул. Кірова, 37, кв. 19, код ЄДРПОУ 32432067).

2. Ліквідувати та припинити юридичну особу Приватне підприємство „Експоліс”, виключити з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

3. Зобов’язати ліквідатора передати фінансово-господарські документ банкрута до архівних організацій для подальшого зберігання згідно законодавства.

4. Повноваження ліквідатора припинити.

5. Провадження у справі припинити.

Копію ухвали надіслати: ліквідатору, заявнику, державному органу з питань банкрутства, державному реєстраторуСуддя Бахарев Б.О.