Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 7/367-06-11811

Дата ухвалення рішення:
27.11.2007
Зареєстровано:
30.11.2007
Cуддя:
Лепеха Г.А.
Оприлюднено:
30.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Одеської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________

УХВАЛА

про ліквідацію банкрута та

припинення провадження у справі

"27" листопада 2007 р. Справа № 7/367-06-11811

За заявою кредитора: ДПІ у Суворовському районі м.Одеси


до боржника: СУРП „Київська Русь” ЛТД, м.Одеса


про визнання банкрутом

Суддя Лепеха Г.А.


Представники:

Від ДПІ у Суворовському районі м.Одеси –Гончарук О.Г., за довіреністю.

Від УПФУ в Суворовському районі м.Одеси –Долженко Л.Ф., за довіреністю.

Від Фонду СС з ТВП –Терешенкова Ю.В., за довіреністю.

Ліквідатор банкрута – Усатюк І.В.СУТЬ СПОРУ: Державна податкова інспекція у Суворовському районі м.Одеси звернулась до господарського суду з заявою про визнання спільного українсько-російського підприємства „Київська Русь” ЛТД банкрутом в порядку ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, оскільки останнє неспроможне сплатити заборгованість перед бюджетом на суму 790, 45 грн.

Ухвалою від 13.11.2006р. порушено провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника –СУРП „Київська Русь” ЛТД, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Постановою господарського суду Одеської області від 28.11.2006р. СУРП „Київська Русь” ЛТД визнано банкрутом як відсутнього боржника, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено ініціюючого кредитора у справі.

07.06.2007р. припинені повноваження ініціюючого кредитора як ліквідатора банкрута та призначено ліквідатором СУРП „Київська Русь” ЛТД арбітражного керуючого Усатюка І.В.

За результатами роботи ліквідатором надано суду: протоколи засідань комітету кредиторів, акт інвентаризації майна, ліквідаційні звіт та баланс банкрута.

У представленому ліквідаційному звіті ліквідатор доповідає наступне: документація, печатки і штампи відсутнім боржником ліквідатору не передавались, в ході проведення ліквідаційної процедури ні самого боржника, ні його документації не знайдено.

Після порушення провадження у справі про банкрутство СУРП „Київська Русь” ЛТД до суду з заявами про визнання кредиторських вимог до боржника звернулись: Управління Пенсійного фонду України в Суворовському районі м.Одеси (визнані судом постановою від 28.11.2006р.), Одеське обласне відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (визнані судом ухвалою від 27.03.2007р.).

Ліквідатор банкрута пропонує провадження у справі припинити, кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну, вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними, СУРП „Київська Русь” ЛТД ліквідувати.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши у судовому засіданні ліквідатора та представників кредиторів, які виказали прохання про затвердження ліквідаційного баланса банкрута та його звіту, суд дійшов до висновку, що підприємство підлягає ліквідації, а кредиторські вимоги слід вважати погашеними у зв’язку з відсутністю майна, згідно наданого ліквідбалансу активи та пасиви банкрута відсутні.


На підставі викладеного, керуючись ст.32, п.6 ст.40, ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п.5 ст.39 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” №755-IV від 15.05.03р., п.3 ст.104 Цивільного кодексу України, ст.86 ГПК України, суд, -

У Х В А Л И В:


1. Затвердити звіт ліквідатора.


2. Затвердити ліквідаційний баланс спільного українсько-російського підприємства „Київська Русь” ЛТД.


3. Припинити юридичну особу –спільне українсько-російське підприємство „Київська Русь” ЛТД (м.Одеса, вул. Дніпропетровська дорога, 90. Код ЄДРПОУ 20977694).


4. Зобов’язати державного реєстратора не пізніше наступного робочого дня з дати надходження цієї ухвали заповнити реєстраційну картку про державну реєстрацію припинення юридичної особи –СУРП „Київська Русь” ЛТД (код ЄДРПОУ 20977694), внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та передати органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення державної реєстрації припинення для зняття юридичної особи з обліку.


5. Кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну. Вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.


6. Скасувати арешт та інші заходи по забезпеченню заяви, вжиті ухвалою господарського суду Одеської області від 13.11.2006р.


7. Припинити повноваження ліквідатора банкрута –арбітражного керуючого Усатюка І.В.


8. Зобов’язати Одеське регіональне управління філії відкритого акціонерного товариства комерційного банку „Надра” перерахувати залишок грошових коштів з рахунку спільного українсько-російського підприємства „Київська Русь” ЛТД (код ЄДРПОУ 20977694) № 26008001269001 до державного бюджету України, після чого закрити його.


9. Провадження у справі припинити.Примірник ухвали надіслати: кредиторам, ліквідатору банкрута, в облстатуправління, першій ДВС Суворовського району м.Одеси, відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців м.Одеси, банку, що обслуговує банкрута.


Суддя Лепеха Г.А.