Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 04-05/27-132-9б

Дата ухвалення рішення:
27.11.2007
Зареєстровано:
30.11.2007
Cуддя:
Тарапата С.С.
Оприлюднено:
30.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Донецької області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

У Х В А Л А

ПРО ПОВЕРНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО БАНКРУТСТВО

27.11.07р. № 04-05/27-132-9б

за заявою кредитора (заявника) Державної податкової інспекції у Кіровському районі м.Донецька

до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю „Анта” м.Донецьк

про визнання банкрутом


Суддя С.С.Тарапата

До господарського суду надійшла заява Державної податкової інспекції у Кіровському районі м.Донецька №28854/10-013-4 від 20.11.07р. про порушення справи про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю „Анта” м.Донецьк відповідно до ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

В заяві про порушення справи про банкрутство кредитор посилається на наявність заборгованості боржника перед бюджетом в сумі 922,22грн., на відсутність боржника за юридичною і фактичною адресами та ненадання боржником податкової звітності з січня 2007р.


Пунктом 1 статті 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” передбачено, що заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором у разі, якщо керівні органи боржника- юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника.

Відповідно до п.7 ст.7 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” заява кредитора повинна містити докази обґрунтованості вимог кредитора та інші обставини, на яких ґрунтується заява кредитора.


В обґрунтування відсутності керівних органів боржника за місцезнаходженням до заяви додані акти виходу за юридичною адресою від 04.10.07р., в яких зазначено про відсутність боржника за юридичною адресою- м.Донецьк, вул.Коллонтай, 109, кв.1 та відсутність боржника за фактичною адресою- м.Донецьк, вул.Газети „Комсомолець Донбасу”, 2.

При цьому надані акти складені та підписані лише працівниками ДПІ у кіровському районі м.Донецька без участі представника власника приміщення, письмові пояснення власника приміщення про відсутність боржника за місцезнаходженням не надані.

Інформація державного реєстратора про реєстрацію відомостей про відсутність боржника за місцезнаходженням відповідно до вимог п.4 ст.17 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців” від 15.05.03р. до заяви не додана.

За таких обставин вказані акти не можуть вважатися належними доказами відсутності керівних органів боржника за місцезнаходженням. Таким чином суд вважає не доведеним факт відсутності боржника за місцезнаходженням.


В тексті заяви кредитором зазначено, що боржник не надає податкову звітність з січня 2007р., тобто менше 1 року. Додана до заяви довідка про фінансовий стан ТОВ „Анта” від 12.11.07р. не містить відомостей про дату надання боржником останньої податкової звітності.


Згідно ст. 9 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суддя повертає заяву про порушення справи про банкрутство і додані до неї документи без розгляду, про що виносить ухвалу, якщо:

- у заяві не вказано повне найменування сторін, їх поштову адресу та інші відомості, перелічені в статті 7 цього Закону;

- з інших підстав, передбачених ст. 63 ГПК України з врахуванням вимог цього Закону.

Відповідно до п. 3 ст. 63 ГПК України суддя повертає позовну заяву і додані до неї документи без розгляду, якщо в заяві не вказано обставин, на яких ґрунтується вимога, доказів, що підтверджують викладені в заяві обставини.


Враховуючи викладене, заява про порушення справи про банкрутство підлягає поверненню без розгляду на підставі п.1 ст.9 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Відповідно до п.2 ст.9 вказаного закону повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущеного порушення.


Керуючись пунктами 1 та 7 ст.7, п.1 ст.9, ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п.3 ст.63, ст.86 ГПК України господарський суд

У Х В А Л И В:


Заяву Державної податкової інспекції у Кіровському районі м.Донецька про порушення справи про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю „Анта” м.Донецьк повернути без розгляду разом з доданими до неї документами.


Додаток: заява з доданими документами на 44 аркушах.Суддя Тарапата С.С.Вик. тел.

Надруковано примірників - :

- господарському суду Донецької області,

- сторонам,Судовий реєстр по справі 04-05/27-132-9б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
19874965 Ухвала 21.11.2011 Тарапата С.С. Господарський суд Донецької області Господарське
1158489 Ухвала 27.11.2007 Тарапата С.С. Господарський суд Донецької області Господарське