Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 19/5-3403/1

Дата ухвалення рішення:
05.11.2007
Зареєстровано:
26.11.2007
Cуддя:
Міщенко В.І.
Оприлюднено:
28.11.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Миколаївської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

=======================================================================


УХВАЛА

05.11.07


Суддя Міщенко В.І., розглянувши матеріали за заявою

ліквідаційної комісії ПП «ДимирСтройСервіс», 54058, м.Миколаїв-58, а/с 7

про порушення провадження у справі про банкрутство в порядку ст. 51 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»

ВСТАНОВИВ:


Ліквідаційна комісія ПП «ДимирСтройСервіс»подала заяву № 13 від 24.10.2007 р. про порушення провадження у справі про банкрутство ПП «ДимирСтройСервіс»на підставі ст. 51 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Згідно ст. 1 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»боржник це суб’єкт підприємницької діяльності, юридична особа або фізична особа, тому ліквідаційна комісія боржника не є суб’єктом банкрутства.

Заява боржника не місить:

- розмір заборгованості по відшкодуванню шкоди, заподіяної життю та здоров’ю, виплаті заробітної плати та вихідної допомоги працівникам боржника та авторської винагороди;

- відомостей про наявність у боржника кредиторської і дебіторської заборгованості.

До заяви не додано доказів, що підтверджують викладені у заяві обставини, а саме не додано:

- оригінал бухгалтерського балансу на останню звітну дату, підписаний керівником та бухгалтером боржника;

- перелік і повний опис заставленого майна із зазначенням його місцезнаходження та вартості на момент виникнення права застави;

- рішення власника майна боржника про звернення боржника до господарського суду з заявою;

- протоколу зборів працівників боржника, на якому обрано представника працівників боржника для участі в господарському процесі під час провадження у справі про банкрутство.

Крім того, згідно п. 4 ст. 7 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»боржник подає заяву в господарський суд за наявності майна, достатнього для покриття судових витрат.

У разі наступного звернення до суду слід надати оригінал ліквідаційного балансу на останню звітну дату, який здавався до Обласного управління статистики, аналіз балансу, рахунки і найменування всіх банків, що здійснюють або здійснювали розрахунково-касове і кредитне обслуговування боржника за останній рік.

Керуючись пунктом 3 статті 63 ГПК України, ст. 9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суддя


УХВАЛИВ:


Повернути заяву і додані до неї документи без розгляду.

Суддя

В.І.Міщенко